נתיב עם יוטיוב????????!!!!!!!!!

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דרך אגב,
בררתי את הנושא עם רב האם בזה שפירסמתי יש עניין של לשון הרע או שזה לתועלת?

והוא אמר שזה לתועלת מוחלטת!!!!!!

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י goaty;2279266:
VPN זהו סוג של צינור מעבר פרטי לתעבורת הרשת שלך, שדרכו אתה יכול להתחבר לנטפרי מכל תשתית אינטרנט כמו קווי או לחילופין אלחוטי.
ובמשל: מאפיית אנג'ל בירושלים ממוקמת ברחוב כנפי נשרים, ואילו תחנת הקמח המספקת לו את הקמח ממוקמת מעבר לכביש ברחוב בית הדפוס. לצורך כך בנו צינור המוביל מטחנת הקמח למאפייה. צינור זה אטום כדי שהטינופת שברחוב לא תזהם את הקמח.
והנמשל, אתה נמצא ברחוב בית הדפוס (בעבודה עם מחשב הפתוח לכל סימטה אפילה בגלובוס) פתוח לכל זוהמת הרחוב (אינטרנט פרוץ) תבנה צינור (VPN) שיוביל את החומר שאתה זקוק לו מטחנת הקמח (נט-פרי) למאפיה (המחשב שבו אתה משתמש).
לגבי הצטרפות עניתי בפרטי

הVPN הזה מתאים לכל המחשבים? והוא בעלות נוספת? ומה התשלום?

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני על תשתית של העבודה.

כמה עולה הוי פי אן וכמה הסינון עצמו.

לבינתיים אני על נתיב המהירות מעצבנת - והחסימה של האתר של סלקום עצבנה אותי יותר.

והכי מעצבן - שהוא פתח לאתר מבזקים של החדשות הכי מלוכלכות. ועוד כמה אפשרויות שנדהמתי לגלות שהם פתוחות

goaty

משתמש פעיל
עד כמה שידוע לי VPN מתאים לכל מחשב,
הסינון של נטפרי עולה 15 ש"ח לחודש לנטפרי, וכל ספק גובה מחיר אחר עבור המהירות גלישה, הכי זול בחיבור נייח זה 019
ממליץ לפנות להצטרפות לנייח או לVPN לסוכן מוצלח שלהם במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> (אפס אפס אפס @ 955 נקודה CO נקודה IL)
ההצטרפות קלה ופשוטה!
אם יש צורך אצרף טבלת מחירים מלאה של הספקים

הVPN הוא ללא עלות חודשית, רק שהתשלום עליו לנטפרי הוא 20 ש"ח לחודש (בגלל השרתים)

26

משתמש חדש
גם אני ממליץ בחום לשני הדברים, א' להצטרף לנטפרי, ב' דרך הסוכן המופיע מעלה, אני כבר משתמש זמן מה עם VPN של נטפרי והיות הצטרפתי לקו רגיל דרך סוכן הנ"ל

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י goaty;2280261:
הסינון של נטפרי עולה 15 ש"ח לחודש לנטפרי, וכל ספק גובה מחיר אחר עבור המהירות גלישה, הכי זול בחיבור נייח זה 019
ממליץ לפנות להצטרפות לנייח או לVPN לסוכן מוצלח שלהם במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> (אפס אפס אפס @ 955 נקודה CO נקודה IL)
ההצטרפות קלה ופשוטה!

כלומר, אפשר להצטרף לVPN ולהישאר עם הספק והתשתית שיש לי?

ומה המוגבלות של VPN? למה אנשים בכ"א מעדיפים לעבור לספק מותאם נטפרי?

תותח שיווקי

משתמש פעיל
נכתב ע"י goaty;2280261:
ההצטרפות קלה ופשוטה!

אפשר לקבל טלפון של הספק הנ"ל?

goaty

משתמש פעיל
כן, אפשר להצטרף לVPN ולהישאר עם הספק והתשתית שיש לכם, רק שזה לא מומלץ.

החסרונות בחיבור VPN

1. החיבור לא יציב כמו חיבור של ספק. (על אף שהוא ממש חיבור טוב שאפשר לעבוד איתו באופן רציף וטוב.)
2. הספק שלכם אינו מסונן. כלומר ללא התחברות לVPN האינטרנט פתוח ולא מסונן. בעיה זו ניתן לפתור ע"י התקנת תוכנת WiFree (זהו פתרון חלקי, כי ההגנה ברמת תוכנה ורק במחשב בה היא הותקנה).
3. על גבי חיבור VPN שמחובר לנטפרי, אי אפשר להתחבר לVPN אחר.
4. מכיון שחיבור VPN מועד יותר לתקלות וצוות נטפרי לא יכול לבודד בקלות מאיפה הבעיה, נטפרי לא תומכת רשמית בVPN. זה מתבטא שבפניות לתמיכה, נטפרי פעמים רבות לא מטפלים בפניה של משתמש VPN - אבל אפשר להיעזר בחברי אינפורום.

מתוך: NetFriends (חברי נטפרי)

הסוכן הנ"ל עובד דרך המייל ולא בטלפון, אפשר להצטרף ל 019 גם דרך הניק FRIEZ בטלפון

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
כלומר שאם הVPN היה עובד חלק זה היה סינון האינטרנט הזול ביותר.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י goaty;2280736:
לא, בגלל שצריך גם ספק שעליו 'רוכב' ה VPN.

1. את הספק מקבלים ביחד עם התשתית בגרושים.
2. ולמי שיש שכנים טובים, או גלישה במקום העבודה וכו' לא צריך גם ספק.

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
גם לי היה את אותו המקרה , זה אומר שגם חיפוש תמונות עובד ועוד כמה
זה הבעיה של כרום שמחובר לגוגל דרייב

התקשרתי והם פשוט סידרו לי את זה באופן ידני תוך כמה דקות

המינוס היחיד שככה הגוגל דרייב לא עובד טוב בכלל ואין אפשרות לסדר את זה

טברייני

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תפארת שיש;2277899:
לפני שפירסמתי חשבתי לעצמי, אני בחורה ואם היו כל מיני תקלות איתם אז ניחא, התקשרתי והם סידרו!
אך אם הייתי בחור, אברך שעשה את נתיב לצורך פרנסה שעוסק בה מן הצד...
מי אמר שהיה מתקשר לבטל את זה????????
ונגיד והיה מתקשר לבטל את זה.... מה המשמעות של ראיה אחת????!!!!
הרי הם מפרסמים שהם הסינון הכי מוגן, לא? אז סמכתי עליהם...

אני לא מדברת על כך שבאתרים שמאושרים כמו קופות חולים ובנקים יש כל מיני תמונות מידי פעם של נשים לא הכי... מילא, 'אין מה לעשות זה קופות חולים וזה בכל מקרה אינטרנט מסונן' מדובר פה בשתי תקלות חמורות מאוד!!!!! תוך פחות משבוע......

מדובר ביוטיוב!!!!!!
כל הסרטים הכי זוועתיים בעולם.....
ולפי ההודעה שפרסמו פה למעלה לא מדובר בפעם הראשונה...

אני בטוחה שמדובר בתקלה!!!!
הם לא פתחו לי בכוונה כדי שאראה סרטים.......
ברור לי!!!! ואין ספק!!!!

אבל לתקלות מסוג זה יש השפעות רבות!!!!!

כמובן כשאתקשר לנתיב הם יגידו לי שזה טעות חמורה! ואני גם אאמין להם.....

השאלה היא האם זה הגיוני שיש כאלה תקלות?

גם בנטפרי?

אם להתחשב בגברים, אז זה גם בתמונה של הניק!!!
(בעיתונות החרדית לא מכניסים תמונות של ילדות)

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י BRO;2277875:
גם אני בנתיב, ומרוצה מאד, ובטוחה שמדובר בתקלה בלבד, ולכן, אסור, והלכה מפורשת בהלכות לשון הרע, להשמיץ אותם סתם ללא שום תועלת, בגין תקלה, לעולם לא יהיה לך מושג כמה לקוחות הם הפסידו ויפסידו בעקבות ההודעה שלך. (בתורה יש כל מיני לוואין ועשין, יש מצווה לעשות חסימה, אבל, יש גם מצווה לא להשמיץ חברה מפורסמת)

:eek::eek::eek:
התבלבלתי, האם המטרה היא חסימה או ביזנעס????

כמי שהיתה בנתיב תקופה ארוכה וחוותה את ה-כמעט נקי... (הרגשתי לפעמים כחלק מהצוות המסנן...)
מספיק פעם אחת יוטיוב פתוח לחצי יום כדי לקבל חלחלה.

את המעבר לנטפרי על כל השלכותיו אפשר לכנות כנשימה לרווחה.
ותועלת גדולה מאוד יש בדיבורים אלו!
הן מדרבנות את נתיב לפתח כלים לסינון מוקפד ומשולם.

כך שגם מי שלא חושב לעבור לנטפרי צריך להודות לביקורת המשפרת את איכות הסינון של נתיב, והוא הראשון שנהנה מכך.

• תודה
Reactions: 002

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י טברייני;2287903:
אם להתחשב בגברים, אז זה גם בתמונה של הניק!!!
(בעיתונות החרדית לא מכניסים תמונות של ילדות)

אתה משווה בין ילדה חרדית בת 7 לבחורות פרוצות????
ואם יש לך אינטרנט אז אתה צפוי להרבה הרבה יותר מתמונה של ילדה קטנה......

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זהו, שעם נטפרי לא צפויים לשום דבר. עובדה שגם תמונת הפרופיל שלך חסומה ויש שקט נפשי בלי הפתעות.

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י start;2290657:
זהו, שעם נטפרי לא צפויים לשום דבר. עובדה שגם תמונת הפרופיל שלך חסומה ויש שקט נפשי בלי הפתעות.

מעולה!!!
אני דיברתי ל''טברייני'' שאם הוא ראה את תמונת הפרופיל שלי אז מן הסתם אין לו נטפרי.....
ואם הילדה בת ה7 מכשילה אותו אז אולי כדאי לו לעבור לנטפרי!

והגעתי למסקנה שנטפרי באמת הכי מסוננים......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה