נתיב ו WINDOWS8 ?

bris

משתמש סופר מקצוען
לקוח שלי שמכרתי לו מחשב (נייד) עם וינדוס 8 מותקן מהחברה , התלונן שהוא לא יכול להתקין נתיב על המחשב ואמרו לו בתמיכה שאין גירסה מתאימה, ואין צפי ברור.

עכשיו אני צריך לשבור את הראש איך אני עוזר לו, לא אכפת לי להתקין לו 7 אבל הרשיון לא יהיה חוקי כמובן, ואין שום מחשב נייד שמגיע עם 7 כולם 8, רק עודפים ודגמים ישנים.

משהוא יודע מתי תצא גירסה ?

bris

משתמש סופר מקצוען
שזה אומר חודשיים לפחות ?

מוזר, לא נראה לי הגיוני , כל מחשב חדש מגיע היום עם 8.
היו גירסאות למפתחים שלה כבר יותר משנה.

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י bris;913611:
שזה אומר חודשיים לפחות ?.

לא ממש. שמתי לב שההודעה נכתבה בחשוון. כך שה"לפחות חודשיים" הכוונה עד אמצע טבת, אם כי כמובן אין הבטחה שזה יצא אז.

נכתב ע"י bris;913611:
מוזר, לא נראה לי הגיוני , כל מחשב חדש מגיע היום עם 8.
היו גירסאות למפתחים שלה כבר יותר משנה.

נכון, אך גם לקח זמן עד שיצאה גירסה ל64 ביט בכלל, כנראה שישנים שם קצת. או שמשקיעים יותר באיכות החסימה [מבלי להיכנס לענין כמובן] ולא בפיתוח התוכנה והתאמתה לגירסאות החדשות.

נכתב ע"י david48483;913658:
ניתן לשנמך את הגירסה ל7

מתוך וינדוס 8?
מה הכוונה?

bris

משתמש סופר מקצוען
כמו ב 7, אפשר לשנמך רק מגירסת ה PRO של 8 ולא מהגירסה הרגילה. מעט מאוד מחשבים ביתיים מגיעים עם ה PRO.

NIVDFB

משתמש פעיל
אפשר הסבר על הדבר הזה, שנמוך?, בתוך WIN מוצפנת WIN 7 ? אפשר לרדת ל7 בלי להתקין אותו?, או שעם אותו רשיון אפשר להתקין 7?

bris

משתמש סופר מקצוען
הכוונה מבחינת החוקיות של הרשיון

david48483

משתמש צעיר
אני היתי צריך לשנמך ללקוח מי 7 לXP התקשרתי למיקרוסופט ונתנו לי קוד כשהם אומרים שזה יעבוד
(זה באמת עובד עד היום)

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למה לא תדבר ישירות עם שי (הורן) S_H
כמדומני שפעם הוא היה פה מנהל פורום.

bris

משתמש סופר מקצוען
מ 7 גירסת פרו אפשר לשנמך לxp pro , ומ 8 פרו אפשר ל 7 פרו או אפילו אם משהוא ממש השתבשה עליו דעתו גם לויסטה פרו, אבל לא ל xp.

האמת , שזה תלוי בחברה שמפיצה את הרשיון.
אם זה מחשב שהגיע עם 8 מובנה מחברה hp אצה מוגבל לכללי השנמוך שלהם בנפרד מההגבלות הכלליות של מיקרוסופט לרישיונותoem כללים.
התפיסה היא שברישיון oem המפיץ הוא נותן השירות והאחראי כיון שהמערכת הפעלה הגיע בתור חלק מהמוצר שהוא מכר.

נראה לי שחלק מהיצרנים לא תומכים כלל בשנמוך בוינדוס 8.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה