דרוש מידע נשמע לכם הגיוני? חבילת מגבונים למעון כל שבוע

Oops

משתמש פעיל
תסלחו לי,
יש כאן טעות בניסוח!
הכללים הם של המעון, המטפלות כפופות לנהלים שלהם!!

ההנהלה אצלנו כל כמה זמן נכנסים ובודקים אם אנו עושות לפי מה שהם קובעים...
ואבוי לנו אם גלשנו מידי עם החצר, או עם היצירה (יש ילדים שקשה להם להיפרד מהיצירה מהר..)
או משחק שהילדים אוהבים וכן הלאה..

אז בבקשה .
באמת לא התייחסתי למעונות שזה משהו מוסדי יותר
זה נהיה המצב גם במטפלות הפרטיות והמשפחתונים

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בעיני חבילת מגבונים לשבוע זה סביר מאוד מאוד. נראה לי אני אישית משתמשת ביותר ומדובר במגבונים של האגיס.
ובתור מטפלת לשעבר במעון,
הערה כזאת הייתה מביכה אותי. מאוד.

Oops

משתמש פעיל
אוי נו באמת
לא מדמיינת שום חברה מכובדת שמנהלת שיח מכובד על כזה נושא
(לא שכולם לוקחים חבילות כוסות הביתה, כן?, אלא מתחיל להיגמר קצת יותר מהר)
בקיצור- בעיניי לא מכבד
מכבדת לגמרי אנשים שחושבים אחרת...
מכבדת לגמרי אנשים שחושבים אחרת
אבל באותו קטע גם מזלזלת - "אוי נו באמת"....
שימי לב ;)

אני לא יכולה לדמיין לעצמי חברה מכובדת שאכפת לה על כמות כפולה של כוסות, כן יכולה לתאר לעצמי במשרד הקטן שבו אני עובדת שאלה כזו שתעלה, ואף אחת לא תיבהל או תיעלב, פשוט יבדקו טכנית מה קרה,

זה הכל יחסי...
גם המגבונים

מעניין אם יש פה בפורום עוד מישהי שמבקשים ממנה חבילה כל שבוע. לא נראה לי שזה מקובל בשום קנה מידה בשום מעון בארץ מדובר על משהו חריג מתמשך, לא משהו חד פעמי בקטנה

יש פה המון מטפלות בפורום, שיכולות לשתף כמה באמת צורכים וכל כמה זמן מקובל לבקש שוב חבילה מההורים.

בינתיים בתגובות נשמע שזה באמת חריג חבילה לשבוע.

קוויק

משתמש מקצוען
חבילה לחודשיים?
ואוו,
נשמע לי הפקעה
בחבילה יש 64 מגבונים
בחודשיים יש כ 45 ימים שנמצאים במשפחתון,
היא משתמשת במגבון ליום?
במקומיך הייתי מתעצבנת...
איך זה יכול להיות?
רגע הילדים באותו מעון?
אולי אתם מביאים אותו סוג מגבונים, והנה מצאנו לאן נעלמים המגבונים של פותחת האשכול...

~מירי לוריא ~

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עדיף לך לקבל ילד מלוכלך ומרוח בפנים?
זה לא נעים לנקות לילד את הפנים עם טישו
וזה מגעיל לשטוף לו את הפנים במים
טוב את לא רצינית... נכון? אף אחד לא חושב לקבל ילד מלוכלך.
אני לא משמתשת בחבילה לשבוע והבן שלי מסתובב נקי. :)
פותחת אשכול שאלה אם זה כמות נורמלית ומקובלת ועניתי את דעתי
(וכמובן שזה לא אומר שום דבר רע על המטפלת, יכול להיות שהיא מדהימה ומסורה מאוד)

Oops

משתמש פעיל
ענין של היצע וביקוש. את צריכה את המטפלת יותר ממה שהיא צריכה אותך. אם לא את תבוא מישהי אחרת.

ולגבי הזמנים, המטפלת מוכנה לשמור ולקדם את הילד אבל כדי לא ליצור מצב שהיא מתזזת סביב הצרכים הטכניים שלהם ומותשת רק מלקבל ילד כל חצי שעה, לכל אחד לתת אוכל בזמן שהוא רעב ולהשכיב מתי שהגיע לו הזמן למסור ריכוז כל פעם לילדים אחרים - חייבים סדר. אם כל הילדים יגיעו עד 8 וחצי כולם יהיו רעבים באותו זמן כי קמו באותו זמן וכולם ילכו לישון יחד וכולם יקשיבו יחד, מה כזה מופקע בזה? שיש סדר יום נורמלי לילד, למטפלת גם להורים?
מופקע שטיפול בילדים נשמות טהורות הפך למסחר של היצע וביקוש

בדיוק על הנימה הזו אני מדברת

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
מכבדת לגמרי אנשים שחושבים אחרת
אבל באותו קטע גם מזלזלת - "אוי נו באמת"....
שימי לב ;)

אני לא יכולה לדמיין לעצמי חברה מכובדת שאכפת לה על כמות כפולה של כוסות, כן יכולה לתאר לעצמי במשרד הקטן שבו אני עובדת שאלה כזו שתעלה, ואף אחת לא תיבהל או תיעלב, פשוט יבדקו טכנית מה קרה,

זה הכל יחסי...
גם המגבונים

מעניין אם יש פה בפורום עוד מישהי שמבקשים ממנה חבילה כל שבוע. לא נראה לי שזה מקובל בשום קנה מידה בשום מעון בארץ מדובר על משהו חריג מתמשך, לא משהו חד פעמי בקטנה

יש פה המון מטפלות בפורום, שיכולות לשתף כמה באמת צורכים וכל כמה זמן מקובל לבקש שוב חבילה מההורים.

בינתיים בתגובות נשמע שזה באמת חריג חבילה לשבוע.
סליחה- באמת!
דוקא מביון שרובם פה אנןונימיים אני משתדלת מאד לא לפגוע,
מתנצלת!

Oops

משתמש פעיל
מי רוצה לנסות יום אחד לעבוד 8 שעות עם 9 ילדים
(וכולם אותו הגיל..)

;)
באמת לא כל אחת מסוגלת....
מעריצה אותך אם את מסוגלת!!!

המטפלות של הילדים שלי מדהימות!!! אני מעריצה אותן איך שהן מסתדרות, וכמויות הסבלנות הלא נגמרת שיש להן
וגם דואגת לומר להן את זה כל הזמן

ואני מאמינה שיש עוד הרבה מטפלות מקסימות כאלו

ולכן גם חשוב להבנתי הפתקים של הפרגון, ומתנות כל הזמן שלא קיים בשום תחום אחר, זו עבודה שדורשת המון כוחות לא להישחק (מתי נתת למנקה שלך (לי אין...) מתנה גם לחנוכה, גם לטו בשבט וגם לפורים? רק למטפלות אנחנו ככה מפרגנות)

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה נראה לך?
הן מקסימות, עובדות עם כל הנשמה, וההורים ברובם המוחלט יודעים את זה, מעריכים, ומפרגנים
ועדיין הן יכולות לטעות, ומותר להעיר להן בעדינות, ומותר להן לקבל בענייניות את ההערה ולבדוק מה ניתן לעשות

רק מנסה לדמיין מה יהיה אם כל עובדת משרד תיעלב ככה מכך הערה או הצעה לייעול...

משהו השתנה ביחסי אמא מטפלת בשנים האחרונות, בתחושה שלי זה קשור למשפחתונים יותר מאשר למעונות:
בתור אמא אני מחפשת מטפלת שתתן לילד שלי טיפול מסור, חום ואהבה, בשעות שאני נאלצת לצאת מהבית. אני משלמת למישהי שאני מבררת עליה וסומכת עליה כדי שתטפל בילד שלי. אני מסבירה לה מה הצרכים שלו, מה הציפיות שלי, וזה הטיפול שאני מצפה שהיא תתן לילד.
אבל לא - יש מסגרת של מטפלת. יש כללים באיזה שעות להביא את הילד, מה נותנים לו, ומצפים מתינוק קטן להתאים את עצמו למסגרת כאילו זה בית ספר. אם הילד לא נרדם או רעב שלא לפי התוכנית, המטפלת כועסת
התהפכו היוצרות
במקום שמטפלת תטפל בילד לפי הצרכים שלו, ותתייחס להורים כמעסיקים שלה שמשלמים לה משכורת
ההורים עובדים אצל המטפלת לפי הכללים שלה, והתינוק הקטן חייב להתאים את עצמו לתנאים שלה

ונהפוכו כל השנה
נראה לי שיש כאן טעות בהבנה הבסיסית של ההתנהלות במעון/משפחתון.
דווקא משום שמדובר בילדים קטנטנים חשוב לתת להם את כל מה שהם צריכים,
עכשיו דמייני לעצמך קבוצה של 10 שבטווח של 3 שעות כל רבע שעה מגיע ילד אחר,
ואז המטפלת מוצאת את עצמה ב11 בבוקר משכיבה ילד אחד ובמקביל נותנת אוכל לילד שהגיע לפי שעה ושולחת את הילד השלישי שכבר קם מהשינה לשחק בחצר והילד הרביעי צריך החתלה אז שיחכה עד שהראשון יירדם...
הילדים האלו קטנטנים ואין להם את היכולת לדרוש את הצרכים שלהם ומנגד למטפלת אין יכולת להחזיק ראש לצרכים של עשרה קטנטנים כל אחד בזמן שלו לפי הצרכים שלו.
(זו הסיבה שמס' הילדים משתנה מגיל לגיל)
ולכן סידרו את זה בצורה כזו שלכל דבר וצורך יש את הזמן שלו וברגע שהורים מפרים את זה זה מבלבל את המערכת ורק מזיק לילד עצמו.
אגב-
גם אישה שיולדת שלישה מקבלת הדרכה לטפל בהם כמו במעון בדיוק מהסיבה הזו.

קרעפט

משתמש מקצוען
ד''ר נאולה פריטה חוקרת הרגלי צריכת מגבונים באוניברסיטת מניטיולה אומרת:
'מה שקורה לפעמים החבילת מגבונים רחוקה מהמטפלת בעת ההחלפה
ואז תוך כדי שאוחזים בילד מנסים למשוך את המגבון הראשון בכח כדי לקרב את החבילה בעצמה
וכמובן שזה לא עובד
וכך יוצאים להם איזה עשרה מגבונים על ריק'

מעניין על מה יפתחו אשכול מחר

וייס

משתמש פעיל
בלת"ק נשמע מדי הרבה אבל הגיוני להתעניין בעדינות
ניתן גם לשים לב האם הילד "מריח מגבונים" כלומר נשטף על כל לכלוך במגבון לנו הפריע כשמטפלות מסוימות עשו כך לא בקטע של עלות כמו הריח ובריאות העור ואכן הפסיקו

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@סווצ'אר. נשמע צריכה גבוהה של מגבונים. בתור מטפלת בעצמי, היתה תקופה שאחת התינוקות התחילה לעשות 2-3 טיטולים מלאים ליום וצריכת המגבונים שלה עלתה בקצב מסחרר. התקבל אצלי בסדר גמור כשהאמא התעניינה ושאלה למה אני מבקשת הרבה מגבונים. בעיני אמורה להיות תקשורת פתוחה בין אמא למטפלת, וגם שאלה כזו לגיטימית.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
היתה לי תקופה שפתאום ביקשו חבילה של טיטולים זמן ממש קצר אחרי שהבאתי
שאלתי את המטפלת(לא היה נראה שנעלבה) ואמרה שהוא התחיל יותר למלא טיטולים בבוקר....

בכל מקרה אני מביאה במארזים יכול להיות בהחלט שמביאה מארז לחודש לא עוקבת(על פניו נראה לי שלא אבל לוקחת את הילדים מוקדם עד 3 ובד''כ עוד קודם)
אולי אם תביאי כמה ביחד זה יותר יסתדר (תחשבי שאם את מביאה חבילה ונראה שעומדת להגמר היא כבר מבקשת עוד אבל תכלס נשאר לעוד יום יומיים וגם בחבילה הבאה ככה אם יהיה לה בארון עוד חבילה יכול להיות שתבקש פחות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה