דרוש מידע נשמע לכם הגיוני? חבילת מגבונים למעון כל שבוע

Oops

משתמש פעיל
רק לומר שהיא מטפלת ממש טובה ... הילד אוהב אותה מאוד........
רק עכשיו אני משחזרת שהוא חוזר מצוחצח ממש נקי!
רק שיש לו גם פריחות בפנים, מה שדורש ממנו למרוח לו לעיטים דחופות קרם שחייב מרשםאסטרואידים למי שלא הבינה
בעקבות האשכול עולה לי חשש אולי זה קשור:unsure:
ושוב שתבינו אני מאוד מפרגנת לה אנחנו ממש חברות...
רק הקצב של המגבונים קצת היה לי מוזר.
אני משתפת שתעזרו לי לצאת איתה טוב.
אחרי הכל אני מאוד מעריכה אותה!
שוב תודה לכולם!
בהחלט נשמע כמות קצת מוגזמת
ואם היא משתמשת בזה המון לפנים שלו, זה יכול להסביר את הפריחה ואת הכמויות

אני מבינה את החשש להעלות את זה איתה, גם מטפלת מקסימה יכולה להיות רגישה לביקורת, ובהחלט צריך לעשות את זה בחכמה שלא לפגוע

מאחלת לך המון הצלחה להצליח לברר את הנושא בפתיחות עם המטפלת

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עדיף לך לקבל ילד מלוכלך ומרוח בפנים?
זה לא נעים לנקות לילד את הפנים עם טישו
וזה מגעיל לשטוף לו את הפנים במים
למה מלוכלך מרוח?
מתרגלים!

התרגלתי לשטוף להם את הפנים במים נעימים,
ועל הדרך לשטוף גם לי וגם לילדים את הידיים בסבון.
זה דווקא כיף להם לשחק קצת עם המים ;)

Oops

משתמש פעיל
עדיף לך לקבל ילד מלוכלך ומרוח בפנים?
זה לא נעים לנקות לילד את הפנים עם טישו
וזה מגעיל לשטוף לו את הפנים במים
אם מגעיל אותה לשטוף לילד פנים, שתלך להיות מזכירה, מורה, גרפיקאית או מתכנתת... לא מטפלת.
המטפלות שאני מכירה הן מקסימות, אוהבות את הילדים עם כל הנשמה וממש לא ניגעלות לשטוף להם פנים או לקנח את האף
(לא סותר שצריך להביא את הילד בבוקר נקי ומטופח!)
גם אני בתור אמא לפעמים משתמשת במגבון לפנים או לידיים של הילדים, בזמני לחץ או בטיולים, אבל זה חד פעמי. באופן יומיומי שוטף זה מזיק לעור הפנים של הילד/תינוק.

Oops

משתמש פעיל
בלת"ק חלקי!!
יש לי תחושה שתמיד מחפסים "לתפוס" את המטפלות / מעון על משהו....
תעשו (וגם אני עושה!!! חשבון נפש לגבי זה
למה נראה לך?
הן מקסימות, עובדות עם כל הנשמה, וההורים ברובם המוחלט יודעים את זה, מעריכים, ומפרגנים
ועדיין הן יכולות לטעות, ומותר להעיר להן בעדינות, ומותר להן לקבל בענייניות את ההערה ולבדוק מה ניתן לעשות

רק מנסה לדמיין מה יהיה אם כל עובדת משרד תיעלב ככה מכך הערה או הצעה לייעול...

משהו השתנה ביחסי אמא מטפלת בשנים האחרונות, בתחושה שלי זה קשור למשפחתונים יותר מאשר למעונות:
בתור אמא אני מחפשת מטפלת שתתן לילד שלי טיפול מסור, חום ואהבה, בשעות שאני נאלצת לצאת מהבית. אני משלמת למישהי שאני מבררת עליה וסומכת עליה כדי שתטפל בילד שלי. אני מסבירה לה מה הצרכים שלו, מה הציפיות שלי, וזה הטיפול שאני מצפה שהיא תתן לילד.
אבל לא - יש מסגרת של מטפלת. יש כללים באיזה שעות להביא את הילד, מה נותנים לו, ומצפים מתינוק קטן להתאים את עצמו למסגרת כאילו זה בית ספר. אם הילד לא נרדם או רעב שלא לפי התוכנית, המטפלת כועסת
התהפכו היוצרות
במקום שמטפלת תטפל בילד לפי הצרכים שלו, ותתייחס להורים כמעסיקים שלה שמשלמים לה משכורת
ההורים עובדים אצל המטפלת לפי הכללים שלה, והתינוק הקטן חייב להתאים את עצמו לתנאים שלה

ונהפוכו כל השנה

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
מדמיינת בוס שואל- למה הטישיו או הכוסות נגמרים בקצב קצת יותר מהר
נשצע לך סביר?
יש שאלות קטנוניות שלא שואלים בשום עבודה!
(ואני מדברת כמובן בטווח הנורמה- הרי המטפלת לא מבקשת חבילה ליום אלא משהו סביר בהחלט, אז כן- לבוא ולשאול אותה למה היא משתמשת בטיפה יותר מגבונים נשמע לי כמו בוס שישאל אותי למה אני שותה יותר כוסות מים ליום משבוע שעבר= אני אשקול לעזוב עבודה כזו....)

Oops

משתמש פעיל
מדמיינת בוס שואל- למה הטישיו או הכוסות נגמרים בקצב קצת יותר מהר
נשצע לך סביר?
יש שאלות קטנוניות שלא שואלים בשום עבודה!
(ואני מדברת כמובן בטווח הנורמה- הרי המטפלת לא מבקשת חבילה ליום אלא משהו סביר בהחלט, אז כן- לבוא ולשאול אותה למה היא משתמשת בטיפה יותר מגבונים נשמע לי כמו בוס שישאל אותי למה אני שותה יותר כוסות מים ליום משבוע שעבר= אני אשקול לעזוב עבודה כזו....)
אם הכוסות התחילו להיגמר פתאום מהר יותר, או שזה מהיר מאד ביחס לכמות העובדים, זה לא שאלה קטנונית או פוגעת
הייתי מצפה לשיח מכובד לנסות להבין ביחד מה גרם לשינוי

מדובר פה על חבילת מגבונים לשבוע. זה הרבה. פעם בחודש זה מקובל/סביר.

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ההורים עובדים אצל המטפלת לפי הכללים שלה
תסלחו לי,
יש כאן טעות בניסוח!
הכללים הם של המעון, המטפלות כפופות לנהלים שלהם!!
אבל לא - יש מסגרת של מטפלת. יש כללים באיזה שעות להביא את הילד, מה נותנים לו, ומצפים מתינוק קטן להתאים את עצמו למסגרת כאילו זה בית ספר. אם הילד לא נרדם או רעב שלא לפי התוכנית, המטפלת כועסת
התהפכו היוצרות
ההנהלה אצלנו כל כמה זמן נכנסים ובודקים אם אנו עושות לפי מה שהם קובעים...
ואבוי לנו אם גלשנו מידי עם החצר, או עם היצירה (יש ילדים שקשה להם להיפרד מהיצירה מהר..)
או משחק שהילדים אוהבים וכן הלאה..

אז בבקשה .

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
אם הכוסות התחילו להיגמר פתאום מהר יותר, או שזה מהיר מאד ביחס לכמות העובדים, זה לא שאלה קטנונית או פוגעת
הייתי מצפה לשיח מכובד לנסות להבין ביחד מה גרם לשינוי

מדובר פה על חבילת מגבונים לשבוע. זה הרבה. פעם בחודש זה מקובל/סביר.
אוי נו באמת
לא מדמיינת שום חברה מכובדת שמנהלת שיח מכובד על כזה נושא
(לא שכולם לוקחים חבילות כוסות הביתה, כן?, אלא מתחיל להיגמר קצת יותר מהר)
בקיצור- בעיניי לא מכבד
מכבדת לגמרי אנשים שחושבים אחרת...

מאה100

משתמש מקצוען
למה נראה לך?
הן מקסימות, עובדות עם כל הנשמה, וההורים ברובם המוחלט יודעים את זה, מעריכים, ומפרגנים
ועדיין הן יכולות לטעות, ומותר להעיר להן בעדינות, ומותר להן לקבל בענייניות את ההערה ולבדוק מה ניתן לעשות

משהו השתנה ביחסי אמא מטפלת בשנים האחרונות, בתחושה שלי זה קשור למשפחתונים יותר מאשר למעונות:
בתור אמא אני מחפשת מטפלת שתתן לילד שלי טיפול מסור, חום ואהבה, בשעות שאני נאלצת לצאת מהבית. אני משלמת למישהי שאני מבררת עליה וסומכת עליה כדי שתטפל בילד שלי. אני מסבירה לה מה הצרכים שלו, מה הציפיות שלי, וזה הטיפול שאני מצפה שהיא תתן לילד.
התהפכו היוצרות
במקום שמטפלת תטפל בילד לפי הצרכים שלו, ותתייחס להורים כמעסיקים שלה שמשלמים לה משכורת
ההורים עובדים אצל המטפלת לפי הכללים שלה, והתינוק הקטן חייב להתאים את עצמו לתנאים שלה

ונהפוכו כל השנה
ענין של היצע וביקוש. את צריכה את המטפלת יותר ממה שהיא צריכה אותך. אם לא את תבוא מישהי אחרת.

ולגבי הזמנים, המטפלת מוכנה לשמור ולקדם את הילד אבל כדי לא ליצור מצב שהיא מתזזת סביב הצרכים הטכניים שלהם ומותשת רק מלקבל ילד כל חצי שעה, לכל אחד לתת אוכל בזמן שהוא רעב ולהשכיב מתי שהגיע לו הזמן למסור ריכוז כל פעם לילדים אחרים - חייבים סדר. אם כל הילדים יגיעו עד 8 וחצי כולם יהיו רעבים באותו זמן כי קמו באותו זמן וכולם ילכו לישון יחד וכולם יקשיבו יחד, מה כזה מופקע בזה? שיש סדר יום נורמלי לילד, למטפלת גם להורים?

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ענין של היצע וביקוש. את צריכה את המטפלת יותר ממה שהיא צריכה אותך. אם לא את תבוא מישהי אחרת.

ולגבי הזמנים, המטפלת מוכנה לשמור ולקדם את הילד אבל כדי לא ליצור מצב שהיא מתזזת סביב הצרכים הטכניים שלהם ומותשת רק מלקבל ילד כל חצי שעה, לכל אחד לתת אוכל בזמן שהוא רעב ולהשכיב מתי שהגיע לו הזמן למסור ריכוז כל פעם לילדים אחרים - חייבים סדר. אם כל הילדים יגיעו עד 8 וחצי כולם יהיו רעבים באותו זמן כי קמו באותו זמן וכולם ילכו לישון יחד וכולם יקשיבו יחד, מה כזה מופקע בזה? שיש סדר יום נורמלי לילד, למטפלת גם להורים?
מי רוצה לנסות יום אחד לעבוד 8 שעות עם 9 ילדים
(וכולם אותו הגיל..)

;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה