דרוש מידע נשמע לכם הגיוני? חבילת מגבונים למעון כל שבוע

s.y

משתמש מקצוען
1678793793631.png

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
קונים מיכל מילוי קטן, וממלאים אותו בסבון מדולל (של ד"ר פישר, לצורך הדוגמא. כמו הסבון שרוחצים את הילדים). זה מה שאני עושה. זה חוסך את החומרים והכימיקלים (ובקטנה - גם זול משמעותית)
אני עשיתי משהו דומה, אבל הייתי צריכה לשים סבון טרי לפני כל החתלה, כי אחרת התקלקל.
אה, וגם מים חמימים סתם שיהיה נעים.

• שכוייח!
Reactions: y&m

אוראורית

משתמש מקצוען
תראו מזה לחלק האשכול הזויי ולחלק אחר הוא שיא הלגיטימי.....
תכלס זה נשמע קצת קמצנות ולא טוב או קטנוני!!
אבל תחשבו שאני קונה מגבונים כמו לחם כל כמה ימים..
ואני לא קונה את הפשוטים!
לא העניין הוא הכסף
יותר משהו מוזר בהתנהלות.
ושוב אם האשכול כ"כ הזוי אז @ניהול האתר תמחקו את האשכול!
יצאתי לא משהו.
יצאת בסדר גמור..
הייתה לך תהיה לגבי העניין
והתייעצת
לגיטימי לחלוטין .

יגידו מה שיגידו על האשכול -
הזוי מוזר יצירתי או מה שזה לא יהיה ,
בינתיים רק מאתמול שפתחת את האשכול יש 103 תגובות אז פופולרי זה ודאי :):):)

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
היתה לי תקופה שפתאום ביקשו חבילה של טיטולים זמן ממש קצר אחרי שהבאתי
שאלתי את המטפלת(לא היה נראה שנעלבה) ואמרה שהוא התחיל יותר למלא טיטולים בבוקר....

בכל מקרה אני מביאה במארזים יכול להיות בהחלט שמביאה מארז לחודש לא עוקבת(על פניו נראה לי שלא אבל לוקחת את הילדים מוקדם עד 3 ובד''כ עוד קודם)
אולי אם תביאי כמה ביחד זה יותר יסתדר (תחשבי שאם את מביאה חבילה ונראה שעומדת להגמר היא כבר מבקשת עוד אבל תכלס נשאר לעוד יום יומיים וגם בחבילה הבאה ככה אם יהיה לה בארון עוד חבילה יכול להיות שתבקש פחות)
אז ככה,
יש כמה סיבות שיכולות להיות:

אולי המגבונים צפופים וקשה לפתוח אותם.

לפעמים יש לחץ מטורף של זמן, יש הרי 3 קבוצות לחתל..
(לא שזה מצדיק)
אז מחתלים ומרוב מהירות ,
או נופל על הרצפה כמה מגבונים,
או הילד הוציא מגבונים מהחבילה עוד לפני שהספקתי לסובב ת'ראש ...

(לכן, אני תמיד שומרת את המגבונים לידי ולא בהישג ידו)

בעניין המגבונים (וגם הטיטולים-בגלל שהזכירו כאן..)

יש הורים שעד שמביאים ואז...
אי"א להשאיר את הילד לא נקי.
(מישהו היה רוצה שהילד שלו ישאר יום שלם לא נקי?)

אז לווים מילד אחר ורושמים, ואז עובר עוד יום שלא הביאו ועוד יום..
עכשיו תעשו חישוב, כמה פעמים מחליפים לילד במעון?
פעמיים, 1 בבוקר ו-1 אחרי השינה.

6 ימים בשבוע ,2 טיטולים ביום.
תחשבנו- כמה יוצא בשבוע?
11 טיטולים (ביום שישי פעם אחת, כי זה יום קצר)
כמה טיטולים יוצא בחודש ...44 :unsure:

נחזור להורים ששכחו להביא, בינתיים מצטבר חוב..

סופסוף הביאו.
אבל,
מהר מאוד נגמרים הטיטולים- איך יכול להיות?
פשוט מאוד, צריך להחזיר לילדים אחרים מה שלוו מהם
(ג-ז-ל אם לא, נכון? )

עכשיו תנסו לאחוז ראש עם המגבונים...
מוטי חייב 3 מגבונים לשיראל
יואל חייב לזלדה 5 מגבונים
מירי חייבת לזלמן 4 מגבונים
וכו' וכו' וכו'

כל יום שמתעכבים להביא מה שצריך,
ה"תרגיל המתמטי" נהיה ארוך :(

והאמת?
נראה לי
חבילה לשבוע זה כן הרבה..

emiri

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני שמעתי על דבר כזה (של חבילה לשבוע)
שאמרו לאמא שהילדה עשתה 3-4 פעמים ביום!!
זה היה נשמע לאמא קצת מוזר.
עש שיום אחד היה חופש וזה קרה אצלה.
ואז היא כבר נכנסה קצת ללחץ כי דבר כזה שילד עוזה כל יום כ"כ הרבה פעמים ,
זה לא תקין

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני שמעתי על דבר כזה (של חבילה לשבוע)
שאמרו לאמא שהילדה עשתה 3-4 פעמים ביום!!
זה היה נשמע לאמא קצת מוזר.
עש שיום אחד היה חופש וזה קרה אצלה.
זה לא תקין
דרך אגב,
יש לנו ילד אחד שהמטפלת כל הזמן מנסה
לשכנע את האמא,
שתעשה בדיקות לילד,
הילד מסוגל להגיע ל-4 טיטולים ביום!!!
מבטיחה לכם!
וכמעט כל יום מחליפים לו בגדים!!

והאמא בכלל לא "מתרגשת" מזה, לא מפריע לה

:(

emiri

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דרך אגב,
יש לנו ילד אחד שהמטפלת כל הזמן מנסה
לשכנע את האמא,
שתעשה בדיקות לילד,
הילד מסוגל להגיע ל-4 טיטולים ביום!!!
מבטיחה לכם!
וכמעט כל יום מחליפים לו בגדים!!

והאמא בכלל לא "מתרגשת" מזה, לא מפריע לה

:(
מסכן הילד:(

אגב,
סוג המגבונים מאד קשור,
מגבונים קטנים או גדולים,
איכותים או לא, וכו'

Oops

משתמש פעיל
לא יודעת אם מישהי כתבה,
אבל באופן טבעי, כשאת מחתלת ילד שהוא לא שלך, את הרבה יותר נגעלת,
וממילא משתמשת ביותר מגבונים מרוב לחץ שהיד/כפפה תתלכלך

אולי זה הסיפור
נקודה נכונה!!
אבל אני משערת שכל המטפלות אם כך משתמשות קצת יותר ממה שהאמא היתה משתמשת, ועדיין לא מבקשות חבילה חדשה כל שבוע...

דווקא היתה לי מטפלת אחת, אצל הילד השני שלי, שהיתה מתקמצנת ממש על המגבונים. באמת לא הבנתי איך מספיקה לה חבילה אחת כל כך הרבה חודשים עד שראיתי אותה פעם אחת שהיא החליפה לו (באתי לאסוף את התינוק והיא בדיוק היתה באמצע) ואמרתי לה שתשתמש בשפע, בלי לחץ
מאז היא לא גמרה לרדת עלי שאני אמריקאית מפונקת שמבזבזת מגבונים. "למה לבזבז, למה???" אישה מתוקה ומקסימה

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נקודה נכונה!!
אבל אני משערת שכל המטפלות אם כך משתמשות קצת יותר ממה שהאמא היתה משתמשת, ועדיין לא מבקשות חבילה חדשה כל שבוע...

דווקא היתה לי מטפלת אחת, אצל הילד השני שלי, שהיתה מתקמצנת ממש על המגבונים. באמת לא הבנתי איך מספיקה לה חבילה אחת כל כך הרבה חודשים עד שראיתי אותה פעם אחת שהיא החליפה לו (באתי לאסוף את התינוק והיא בדיוק היתה באמצע) ואמרתי לה שתשתמש בשפע, בלי לחץ
מאז היא לא גמרה לרדת עלי שאני אמריקאית מפונקת שמבזבזת מגבונים. "למה לבזבז, למה???" אישה מתוקה ומקסימה
יש אנשים שסתם ככה יותר מיומנים בשימוש במגבונים בהחתלה וממקסמים כל מגבון גם בלי להתלכלך.
אי אפשר להשוות ילדה בת 12 שמחתלת בפעם הראשונה וחבילת מגבונים לא תספיק לה,
לאישה מבוגרת ומיומנת שחיתלה 14 ילדים ו20 נכדים מאות פעמים מתוך עוני וחסכנות.

אולי המטפלת יותר קרובה במצבה לילדה מאשר לאישה

bnoya

משתמש מקצוען
יש הורים שעד שמביאים ואז...
אי"א להשאיר את הילד לא נקי.
(מישהו היה רוצה שהילד שלו ישאר יום שלם לא נקי?)

אז לווים מילד אחר ורושמים, ואז עובר עוד יום שלא הביאו ועוד יום..
עכשיו תעשו חישוב, כמה פעמים מחליפים לילד במעון?
פעמיים, 1 בבוקר ו-1 אחרי השינה.
אולי אפשר לנצל את ההודעה שלך ולפנות להורים שיתחילו לשלוח לילדים שלהם את מה שחסר??
במעון אצלנו מעדכנים מאוד מוקדם שדברים הולכים להיגמר ובמקביל גם שמים רשימה מסודרת על הדלת עם שמות הילדים ומה שחסר להם ומשום מה יש הורים שבאופן קבוע שוכחים להביא
לי אישית זה ממש מפריע (אל תגידו לי חסד וכל זה, אני אחליט איזה חסד אני עושה ולמי)
אחרי כמה ימים שהילד שלי שיש לו עור ממש רגיש חזר עם תפרחת טיטולים נוראית ממש שהצריכה בסוף משחה אנטיביוטית התברר שיש מס' ילדים שההורים שלהם לא שולחים באופן קבוע את הדברים החסרים ומלווים מילדים אחרים ובגלל שלילד שלי יש אמא מסודרת מאוד ששולחת לו תמיד בעודף כדי שלא יהיה חסר, יצא שאחרי תקופה בגלל כל ההחזרות, ניקו אותו עם מגבונים דפוקים שהרסו לו את העור.
אז בבקשה, הורה שלא מביא כמה ימים, שיחזירו לו יום אחד ילד מלוכלך ורטוב, או שיזעיקו אותו ממקום העבודה שיבוא להשלים ציוד. אולי יתחיל להזיז לו או לחילופין שיהיה מחוייב להחזיר את אותו סוג מוצר שלקחו מילד אחר.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אולי אפשר לנצל את ההודעה שלך ולפנות להורים שיתחילו לשלוח לילדים שלהם את מה שחסר??
במעון אצלנו מעדכנים מאוד מוקדם שדברים הולכים להיגמר ובמקביל גם שמים רשימה מסודרת על הדלת עם שמות הילדים ומה שחסר להם ומשום מה יש הורים שבאופן קבוע שוכחים להביא
לי אישית זה ממש מפריע (אל תגידו לי חסד וכל זה, אני אחליט איזה חסד אני עושה ולמי)
אחרי כמה ימים שהילד שלי שיש לו עור ממש רגיש חזר עם תפרחת טיטולים נוראית ממש שהצריכה בסוף משחה אנטיביוטית התברר שיש מס' ילדים שההורים שלהם לא שולחים באופן קבוע את הדברים החסרים ומלווים מילדים אחרים ובגלל שלילד שלי יש אמא מסודרת מאוד ששולחת לו תמיד בעודף כדי שלא יהיה חסר, יצא שאחרי תקופה בגלל כל ההחזרות, ניקו אותו עם מגבונים דפוקים שהרסו לו את העור.
אז בבקשה, הורה שלא מביא כמה ימים, שיחזירו לו יום אחד ילד מלוכלך ורטוב, או שיזעיקו אותו ממקום העבודה שיבוא להשלים ציוד. אולי יתחיל להזיז לו או לחילופין שיהיה מחוייב להחזיר את אותו סוג מוצר שלקחו מילד אחר.
ואין סיבה למה הורה שמשקיע בפמפרס או האגיס יקבל את הילד חזרה עם ביביסיטר

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי שאני מכירה, נמאס לה מזה גם אז היא מצאה לעצמה פתרון...
קנתה 2 חבילות מגבונים נוספות הביאה למטפלת ואמרה שמי שצריך ללוות שייקחו לו מהם וכשמחזירים יחזירו לשם וישתמשו לילדים הבאים שצריכים ללוות...
כנ"ל עם טיטולים...
לא שזה הוגן אבל זה פתרון יותר קל מלשנות את ההורים :(

הללו

משתמש מקצוען
קרה לי אותו מקרה בדיוק.
אמרתי לגננות שאני מוחלת על כל מגבון שהשתמשו, ובבקשה לא להשתמש במגבונים אחרים ממה שאני מביאה.
אה, ובד"כ הבאתי פק שלם (מסוג שנגמר באריזה) אז היה בשפע...

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לדעתי סביר לחלוטין חבילת מגבונים לשבוע.
אם אני הייתי מטפלת זה מן הסתם גם היה כך.

אבל חובה לשים לב שזה מיועד למטרת החתלה ולא לניקוי אזורי גוף אחרים.
בזמנו דרשתי (יפה ובנעימות) לא לנגב כלל את פני ילדי וידיהם במגבונים עקב תפרחת שפשטה עליהם.
ונענו יפה לדרישתי.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
זה לא תקין
יש משפחות שזה ככה אצלם. מערכת עיכול שעובדת מהר (כמונו)
בהחלט אתגר אבל יש לי דחף לגמול מהר... ב"ה עדיף מעצירות והשמנה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
ואין סיבה למה הורה שמשקיע בפמפרס או האגיס יקבל את הילד חזרה עם ביביסיטר
וגם אם עושים הפוך- מלווים לילד חיתול של טיטולים מילד אחר, ומחזירים האגיס-
זאת עלולה להיות בעיה של ריבית.

סמרטוטית

משתמש צעיר
תביא לה בכיףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
ילד נקי כיף לטפל בו.
ואולי תחליפי למגבונים הפשוטים יותר?
אל תשכחי שתזרמי עם המטפלת היא תזרום יותר אם הילד שלך

מאמא שמתמודדת כמוך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה