בקשה נשיונל גיאוגרפיק להורדה

מצב
הנושא נעול.

נעמי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מחפשת סרטי טבע (סרטים ממש, לא סרטונים קצרים) שמותר להוריד חופשי
אם מישהו יכול להעלות לכאן- תודתי גדולה

יש משהו בהידברות למשל, (על החיים תת ימיים) נראה מדהים ואין לי מושג איך אפשר להוריד ואם מותר.
היה לי גם פעם סרט מדהים על החיים בקוטב, משהו לא רגיל.

אודה לעזרה!
גם בקשר לסרטים הנ"ל וגם בקשר לסרטי נשיונל בכלל.

MOTI.Z

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
המשתמש נחסם
אשמח לקבל גם את הסרטים האלו

שרי פ.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה בעיה להראות לילדים בני 7-8 סרטי חיות שרואים שטורפים אחד את השני?

אראלה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני אישית ראיתי אותם בגיל 10 וזה הפריע. אבל לאחים שלי ממש לא. זה אינדבדואלי.

מטיז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר גם לקבל? אשמח ממש.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
זה בעיה להראות לילדים בני 7-8 סרטי חיות שרואים שטורפים אחד את השני?
לא מומלץ בכלל...
אתמול הראתי להם איזשהו משהו ישן שהיה אצלי,(נשיונל גאוגרפיק או בסגנון...)
הברתי להם שזה טבע, פלאי הבריאה, העולם המופלא שלנו וכו'
אבל, הייתי צריכה לדלג הרבה, הכיתוביות... המנגינה... תהליכי חיזור... וטורפים למינהם. לא מומלץ בכלל!!
העלו באשכול אחר 2 סרטים ערוכים של עולם החי, מוצלח ומותאם!!

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
לידע הכללי:
יש את סדרת 'הראני נפלאות' שזה סרטים של נשיונל גאוגרפיק בהתאמה לציבור שומר תורה ומצוות.
(יתכן שיש שם גם צנזור קטעים של בעלי חיים שטורפים אחד את השני.)
ויש את סדרת 'כולם בחכמה עשית' של 'ניצוצות של קדושה' ששם יש גם קריינות ממקורות חז"ל וכו' על הבעלי חיים.

גרינטק:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה