דרוש מידע נשבר לי המדף במקפיא

אשמח למידע מה אפשר לעשות שנשבר המדף במקפיא די חדש איפה אפשר להשיג חלקי חילוף אם שווה בכלל וכו' אני גר בבני ברק.
תודה מראש.

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
מדף פלסטיק שנשבר הייתי ממליץ לנסות להדביק ולמרוח בשפע דבק אפוקסי פלסטיק שעשוי כפלסטלינה .
כיון שגם ככה המדף הולך לפח לא יזיק לנסות.
אבל דבק מחברה טובה, שכתוב עליו בכמה אטמוספרות הוא שורד, אם לא כתוב בדרך כלל זה אומר משהו על חוסר איכותו...

שטיגליץ, טכנאי מוצרי חשמל

אדם חכם

משתמש מקצוען
אפשר לקנות מדף אוניברסלי בחנויות שונות ובמחירים שונים או לבקש ממשהו שיש לו את אתו חברה להביא ספר או שלא בשימוש

ט.ש.

משתמש פעיל
אשמח למידע מה אפשר לעשות שנשבר המדף במקפיא די חדש איפה אפשר להשיג חלקי חילוף אם שווה בכלל וכו' אני גר בבני ברק.
תודה מראש.
ראיתי משפחה שנשבר לה ויצרו מדף מעץ
חתכו בגודל מותאם ובעובי מותאם.
נראה מעולה!

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה מראש.

מומלץ לקנות מדף מזכוכית מחוסמת אצל זגג עולה כרבע מחיר ממדף מקורי. מדף הזכוכית טוב חזק ונח לא פחות.

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לפני שאתה קונה מהחברה ומשלם מחיר יקר להחריד, תבדוק כאן:

עזרת לי מאוד תודה רבה

איך יודעים מה הדגם של המקרר (סמסונג)?

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יש גם אלטרנטיבה למדף בקבוקים שנשבר?
יעזור לי מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה