נר לי...

משה צבי

משתמש רשום
כל שבוע כמה נרות נכבים לנו באמצע השבת, כלומר לא דולקים עד הסוף.
רק אצלנו זה קורה?
מה יכולה להיות הבעיה?
איך מתגברים על זה?
מדובר בנרונים מחלב שמכניסים לתוך כוסיות זכוכית.
מודה מראש לכל תובנה בנושא.

sbf

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לפעמים הסוג של החברה הזו לא טוב אצלנו זה גם קרה והחלפנו לחברה יקרה יותר נדמה לי מנורה ומאז אור...

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לנו יש את אותה הבעיה
אבל אנחנו מדליקים בשמן

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
להחליף חברה של הנרות

tovi7690

משתמש רשום
לפעמים הזכוכית לא ישרה למטה את הברזל נופל לפני הסוף וזה נכבה אני שמה מטבע של חצי שקל בתחתית הזכוכית ומאז זה דולק תמיד עד הסוף.

חדזי

משתמש מקצוען
אצל ההורים שלי זה קרה הרבה.וראינו שחברת מנורה יותר טובה.
אני אישית מדליקה בשמן זית וזה נדיר שזה קורה.

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפעמים בזיך אחד הוא הבעייתי שימו לב אם זה אותה כוסית לא יודעת להסביר שמתי לב לזה בחנוכה באופן בלתי מוסבר היה נר שנכבה מוקדם ואם החלפתי את הבזיך למקום אחר גם שם הוא נכבה.

הני כגנס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י tovi7690;2220400:
לפעמים הזכוכית לא ישרה למטה את הברזל נופל לפני הסוף וזה נכבה אני שמה מטבע של חצי שקל בתחתית הזכוכית ומאז זה דולק תמיד עד הסוף.

יש זכוכיות שמגיעות בצירוף חלק פלסטיק שמקבע את הכוסית למקומה - ואז המצב יותר טוב

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
נרות של חברת שרגא.

משה צבי

משתמש רשום
נכתב ע"י מרשי;2220294:
לקנות כוסיות של החברה של הנריות (או להפך)

מענין,
מאיפה אדע מה חברת הכוסיות?
יש לנו כל מיני כוסיות שנקנו בזמנים שונים ובמקומות שונים

משה צבי

משתמש רשום
נכתב ע"י tovi7690;2220400:

תודה!
מענין לנסות.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• Capture.JPG
    KB 35.2 · צפיות: 5

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י chanak4;2220455:
נרות של חברת שרגא.

אני משתמש בנרות האלו כל שבוע וזה נגמר עד הסוף.

avim10

משתמש מקצוען
אכן.
נרות של חברת שרגא, קצת יותר יקר, אבל מצדיק את המחיר.
לאחר הרבה עגמת נפש. ואגב, דוקא עם מנורה.
ובכל זאת, כמה טיפים: הרבה פעמים הדיסקית מלמטה דבוקה לנרון, בעוד יש רווח בינו לבין תחתית הכוסית, ברגע שהשעוה נמסה והדיסקית עם הפתילה התפוסה בה שוקעים למטה, הנר כבה. זאת משום שלמעלה הפתילה כבר נשרפה והתקצרה, וכשהיא שוקעת, היא נכנסת לתוך הנר.
הפתרון: לדחוף את הפתילה מלמעלה כשמכינים את הנרות ו"להעמיד" את הפתילה עם הדיסקית על תחתית הכוסית.
בעיה נוספת: הרבה פעמים הפתילה לא תפוסה היטב בדיסקית, וכשהשעוה הופכת לנוזלית, אין מה שיעמיד אותה והיא נוטה על צידה, שוקעת בנוזל, והנר כבה.
הפתרון: [הזוי, אבל זה מה שהייתי עושה כל ערב שבת כדי להכין את הנרות האלו (במקרה זה - פאלאס). לקחת פלייר וללחוץ את הצ'ופצ'יק שבאמצע הדיסקית, זה שמחזיק את הפתילה, כך שיעמיד את הפתילה.
[ביש חסד - שם אני עורך את הקניות, פשוט אין את אלו של שרגא. אז ביקשתי מחבר שיביא לי ממקום אחר, אבל כשאין, ככה מסתדרים עם האחרים]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה