כללי נר חרס

תכלת

משתמש צעיר
האם יש למישהו תמונה של נר חרס להדלקה עם שמן
כמו שהדליקו פעם?
באתר אין את מה שאני צריכה
תודה

ezri_gr

משתמש רשום
משהו שמזכיר...

אולי זה יעזור!

קבצים מצורפים

• 205488_6366[1].jpg
    KB 861.5 · צפיות: 9

רמיS

משתמש צעיר
זה (באיכות טובה כמובן) יעזור?

קבצים מצורפים

• 73497,1208796759,7.jpg
    KB 21.1 · צפיות: 6

Graphic

משתמש צעיר
התמונה שעזרי הביא יפה מאד, אך זה אינו נר חרס!!!
זהו נר רגיל, עם פמוט מחרס.

בתמונה משאטרסטוק יש צלב!!

אולי התמונה הבאה תעזור יותר (חינמית)

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    1.3 MB · צפיות: 8

sh770ch

משתמש חדש
lamp.jpg

sh770ch

משתמש חדש
יש לי תמונה שאולי יכולה לעזור אך... אני לא ממש יודע איך להעלות את התמונה. העליתי אותה לחשבון שלי ב rapidshare אבל הוא לא מזהה את הכתובת..

Zeevi.Co

משתמש פעיל
נכתב ע"י sh770ch;193388:
יש לי תמונה שאולי יכולה לעזור אך... אני לא ממש יודע איך להעלות את התמונה. העליתי אותה לחשבון שלי ב rapidshare אבל הוא לא מזהה את הכתובת..

תעלה אותה בעזרת הוספת קצבים - מופיע בתפריט הודעת התגובה שאתה שולח - סימן אטב
שם תבחר את התמונה שאותה ברצונך להעלות ולחץ העלה
בסיום שלח את התגובה
.
.

תכלת

משתמש צעיר
תודה לכל התורמים...

האמת, שחיפשתי וקטורי, בסוף מצאתי משהו פה באתר, ועם קצת שיפוצים התוצאה לפניכם---

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 988.6 · צפיות: 8

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה