דרוש מידע נראות טובה לארוונות מטבח

RAAYA2020

משתמש צעיר
ערב טוב,
אני שוכרת דירה ישנה מאוווד.
ארונות המטבח נראים זוועה. לשים טפט פחות ניתן כי הדלתות נפוחות למטה. והטפט לא יושב עליהם יפה.מה הייתם ממליצים לעשות. ולהחליף לא שווה. יוצא מאוד יקר. לא רוצה להשקיע מידי. אשמח לשמוע הצעות אם יש לעוד מישהי בעיה כזו.

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ערב טוב,
אני שוכרת דירה ישנה מאוווד.
ארונות המטבח נראים זוועה. לשים טפט פחות ניתן כי הדלתות נפוחות למטה. והטפט לא יושב עליהם יפה.מה הייתם ממליצים לעשות. ולהחליף לא שווה. יוצא מאוד יקר. לא רוצה להשקיע מידי. אשמח לשמוע הצעות אם יש לעוד מישהי בעיה כזו.
אין מה לדבר עם המשכיר?
אולי תתחלקו בהוצאה(כלומר להעלות מעט את דמי השכירות) ותחליפו מטבח יש נגרים ערבים שיוצא ממש לא יקר.

לגבי תיקון, אולי צביעה של הארונות? אני צבעתי ארון פורמייקה. לא הוצאה גדולה וגם לא עבודה קשה מידי.

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
למה שאשקיע בדירה לא שלי.. זה ארונות מעץ
כי את גרה שם:)
כמובן תלוי כמה זה חשוב לך...וכמה יש באפשרותך...

עם הארונות מעץ הצביעהשלהם קלה יותר נראה לי
יש על זה הרבה הדרכות באינטרנט.
ואת יכולה גם להכנס לטמבור ולקבל הדרכה והמלצות.

נחמי3

משתמש מקצוען
הגישה לא להשקיע כי אני בשכירות [מנסיון כמובן ....]
זה סוג של מצד אחד נכון
מצד שני חבל
סה"כ זה החיים שלך! ויש כן קטע לעזור לך להיות רגועה ומרוצה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם זה שכירות שאת הולכת לגור שם לתקופה ארוכה אז כן הייתי משקיעה (ואולי הייתי מדברת עם המשכיר שהוא ישלם על זה וזה ירד מהתשלום החודשי שלנו אליו) אבל אם זה לתקופה קצרה היתי נושמת עמוק ומנסה לארגן את המטבח שיהיה נחמד למרות הארונות.

RAAYA2020

משתמש צעיר
חחחח כתבתי כבר בראש העמוד,אשמח לקבל המלצות מבלי להחליף.ידעתי שתהיינה תגובות כאלו. לא מחפשת הוצאה גדולה.

משה ביק

משתמש מקצוען
לנו היה גם את ההתלבטות הזאת. אמנם גרים בדירה משלנו, אבל לא רצינו את ההוצאה הגדולה של החלפת מטבח כוללת. טפט- עלה בתור רעיון- אבל כמו שכתבתם זה בעייתי לארונות שמתנפחים וסדוקים וכו'.
אנחנו בסוף החלפנו רק את החזיתות של הארון- חזית דלת וחזיתות מגירה. נראה כמו חדש. אמנם עלה לנו 2000 ש"ח. אבל ממש נתן מראה חדש. אני מאמין שאפשר להשיג ביותר זול בכל מיני נגריות , הגר ערבי וכו'.

LEVAVOT

משתמש פעיל
דבר ראשון תמונה תמיד יכולה למקד יותר, כך העצות יכולות להתאים במדויק למקום
דבר שני- צביעה יכולה להועיל , הגם שלא בטוח שהצבע ייתפס בלי שיוף, ונשמע שאין כ"כ אפשרות לשייף מפאת מצבם המזדקן של הארונות... בכל מקרה יכול להיות שזאת האופציה הכי הגיונית. (גם זה עולה כסף, לא מעט.)
דבר שלישי - בטוחה שלא שווה להחליף לארונות איקאה ? יש להם ארונות מאד זולים וטובים במיוחד לשכירות- שמן הסתם זה לא לאורך שנים...
לדוגמה דלת רחבה ארון עליון 225 שח (צבע לא בטוח יצא זול יותר)

LEVAVOT

משתמש פעיל
יודעת מה? תוסיפי מעט פרטים:
כמה ארונות?
עליונים או תחתונים או גם וגם?
הכי חשוב- מה התקציב? עד כמה זה רלוונטי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה