עזרה נפל לי המחשב נייד והלך לי הדיסק קשיח

אור החיים

משתמש צעיר
וכמובן שלא עשיתי גיבוי קודם!!!
ויש לי שם המון חומר.
שלחתי את המחשב למעבדה לשיחזור מידע ואמרו לי שהמחיר יכול להגיע ל-3800 ש"ח
בכל מקרה לא מדובר על מאות שקלים.
אודה למי שיש מה להציע בנידון.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
השאלה מה הכוונה שהלך הדיסק קשיח? כי אם נפגע הכרטיס הירוק שדרכו עובר החומר מהדיסק קשיח למחשב אז בהחלט יש מצב לתקן זאת אם מוצאים באתר אייבי את אותו כרטיס בדיוק אפשר לשלוח להם את זה בדואר והם מחליפים את אותו חלק שנשרף או נפגע, לי היה כזה סיפור וב"ה תיקנו לי והדיסק קשיח חזר לפעול כבעבר, עלות החלק כולל התיקון עלה לי 150 ש"ח בערך

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
יכול להיות אבל גם אם נפגע אז על פניו אפשר לזהות זאת על הכרטיס, אולי תתייעצו עם טכנאי מחשבים ישר והגון שיבחון את הכרטיס ויראה אם הכל כשורה או לא

אור החיים

משתמש צעיר
התקשרתי שוב למעבדה ששלחתי להם לבדיקה והם הסבירו שיש ראש אחד חלש וזה גרם ל''קושחה''
אני ממש לא מבין מה פירוש הדברים
אשמח אם יסבירו לי אם לזה יש פתרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה