דרוש מידע נעליים חדשות שמלכלכים את הגרביים

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מועדים לשמחה אשמח לעזרתכם ולדעתכם קניתי לפסח נעליים חדשות (פערטל שיך)-נעליים חסידיות לשבת לאלה שהולכים עם גרביים לבנות.
וזה לא מפסיק ללכלך לי את הגרביים הלבנות(וויסע זאקן)באיזור של העקב ולמעלה ובאופן מעצבן מאד מאד,
לא עוזר שניקיתי את האיזור עם סמרטוטים המוווון פעמים ובמגבונים וכדו' מכירים כזה דבר?
חייב עזרה הורס לי את כל הגרביים שלי
זה מלכלך מהצד הפנימי
מכירים?
יש מה לעשות לזה?

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא מכירה את הבעיה שציינת
אבל כלל חשוב לגורבים וואסע זאקן-תמיד תמיד תמיד להכניס לכביסה את הגרביים הפוכות!!
מונע צ'פים

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
מועדים לשמחה אשמח לעזרתכם ולדעתכם קניתי לפסח נעליים חדשות (פערטל שיך)-נעליים חסידיות לשבת לאלה שהולכים עם גרביים לבנות.
וזה לא מפסיק ללכלך לי את הגרביים הלבנות(וויסע זאקן)באיזור של העקב ולמעלה ובאופן מעצבן מאד מאד,
לא עוזר שניקיתי את האיזור עם סמרטוטים המוווון פעמים ובמגבונים וכדו' מכירים כזה דבר?
חייב עזרה הורס לי את כל הגרביים שלי
זה מלכלך מהצד הפנימי
מכירים?
יש מה לעשות לזה?
מתוכן השאלה אני מבינה שהניק הוא לא ממש "שרה..."
אני טועה?

watermelon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי היה פעם....
לא עזר כלום
עד שבאיזשהו שלב הפסיק להוריד צבע
וזהו, שם זה נגמר....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה