אתגר נספח לאתגר #62 שנה טובה - לא מה שחשבתם!

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
@אלעזר 1 למה אתה לא מעלה את זה באתגר?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
@אלעזר 1 למה אתה לא מעלה את זה באתגר?
רוב המשתתפים לא העלו מוקאפ
בינתיים אני שומר על הסטנדרט :)
אגב, בשביל תצוגה נכונה בהחלט היה נכון לחתוך את תמונת המוקאפ כפי שביצעת (בהודעה שנמחקה)

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

סוסה כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואיך אפשר בלי 'שנה חדשה' ?
1663168017727.png
אליפות!!!!

אפרופו גרפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
תקשיבו יש כאן מקצוענים באמת !
עברתי עבודה עבודה , ואני מתפעלת מהיצירתיות .
אליפותתתתתתתתתתתתת.
נראה אם יהיה לי זמן לתרום את תרומתי הצנועה.....

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האמת שלא משהו מיוחד. שיחקתי עם ויראציות של רימון תפוח דבש. זה מנוע שונה ממה שבדרך כלל מדברים עליו, הוא פחות נצמד לכללי ההגיון ומה שמפליא בו שכל תמונה שלו היא סוג של "ואוו" מבחינת רמת הביצוע והגימור.
השימוש עצמו הוא די פשוט ולא נדרש ממני משהו מאוד מיוחד כדי להגיע לתוצאה הזו, מה שמעצים מאוד את ה'קסם' שבדבר.
אני מתלבט אם להרחיב מעל גבי בימה זו לגבי התהליך מכיון שהשימוש בכלים האלו לא מתאים לכל אחד מבחינת רמת הסינון.

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
האמת שלא משהו מיוחד. שיחקתי עם ויראציות של רימון תפוח דבש. זה מנוע שונה ממה שבדרך כלל מדברים עליו, הוא פחות נצמד לכללי ההגיון ומה שמפליא בו שכל תמונה שלו היא סוג של "ואוו" מבחינת רמת הביצוע והגימור.
השימוש עצמו הוא די פשוט ולא נדרש ממני משהו מאוד מיוחד כדי להגיע לתוצאה הזו, מה שמעצים מאוד את ה'קסם' שבדבר.
אני מתלבט אם להרחיב מעל גבי בימה זו לגבי התהליך מכיון שהשימוש בכלים האלו לא מתאים לכל אחד מבחינת רמת הסינון.
באיזה כלי זה נוצר?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה