נספח לאתגר סוף טבת

משויטט

משתמש מקצוען
@משויטט - חזק וברוך!

המסר כל כך עוצמתי, שהייתי שוקלת לוותר על הסוף הטוב, כלומר להשאיר את הגבאי עם חסרון כיס.
אבל מה לעשות שכך היה מעשה?..
וברצינות, אין לי לב לעולל כזאת לאברך חמד חף מפשע שהשתובב רק לרגע.
העיקר שהוא למד את הלקח שלו.
תודה רבה

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
@משויטט,
שופרא דשופרא!!
בקטנה, הפריע לי מילה אחת שלא הסתדרה לי עם הסגנון...
"פארסה" - חשבתי שמתאימה מילה פחות 'סלנגית'.
ובמוחי מתגוששים מחשבות בניסיון למצוא נוסחה שתטיב להסביר את הפארסה.

נריה מגן

משתמש מקצוען
@משויטט - חזק וברוך!

המסר כל כך עוצמתי, שהייתי שוקלת לוותר על הסוף הטוב, כלומר להשאיר את הגבאי עם חסרון כיס.
חולק. הסיום עם המשפט העוצמתי של שימע'ן יחד עם הכיתוב על האוטו מוסיפים הרבה כבוד. אז נכון שר' שימע'ו יכל לעבור לידו בדרכו החוצה, לומר את המשפט ולהפליג הלאה ברכבו נושא את הכיתוב וכו', אבל אם כבר הם צריכים לשוחח - למה לא? אני דוווקא הרגשתי שמילוי חסרון הכיס מוסיף עוצמה לסומק הפורח בלחייו של הגבאי הנכבד.

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
@משויטט יותר ממושלם!!!
גם אני מחסידי ההפי-אנד. רק שצריך לעשות אותם בצורה נכונה ולא משעממת. ועמדת במשימה כמו שהיטיב להסביר @נריה מגן מעלי.
חסר לך שתעשה לנו סופים עצובים וכואבים. איך אמר לי בוקי מזורי כשהגשתי לו כוס מלאה בנוזל ענברי תוך הבטחה שמדובר במשקה אלכוהולי ולא ויטמינצ'יק בטעם תפוח: "דיר בלאק!".

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יום רביעי 23:59
אתגר חדש אמור לעלות לאוויר, אני מפעיל את המחשב .
הי הנה, הוא כבר עלה.

אני מתחיל לקרוא בעיון.
מרגע לרגע מבין שנפלתי כבד.
מצחי נחרש קמטים וידי נתלות להם ברפיון הגובל ביאוש בצידי גופי.
"האתגר של @ששונית הוא האתגר הכי לא ששוני שקיים" מלמלתי לעצמי בתדהמה תוך שפני מאפירות משורה לשורה, זכר הקבלה שקיבלתי על עצמי שבכל אתגר שעולה אני "מייצר" לכל הפחות שני טורים התפוגג לו ביעף אל מול האתגר החדש.

כשקראתי את השורה:
פרצה מתוכי זעקה אילמת, לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!

השורה הזו שברה את לבי לרסיסים!

בכפליים!

אינני נוהג לחשוב, ודאי שלא טוב - כשאני מאותגר, זה פשוט פורץ החוצה כלבה לוהטת מלועו של הר געש רגיז במיוחד בשעה שהאדרנלין מציף את דמי.
שנית, רק קטע אחד לניק? ומה יהא על קבלתי???

כשהמשכתי לגופו של אתגר כבר הבנתי שהבעיות הקודמות הן ממש בגדר מילי דבדיחותא ביחס לקשיותו של האתגר.

אני מוכרח להתוודות:
מעולם לא היה אדם שהצליח לסתום את פי, לא כל שכן את מקלדתי, הפעם זה קרה!!!

ברגע של ניפוץ מיתוס עצמי, פתחתי את הנספח, וכתבתי את השורה הבאה:

לפתע הרגשתי כמו פרעה האל המצרי הכל יכול, הכורע ברך בפני ישות נעלמת אותה מעולם לא הכיר ועליה לא שמע, המכה שניחתה עלי היתה אנושה וכואבת!
רגע אחר כך, כשיש לך שהות לאסוף את שאריות הכבוד העצמי שלך מהזירה המדממת, ממש כמו אותה קשיות לב מפורסמת של אותו פרעון, הוספתי את השורה הנ"ל:

אתם חושבים שזה עזר לי?

שבוע שלם אני רובץ מול המחשב מנסה להשלים משפט אחד העונה לאתגרה המתפלסף של @ששונית.

הערב רבע שעה לסיום האתגר מקלדתי הנאלמת פתחה את פיה, והחלה להכתיב לי משפטים בקצב מסחרר.

אין לי מושג מה אני כותב, השעה 23:59:30 האתגר עומד להנעל, הצילו!!!

אין לי מושג אם אצלח את האתגר, תעזרו לי אתם להחל...

00:00:00

(אין לי מושג אם אצלח את האתגר, תעזרו לי אתם להחל...)יט,

תודה, וחודש טוב!

סיום הטור שלא נגמר,
באתגר שנסגר.

:p

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
@מה הענינים
רק ציפור קטנה צובטת אותי בלב ושואלת בקול חלש: וממה תתפרנסי אחרי שהישועה תקיף את כולם והשלום והבריאות והפרנסה ישכנו בטח???
בעיה רצינית!!

אני לא אתפלא אם הסיפור שלך יזכה!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@גדי ישראלי צר לי לאכזבך אך הסיפור שלי הוא אמיתי ועצוב!

רק אתמול כעשרים דקות לפני חצות ישבתי והתחלתי לחשוב מה בכל זאת אני עושה עם האתגר המעיק הזה.
ואז כמה דקות לחצות נפתחו שערי שמיים ושפע מאיר ירד לעולם, אך זה ממש לא הפי אנד.
פעמוני חצות קטעו את יצירתי המתהווה באיבה, והותירו את האורות הגבוהים מאירים להם תוהו וריק...
אני אישית נותרתי נדהם בפה פעור אל מול ההפסד הזה, ובטוחני שאפילו @בוקי מזורי האגדי היה נאלם דומיה בצער אל מול סאד אנד כזה...

נריה מגן

משתמש מקצוען
גם אני מחסידי ההפי-אנד. רק שצריך לעשות אותם בצורה נכונה ולא משעממת. ועמדת במשימה כמו שהיטיב להסביר @נריה מגן מעלי.
אני ממש לא מחסידי ההפי-אנד, אבל לדעתי יש הרבה פעמים שההפי-אנד עדיף על פני חוסר בסיום, דרך משל, או במקרים כמו זה האחרון - שלדתי ההפי-אנד מוסיף משקל לסיפור.
ישנם לצערנו כאלו שידיהם רב להם בהשמטת הפי אנד'ים למינהם והתוצאות עגומות תרתי משמע. ראשית הן עגומות על מנת שלא לאפשר חלילה לצל צילו של הפי-אנד להופיע בשערים, ושנית הן עגומות כי הסופר היקר עשה סיבוב שלם וסיבך את הסיפור בחטוטרת מגובנת איומה רק בשביל שלא יהיה חלילה קשר להפי-אנד. מותר לגמור את הסיפור גם בהפי-אנד וגם בלי הפי-אנד. אם כאלו קיצוניים מידי לשתי הצדדים אני לא מסתדר.
והפי-אנד מסויים שאני חובט במוחי ומתחבט בדעתי האם חסר הוא או שחסרונו משובח - סופו של יקוואל ב'יוזבד'. וכמה שהפכתי בעניין ברעיוני עד שנתבלבלו כל הגיונותי לא מצאתי לעצמי מקום תחת השמש בישוב הקושיא האם נכון עשתה הסופרת הדגולה או שמא גלשה היא למחוזות הטעות ומרחביהם העצומים.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
והפי-אנד מסויים שאני חובט במוחי ומתחבט בדעתי האם חסר הוא או שחסרונו משובח - סופו של יקוואל ב'יוזבד'. וכמה שהפכתי בעניין ברעיוני עד שנתבלבלו כל הגיונותי לא מצאתי לעצמי מקום תחת השמש בישוב הקושיא האם נכון עשתה הסופרת הדגולה או שמא גלשה היא למחוזות הטעות ומרחביהם העצומים.

במחשבה שניה.
הסוף הטרגי, החוסר אונים הנורא מול מורכבות המצב.
מסכם בצורה הטובה ביותר את מסכת חייו.
ציור הדמות על המראה החיצוני והפנימי גם יחד.
הטרגדיה בשלמותה.
קשה. אבל סיום מוצלח.

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
@משויטט - חזק וברוך!

מסכימה!
750 שקלים. סכום מכובד אמנם אבל לא קורע את לב הקוראים.
סך הכל הכסף הזה הלך למטרות קודש...
והלקח? או שילמד או שלא. מקסימום אשתו כבר תלמד אותו:rolleyes:

משויטט

משתמש מקצוען
מסכימה!
750 שקלים. סכום מכובד אמנם אבל לא קורע את לב הקוראים.
סך הכל הכסף הזה הלך למטרות קודש...
והלקח? או שילמד או שלא. מקסימום אשתו כבר תלמד אותו:rolleyes:
האתגר אם אינני טועה היה 'צמיחה מתוך קושי'. כנראה לא הסתדר לי להשאיר את האברך מרושש, ועוד לקרוא לזה צמיחה.. (אולי יש כאלו ש750 שקלים לא קורעים את ליבם, אבל האברך שלנו לא יוכל לישון בגלל זה בלילה, ומי אני שאגזול שנתו של אברך חף מפשע).
לגבי הפי אנד או לא, אני בתפיסה הדי מיושנת, שסיפור צריך להסתיים טוב, פחות או יותר. אם כי, כדאי שיישארו כמה קצוות לא פתורים. אבל בגדול, סיפור שנגמר עצוב מדי עושה רע לנשמה. צריך להצדיק את פתגם חיינו שבסוף יהיה טוב.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@משויטט
לאור הנצחון קראתי בעיון את סיפורך.
מה נאמר ומה נדבר, לפעמים זול יותר לשתוק:)

ובכל זאת:
סיפור מדהים. יש לך משהו, בכתיבה. בתיאורים.
יש לך, יש.
קצת הפריע לי ההתייחסות הכפולה והלא קשרוה: המלמיליאן, והמלמל.
אולי סוג של שירה, נניח.

ואיזה פאנץ' פאנצ'י הבאת לנו בסוף...
כזה סיפור עוד היה מזכה אותך בפרס מתנת חברת דוראל, רק אומר.
עלה והצלח!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה