אתגר נספח לאתגר - איזו כתבה טובה!

• פותח הנושא CN
  • פורסם בתאריך

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
@CN
תודה על האתגר המושקע!
כתבו כתבה שיווקית על אחד מהנושאים הבאים:
אפשר לכתוב גם בנושאים אחרים? לדוגמא מה שכתבו על סנדלי החורף? כי אז יש עוד רעיונות

CN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ונמכרים בבלעדיות בסניפי effectiv בלבד
כמעט ורכשתי תריסר זוגות (לי לאשתי ולעשרת בני המן), אבל אני שונא מונופולים, בפרט שמדובר 'במוצר יסוד' לא פחות!!!
אבל בכללי זה הקטע הכי טוב שנכתב עד עכשיו... :)

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
@ניהול קהילת כתיבה @מ. י. פרצמן אפשר לנעוץ את האתגר החדש על הקרח?

מבטיח לכ"א מכן מעטפה נכבדה, ולילדים שובר למישוש זכוכיות, כלומר, סיור בחוות תנינים, ואת המופרעים שבהם אצ'פר במנוי הדרכה טיפולית במישוש הקשקשים.. מוגבל לשתיים (אז הזדרזו נא) המבצע בתוקף עד 31,3,28

בברכה האגודה לזכויות הרובוטים (ניקים..),
בשיתוף חברת הבניה "מקלפים לך את החיים" וחברת "שייטת הפרפרים"
ואם כבר סגרנו חשבון עם כמה חברות, אז ראויים לכל גינוי חברת "קרח קרח הנה הוא בא", שהבטיחו על הקרח - לקחת חסות, וחברת 'המטפס הווירטואלי' - שלא הסכימו אפילו לא באופן ווירטואלי ליטול חסות על 'הנעיצה'!
ואם לא בא להם בטוב שילכו לעזה (לא המצאתי אותו, מבטיח בע"מ שנשאר ממנה עוד משהו!) או תטיילו ב-Ceelcadde (את זה אתם כבר מכירים..)

הערת צד: סליחה על תגובתי האומללה, כנראה שהפתרון החדשני לכך מסתכם בכדור אחד...

שימנלה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וואי וואי
זה טוב לצחוק על הבוקר
אפשר לעשות קישור מהאתגר לנספח?

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
וואי וואי
זה טוב לצחוק על הבוקר
אפשר לעשות קישור מהאתגר לנספח?
תודה
כן, באמצעות 'טען ציטוטים'
א. לסמן את השורה שרוצים לצטט, ובחלונית שצפה ללחוץ על צטט+,
ב. באשכול הנספח ללחוץ על 'טען ציטוטים נבחרים' וזהו
כ"ז בהנחה שדייקתם ולא התכוונתם לשאול איך "לעשות קישור מהנספח (תגובה זו) לאתגר"...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הכוונה לפותחת האתגר, בבקשה שתשים לינק באשכול האתגר לעבר נספחו.
אה.. הספוילר קצת בלבל. לגוש"ד היא לא יכולה, עבר זמן העריכה כידוע (עניתי במקומך)
ובכל מקרה צריך לתייג מחדש את המנהלים, וכבר לא נשאר לי כח לכתוב הודעה חדשה..:)

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אפשר הוראות ליצירת תמונה
בבקשה.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אפשר הוראות ליצירת תמונה
בבקשה.
תכנסו לאחד מהאתרים המחוללים תמונות AI
כתבו שם תיאור ברור של התמונה (באנגלית* או לתרגם מעברית) וב"ה לאחר ניסוי ותעייה תגיעו לתוצאה ראויה
*ברובי אפשר לכתוב בעברית
אציע לע"ע 5 אתרים AI שפתוחים בנטפרי (לכ"א מהם יתרונות וחסרונות)
מתוך רשימה של עשרים+ (וב"ה בקרוב תפורסם כמאמר + הדרכה קלה)

אם הסתבכתם אני יכול ליצור בשבילכם

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ניסיתי כמה תמונות אבל החסימה שלי חסמה לי אותם,
כתבתי באנגלית: אנשים יוצאים מתוך כדור (לבליעה) עם הבעות חזקות.
או ילד מג'נגל כדורים לבליעה,
בסוף הצלחתי אבל הייתי צריכה למחוק את הדוגמה מהחולצה.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
צירך לקרוא את זה במבטא רוסי?
זה יוצא הרבה יותר טוב ככה
@שימנלה נבהלת מהכדורים ורצת לפרגן לי על המשפטים שלנו?
הכל טוב, זה רק שיקוף של המציאות של כולנו,
אבל אם את/ה מידי בלחץ יש לי כדור...
אגב, הכדור הוא לא עם מבטא.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ניסיתי כמה תמונות אבל החסימה שלי חסמה לי אותם,
כתבתי באנגלית: אנשים יוצאים מתוך כדור (לבליעה) עם הבעות חזקות.
או ילד מג'נגל כדורים לבליעה,
בסוף הצלחתי אבל הייתי צריכה למחוק את הדוגמה מהחולצה.

הודעה זו נכתבה במטרה לסייע לך ולכל אחד מחברי הקהילה שפחות מתמצא ביצירת תמונות בAI

א. בגדול בנטפרי אפשר להתמודד עם חסימת התמונות בתנאי שיודעים לכתוב את הפרומפט
לדוגמא במקרה שלכם ההנחיה הייתה "אנשים יוצאים מתוך כדור (לבליעה) עם הבעות חזקות"
ומה הבעיה?
שמחולל התמונות מייצר תמונות עם נשים וגברים באופן שוויוני... ומכאן החסימה של רוב התמונות
ומה הפתרון?
לכתוב למשל 'גבר'! ואז תיווכחו שבאופן יחסי התמונות לא נחסמות

ב. הארה נוספת. אין מחולל תמונות שפתוח בנטפרי שהתמונה לא תהיה 'מונטפרת' ברגעים הראשונים,
וזה יכול לקחת בין דקה ואפילו 3! וזה משתנה בין האתרים.
לדוגמא באתר 'לונארדו' התמונה תהיה מנוטפרת זמן קצר, ומנגד לאתר כמו 'קפה לילה' זה יקח קצת יותר,
וישנם אתרים שזה יקח לפחות 2 עד 3 דקות
ולכן חשוב לא להתייאש ולהמשיך לרענן כל זמן שאין את עיגול החסימה
בנוסף, הרבה פעמים נטפרי חוסם את התמונה בתצוגה מוגדלת, אבל כשתורידו אותה ממשבצת התמונות היא תרד ללא החסימה

ג. ובנוגע למה שהיית צריכה למחוק את הדוגמה מהחולצה. כדאי לדעת שבחלק מהאתרים מחוללי תמונות AI יש אפשרות לערוך את התמונה.

מכאן ואילך אעתיק כמה סעיפים והנחיות לטובת המשתמש מתוך מאמר שכתבתי (עדיין לא גמור)

1. אהבתם רק כמעט.. את התמונה שנוצרה במחולל? ישנם פלטפורמות שמאפשרות ליצור וריאציות נוספת או לכתוב הנחיה שלילית (פרומפט נגטיב) - לדוגמא אם תרצו לקבל תמונה של ילד בוכה תכתבו 'צוחק' בחלונית ייעודית.

2. הגעתם למסקנה שהמחולל באתר מסוים הוא אידיוטי קטנוני וחסר השכלה.. תמיד תוכלו להתנסות וליצור באתר אחר או במודל אחר. ישנם אתרים שמציעים ליצור תמונה במגוון סגנונות (מודלים), וקיימים אתרים ייעודיים לתמונות מז'אנר מסוים, רק לחפור בהגדרות של כל אתר...

3. בחלק מהאתרים על כל פרומפט שתכתבו תקבלו תוצאה אחת, וישנם אתרים שמציעים 3 תוצאות ויותר, מה שחוסך את זמן העבודה ליצירת תמונה מותאמת

4. ישנם המון 'משתנים' בין אתר לאתר כמו מודלים שונים שהאתר מספק, איכות וגולד התמונה לבחירה, פורמט הקובץ, כיתוב בתחתית ועוד ועוד..

5. לא תמיד מקבלים בפרומפט הראשון תוצאה ראויה, אבל על ידי ניסוי ותעייה לדייק את הפורמפט סביר שתקבלו תמונה מושלמת...

ואם נסכם על קצה המזלג איך אפשר ליצור תמונה טובה, זה תלוי בארבעה פרמטרים א. פרומפט מדויק ב. מודל איכותי ג. סגנון מתאים ד. והמון סייעתא דשמיא!

הערת צד: מי שבכל זאת הסתבך ורוצה לקבל עזרה, אשמח לעזור לו אבל מאוד חשוב לעדכן אותי באיזה חברת סינון הוא ניסה ליצור את התמונות, כדי שהמידע וההכוונה תהיה אפקטיבית, וכמובן תיאור התמונה.
ומי שבכל זאת מרגיש שהוא מסתבך, אשמח לעזור לו ביצירת התמונה. ומה שמוטל עליו א. לכתוב תיאור של התמונה ב. להתפלל שאצליח...

בהצלחה לכולם בכתיבת האתגר וביצירת התמונה!

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
חפשו בגוגל. 'משלמים על הסבל' נקודה גוב נקודה איי אל, ופעלו לפי ההוראות. וזהו, הסבל בדרך אליכם!
האתר תקוע. זה נראה שהוא קפא.
1706831394935.png

נערך לאחרונה ב:

שימנלה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כל כך הרבה קטעים טובים, אבל נראה לי שזה עלה על כולם
(ההרשמה פתוחה לכלל ציבור הרובוטים. ניתנים שירותי תרגום לבעלי שפות שונות, פרטים של הממונה 'גוגל טרנסלייט'. הושגה פשרה, ויתקיימו שיעורי זיהוי רמזורים ואופנועים בעלות סמלית, כדי לענות במהירות של 0.19 שניות על השאלה השנואה ביותר בתבל – 'איני רובוט').

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה