עזרה נסיעה לאיטליה או לארצות הברית שבוע הבא דחוף!

מחנה ישראל

משתמש פעיל
D I G I T A L
שאל אותי אדם חשוב שהוא צריך לנסוע לאיטליה או לארצות הברית שבוע הבא
היה לו את הקורנה והוא החלים כבר מהמחלה עכשיו הוא צריך לדעת כשהוא מגיע לאיטליה או לארצות הברית האם הוא יהיה חייב בידוד או משהו אחר ?
(כי הבנתי שיש מקומות שאם מישהו החלים כבר מהמחלה אז יש לו נוגדים ואז הוא גם לא יכול להדביק אז מימילא הוא לא צריך בידוד)
ועוד שאלה מה קורה שהוא חוזר מהמקומות האלה לישראל חזרה?
אשמח לקבל מענה מדויק
זה קצת חשוב !
תודה רבה ממש לכל היכולים לסייע בעיניין

נערך לאחרונה ב:

חוייי

משתמש צעיר
כשחוזרים לישראל למי שהיה חולה מאומת אז לא צריך בידוד
ומאיטליה אף אחד לא צריך כי זה מדינה ירוקה.

ישראלי לא יכול להיכנס לאיטליה רק אם יש לו אזרחות אירופית ואז צריך בידוד של 14 יום (לא יודעת מה עם אחד שהחלים)
לארצות הברית אין בעיה להיכנס נראה לי שתלוי לאיפה, בניו יורק נראה לי צריך בידוד אבל בניו ג׳רזי לא

מחנה ישראל

משתמש פעיל
D I G I T A L
כשחוזרים לישראל למי שהיה חולה מאומת אז לא צריך בידוד
ומאיטליה אף אחד לא צריך כי זה מדינה ירוקה.

ישראלי לא יכול להיכנס לאיטליה רק אם יש לו אזרחות אירופית ואז צריך בידוד של 14 יום (לא יודעת מה עם אחד שהחלים)
לארצות הברית אין בעיה להיכנס נראה לי שתלוי לאיפה, בניו יורק נראה לי צריך בידוד אבל בניו ג׳רזי לא
זה וודאי שישראלי לא יכול להכנס לאיטליה ?
ואיפה אני יכול לבדוק את שאר הפרטיים במדויק ?

הדסדס

משתמש מקצוען

מחנה ישראל

משתמש פעיל
D I G I T A L
לארצות הברית אפשר לנסוע ?
ולאן ?
אשמח לקבל מידה מדויק זה מאוד חשוב !

שלס

משתמש מקצוען
האם זו נסיעה אחת ארוכה?
תבדקו אם אפשר להכנס מאיטליה לארה"ב, שמעתי שארה"ב לא מכניסה מהאיחוד האירופי, גם אם באתם מישראל בטיסת קונקשן דרך אירופה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה