תעופה נסיעה לאומן לר"ה תשפ"ד

urieli

משתמש פעיל
מן הסתם התאחדות הרבנים זה הרי חסידישע אמריקאים אבל אפשר לשלוח להם מייל ולשאול ומה שציטטת זה מעורבב עם תרגום גוגל וזה התוצאה

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כתבה באוקראינה כעת:

הרשויות בעיר אומן שבמחוז צ'רקאסי שבאוקראינה נערכות להגעתם של עשרות אלפי עולי רגל חסידים מישראל לרגל חגיגות ראש השנה החל מה-15 בספטמבר.

למרות שהרשויות המליצו לחסידים להימנע השנה מנסיעה לאומן בשל המלחמה, נראה שהעלייה לרגל תתקיים כמתוכנן.

הרשויות הכינו אתר אינטרנט מיוחד עם מידע לצליינים, וכן קו חם לפניות בשלוש שפות. כוחות הביטחון, מערכת הבריאות ושירותי התברואה נערכים לאירוע המסורתי.

הדיווחים מצביעים על כך שמספר הצליינים הצפוי השנה הוא לא פחות מאשר בשנה שעברה, למרות שהמלחמה הטילה צל כבד על ההכנות.

אומן היא מקום קבורתו של רבי נחמן מברסלב, שנפטר בשנת 1810, וחסידים עולים לעיר באופן מסורתי מדי שנה לקראת ראש השנה.

ישנם אתגרים לוגיסטיים וביטחוניים לאירוח מפגש כה גדול בזמן מלחמה, אך גורמים רשמיים מביעים ביטחון שהם יוכלו לקבל מספר דומה של עולי רגל כמו בעבר.

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

פספוסון

משתמש צעיר
מישהו יודע אם יש לקישנב כרטיסים עדיין

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הצהריים אושר הקיצוץ הרוחבי לטובת ארכת מתן הסיוע לפליטים מאוקראינה, מה שאמור לצמצם את המתיחות בין ישראל לאוקראינה. הקיצוץ הרוחבי אושר חרף התרעות משרד הבריאות לפיהן קיצוץ כזה יוביל לעצירת תוכניות ופגיעה בשירותים חיוניים לאזרחים.
כזכור גורמים בממשלה לחצו בתחילת השבוע על רה"מ לאשר את הקיצוץ על מנת למנוע את המתיחות שיכולה לפגוע בחסידי ברסלב הנוסעים לאומן.

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ציטוט מתוך הכתבה: "המשמעות היא כי המשבר מול האוקראינים שאיימו שלא לפתוח את אומן בראש השנה לישראלים בשל עיכוב התקציב, הגיע לסיומו".

נקווה שאכן כך יהיה...

זה מה שאני

משתמש פעיל
מישהו יודע אם יש לקישנב כרטיסים עדיין

נתן ברגר

משתמש צעיר
אוטומציה עסקית

חושבטוב

משתמש רשום
אשמח אם משהו יכול לתת לי מידע איפה אפשר להשיג בארץ [בבני ברק] סים אוקראיני לשיחות לארץ או לחלופין לייעץ לי איך כדאי להתארגן אם פלאפון בצורה הכי זולה.

urieli

משתמש פעיל
מישהו יודע אם יש פתרון להיות עם סינון של נטפרי עם מחשב באומן? אשמח מאוד לדעת

הבט

משתמש פעיל
איזה שדה תעופה בפולין הכי טוב אם רוצים לעבור בליזענסק?
וכמה שעות זה עד לאומן?
תודה

סוכן טיסות

משתמש רשום
מישהו יודע אם יש פתרון להיות עם סינון של נטפרי עם מחשב באומן? אשמח מאוד לדעת

אשמח אם מישהו יודע משהו בנידון!!!
הפיתרון היחיד שקיים (שאני הקטן משתמש בו כל שנה) הוא: להשתמש עם חיבור אינטרנט רגיל (קווי/סלולרי/Wi-Fi) ולחסום את המחשב עם התקנה של WiFree בלינק הזה: https://netfree.link/welcome/#/wifree2 ואז לאחר ההתקנה אפשרי לגלוש עם המחשב רק לאחר חיבור VPN לנטפרי (צריך לתאם עם נטפרי שיפתחו לך את האופציה של VPN-עדיף לעשות זאת עוד כשנמצאים בארץ זה עולה עוד כמה גרושים לחודש)
אפשרי להשתמש גם בלי ההתקנה הנ"ל אבל אז בעצם המחשב פרוץ ורק כשמתחברים ל-VPN יש את הסינון של נטפרי
מקווה שהכל מובן
באם לא אשמח להסביר עוד

urieli

משתמש פעיל
הפיתרון היחיד שקיים (שאני הקטן משתמש בו כל שנה) הוא: להשתמש עם חיבור אינטרנט רגיל (קווי/סלולרי/Wi-Fi) ולחסום את המחשב עם התקנה של WiFree בלינק הזה: https://netfree.link/welcome/#/wifree2 ואז לאחר ההתקנה אפשרי לגלוש עם המחשב רק לאחר חיבור VPN לנטפרי (צריך לתאם עם נטפרי שיפתחו לך את האופציה של VPN-עדיף לעשות זאת עוד כשנמצאים בארץ זה עולה עוד כמה גרושים לחודש)
אפשרי להשתמש גם בלי ההתקנה הנ"ל אבל אז בעצם המחשב פרוץ ורק כשמתחברים ל-VPN יש את הסינון של נטפרי
מקווה שהכל מובן
באם לא אשמח להסביר עוד
וואו י' לא ציפיתי שאתה זה שתענה לי אם כבר ענית לי אני מופתע שגם עם כל העומס שיש לך באומן ראשך ורובך בשמירת העינים אשריך אתה מחייב את הסוכנים האחרים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה