דרוש מידע נמאס לי מקוי הנייעס האלו!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הם ממשששש שהגזימו בתקופה האחרונה
אני מקבלת לפחות 3-4 שיחות התרמה-נייעס ביום
איך אפשר להתנתק מזה?????

פ.נ

משתמש מקצוען
נראה לי שלא חוסמים את כל הקווים האילו היות שהולך באלגנים עם מישרד התיקשורת לבין ועדת הרבנים לעיניני תיקשורת......

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כמוך
כולם!!!
אבל לא נראה שאפשר לעשות משהו
דובר על כך הרבה...

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
הפתרון היחיד הנראה לעין הוא לא לשתף פעולה עם הצינתוק בין אם הוא נייעס ובין אם הוא התרמה לנתק מיד וזהו
אולי אם המצנתקים יראו שזה לא מביא שום תועלת הם יסרו מעלינו את הדבר המציק והמטריד הזה

יצחק שמיר

משתמש רשום
הפתרון היחיד הנראה לעין הוא לא לשתף פעולה עם הצינתוק בין אם הוא נייעס ובין אם הוא התרמה לנתק מיד וזהו
אולי אם המצנתקים יראו שזה לא מביא שום תועלת הם יסרו מעלינו את הדבר המציק והמטריד הזה
לא חושב שזה יעזור הם עושים את הכסף שלהם בכל מקרה

יצחק שמיר

משתמש רשום
לא יודע בבירור אבל לא חושב שזה תלוי בהקשבה ותרומה כי זה לא היה יוצא להם משתלם (רוב האנשים לא מקשיבים ובד"כ גם לא תורמים דרך הצינטוקים)

פ.נ

משתמש מקצוען
כל מטרת הקווים האילו זה רווח(אני שמעתי מכלי ראשון מאחד שמפעיל קן נייס שהוא מרוויח המון!!)
בעצם כל דקה של שיחה הם מרויחים 1 אחוז אליהם ולכן היה גם בעייה עם החבילות תקשורתהמוזלות של גולן וכו

שרה.ב

מעצבת גרפית
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני לא מצליחה להבין את האירגונים שמנסים להתרים בצורה הזאת של הצינתוקים
זה גורם לכל כך הרבה עצבים שאני לדוגמא מחכה לטלפון חשוב ודחוף ,אני שומעת צלצול קופצת כולי רק כדי לגלות שזה שוב פעם איז הצינתוק....
מי ירצה לתרום בכזו דרך????

פ.נ

משתמש מקצוען
הדבר הכי מבעס זה שאתה מחובר לאיזה קן מישפחתי וכו וחוסמים לך אחרי דקה ואין לך משום צומת להיתנתק היות שהוא חסום....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה