דרוש מידע נמאס לי מהוילון אמבטיה!!

elibeli

משתמש מקצוען
הוא נופל כל הזמן
חשבתי על דלת זכוכית
העניין הוא שהאמבטיה שלי מאד קטנה רוחב -135, ואם אני יעשה דלת לא תשאר לי גישה לאמבטיה, לקלח ילדים וכו'.
יש עיצה?
אצל חמותי יש אמבטיה קטנה (לא יודעת מה בדיוק הגודל) עם דלת זכוכית כשאני אצלה ומקלחת ילדים זה ממש לא מפריע.
זה לא בתדירות גבוהה אז אולי בגלל זה אני מרגישה שמפריע.

טעם של פעם

משתמש פעיל
שוב, נראה לי זה אותו דבר. רק הגדול הוא יותר חסכוני ומתאים יותר לעבודת גדולות והקטן יותר קומפקטי. בבחינת....
שינוי אדרת.
ולעצם הענין אצלי זה היה עם אקדח.

אהרןאהרן

משתמש פעיל
למה את נחרצת בעניין?
בדיוק חשבתי על החלפה גם
אני נחרץ בעיניין משום שהתנסתי בזה ובזה, אצלנו יש וילון, עם כל חסרונותיו (חוסר השתלבות בקווי חדר הרחצה שבחינת עיצובית ועיניין העובש מבחינה אסטטית) עדיין עדיף מבחינה פרקטית עשרת מונים מאמבטיון, סה"כ יש לזכור שסיגנון חיינו אינו מאפשר לנו "לזרום" עם רצונותינו העיצוביים. לדוגמא אני חושב מדלתות מטבח צבועות בתנור הרבה יותר יפה ומעניק למטבח מראה יוקרתי וכן לגבי דלתות פנים כו'. אך השילוב של אסטטיקה עדינה וזאטוטים ובני עשרה החיים בבית אינו עולה יפה, ואינו פרקטי. וכן לעיניין האמבטיון קשה עד מאוד לקלח בו ילדים קטנים, גם צריך להשמר שהילדים לא יסגרו/יפתחו בחוזקה ע"מ שלא יתנפץ.
וגם לדעתי וילון מונע יציאת מים לחדר האמבטיה בצורה מייטבית יותר מאמבטיון.

חיים מירושלים

משתמש פעיל
מבחינה עיצובית אין על הזכוכית זה הרבה יותר יפה,
גם אני חושבתי ללכת על רעיון כזה(עכשיו בניתי ככה שאני מאוד מתלבטת על זה )
אורך האמבטיה שלי זה 1.90 / 1.70 המקלחת ועוד 20 ס''מ שיש איך בדיוק מחלקים את זה שתי דלתות?
וגם האם זה אכן לא ממומלץ עם ילדים?
אשמח לחוות דעתכם?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מעולם לא נפל לנו המוט או הווילון

ממליצה על וילון של פוקס הום
אין טיפת עובש.

bekkiback

משתמש מקצוען
אני נחרץ בעיניין משום שהתנסתי בזה ובזה, אצלנו יש וילון, עם כל חסרונותיו (חוסר השתלבות בקווי חדר הרחצה שבחינת עיצובית ועיניין העובש מבחינה אסטטית) עדיין עדיף מבחינה פרקטית עשרת מונים מאמבטיון, סה"כ יש לזכור שסיגנון חיינו אינו מאפשר לנו "לזרום" עם רצונותינו העיצוביים. לדוגמא אני חושב מדלתות מטבח צבועות בתנור הרבה יותר יפה ומעניק למטבח מראה יוקרתי וכן לגבי דלתות פנים כו'. אך השילוב של אסטטיקה עדינה וזאטוטים ובני עשרה החיים בבית אינו עולה יפה, ואינו פרקטי. וכן לעיניין האמבטיון קשה עד מאוד לקלח בו ילדים קטנים, גם צריך להשמר שהילדים לא יסגרו/יפתחו בחוזקה ע"מ שלא יתנפץ.
וגם לדעתי וילון מונע יציאת מים לחדר האמבטיה בצורה מייטבית יותר מאמבטיון.
אין זכוכית משוריינת ברמה גבוהה?
האמת מבחינת הפרקטיות של הקילוח
נראה לי באמת לא נוח לשבת אלכסוני ולהגיע לדגיגים החמקמקים במים:)

ותודה שנחרצת להוכיח את הזהות..

גילי12

משתמש רשום
קופצת על האשכול
האם יש אפשרות לתלות וילון אמבטיה כשקיר אחד אלכסוני?

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רואה שאף אחד לא כתב פה על הווילון אמבטיה שיש לי. שנים חיפשתי משהוא טוב שנסגר ונפתח בקלות ולא נתקע בחוט שמחובר לתקרה. עד שמצאתי את מה שרציתי באיזה אתר, מדובר בוילון שנוסע על מסילה מזכיר את מה שיש בבתי חולים למי ששם לב. ויש לו מוט שמחובר לתקרה משהוא ממש חזק יפה ואיכותי . הפטנט הוא בעיקר במתלה של הוילון.אני יחפש תמונה

גילי12

משתמש רשום
אני רואה שאף אחד לא כתב פה על הווילון אמבטיה שיש לי. שנים חיפשתי משהוא טוב שנסגר ונפתח בקלות ולא נתקע בחוט שמחובר לתקרה. עד שמצאתי את מה שרציתי באיזה אתר, מדובר בוילון שנוסע על מסילה מזכיר את מה שיש בבתי חולים למי ששם לב. ויש לו מוט שמחובר לתקרה משהוא ממש חזק יפה ואיכותי . הפטנט הוא בעיקר במתלה של הוילון.אני יחפש תמונה
באמת פתרון טוב, בדיוק השבוע ראיתי כזה בהום טופ בבני ברק (עלה שם 135 ש"ח)

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
Screenshot_2020-07-10-15-05-09.jpeg
Screenshot_2020-07-10-15-05-09.jpeg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה