כללי נמאס לי מההתעללות של נתיב!!!!1

• פותח הנושא high
  • פורסם בתאריך

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י rivkabrk;1061514:
זה לא נכון בכלל.
תנסה להסתדר ותראה שזה אפשרי לגמרי!
עובדה, רוב הגרפיקאים כאן מסוננים מסתדרים ומרוויחים תרתי משמע!
בכלל, כשפרוג פתוח וכשצריכים משהו מבקשים כאן מה צריך יותר מזה?
[אני לא מתכוונת שיהיו "גוי של שבת" אלא אלה שיש להם את התמונה הספציפית מאיזה סיבה שהיא]

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה שנכון נכון
אם אני זקוקה למענה טלפוני מנתיב
אני מדליקה את הטלפון על רמקול
ויכולה לעבוד על המחשב שעה ויותר בלי הגזמה
[רק חבל שהבטריה של הטלפון נגמרת]
לאחרונה יש אפשרות לבחור באפשרות שיחזרו אלי
לוחצים, אחרי כמה דקות הטלפון מצלצל ושוב מחכים ושוב בוחרים באפשרות שיחזרו אלי
ושוב מחכים ומחכים ושוב בוחרים באפשרות שיחזרו אלי וחוזר חלילה....

אם רוצים לקבל שרות חייבים להקיש על השלוחה של הצטרפות לנתיב-
ואז הפלא ופלא תוך פחות מדקה, קבלתי מענה אנושי

בקיצור,ברור שאין כמו הסינון של נתיב
ואם זכיתם למענה, הוא יהיה יעיל בדרך כלל
רק צריך לתגבר שם את הצוות

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מנסה אפילו להתקשר
שלחי מייל לתמיכה שלהם

esti0527603

משתמש רשום
כפופים לדעת תורה בכל מצב!!!!

לידיעת כל הירא את דבר השם!!!!

החסימה היחידה!!!!!! שאושרה ע"י בתי הדין הגדולים והידועים של פוסקי הדור שליט"א אליהם כפופים כ-ל קהל ירא ה', היא אך החסימה של נתיב!!! חבל שאין לי כאן זמין דף מפורש שפורסם ע"י בי"ד גדול מאוד וידוע שע"פ פסקיו כל יראי השמים פועלים מ-כ-ל החוגים!!!(לא מדובר ברב של עדה מסוימת, אלא כזה שפסקיו מקובלים ונעשים בכל העולם היהודי!!!) בו נכתב בפ-י-ר-ו-ש שהי-ח-י-ד המאושר הינו נתיב ורשום במפורש שמות שונים שהוזכרו כאן ואיני רוצה לחזור עליהם שכולם ל-א!!!!! מאושרים בשום פנים ואופן ע"י ביה"ד, והמשתמש בהם ע-ו-ב-ר על דעת הרבנים!!!!! בקיצור לאדם חרדי ששומע בקול הרבנים וכפוף כמובן בלי שאלה לדעתם בכל התחומים!!! א-י-ן אופציה אחרת!!!!!!!!! אני מאוד מקווה שאתם לא שייכים לחוג אחר שהולך חלילה נגד מה שפסקו פוסקי הדור (אל תדאגו אני ממש לא מקבלת אחוזים מנתיב... חשוב לי שתדעו את קול האמת, אדרבה לכו תבררו בבתי הדין הביאו דפים חתומים ותיווכחו בצדקת דברי!)
יהר' שלא ניכשל, ואין ספק שזה הנסיון הגדול של הדור בשם כל הרבנים!!!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י esti0527603;1061555:

החסימה היחידה!!!!!! שאושרה ע"י בתי הדין הגדולים והידועים של פוסקי הדור שליט"א אליהם כפופים כ-ל קהל ירא ה', היא אך החסימה של נתיב!!! חבל שאין לי כאן זמין דף מפורש שפורסם ע"י בי"ד גדול מאוד וידוע שע"פ פסקיו כל יראי השמים פועלים מ-כ-ל החוגים!!!(לא מדובר ברב של עדה מסוימת, אלא כזה שפסקיו מקובלים ונעשים בכל העולם היהודי!!!) בו נכתב בפ-י-ר-ו-ש שהי-ח-י-ד המאושר הינו נתיב ורשום במפורש שמות שונים שהוזכרו כאן ואיני רוצה לחזור עליהם שכולם ל-א!!!!! מאושרים בשום פנים ואופן ע"י ביה"ד, והמשתמש בהם ע-ו-ב-ר על דעת הרבנים!!!!! בקיצור לאדם חרדי ששומע בקול הרבנים וכפוף כמובן בלי שאלה לדעתם בכל התחומים!!! א-י-ן אופציה אחרת!!!!!!!!! אני מאוד מקווה שאתם לא שייכים לחוג אחר שהולך חלילה נגד מה שפסקו פוסקי הדור (אל תדאגו אני ממש לא מקבלת אחוזים מנתיב... חשוב לי שתדעו את קול האמת, אדרבה לכו תבררו בבתי הדין הביאו דפים חתומים ותיווכחו בצדקת דברי!)
נכון.
אני חוששת שבגלל העניין הזה אין די מוטיבציה ב"נתיב" לשפר את השרות.
חבל, מאוד מאוד חבל. ולא רק חבל- גם מסוכן.
מי יודע כמה מלקוחות נתיב מאוכזבים פנו לחסימות פחות מומלצות בגלל שרות לקוי?

גרפיks

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
למען הסר ספק, גמני הייתי בנתיב. ועברתי לאתרוג - ומרוצה עד הגג!
אתורג מותאם יותר לגרפיקאים מאשר כל סינון אחר.

אפרתה

משתמש מקצוען
נמאס מאשכולות כאלו שנפתחים פה אחת ל--- ויש הרגשה שזה נטו ללכלך.
הרי מה רצו כאן? לברר על חברות סינון? מי שמעונין בזה משתמש בכותרת שתביא לו נתונים וייעוץ. מה יש לנו כאן? לכלוך והשמצות.
גילוי נאות- אין לי אחוז אחד בנתיב. אולי הייתי שמחה שיהיה, כי אני רואה בזה זיכוי הרבים. בכל מקרה- נמאס מהדרך המכוערת להלחם במי שלא מוצא חן בעיניך.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י esti0527603;1061555:

הגהה, מישהו?
מה המקפים אמורים לסמל? שאת צודקת יותר?
מקובלנו מרבותינו, שבשעה שסימני הפיסוק רבים מן האותיות, יש להתייחס לסימני הפיסוק בלבד.......!!!!!...-!-!-
דברי חכמים בנחת נשמעים, אז פעם הבאה תדאגי להביא איתך את הדף הנ"ל, למען ישמעו ויראו.

esti0527603

משתמש רשום
זאת לא תשובה!!! ולא הצדקה!!!

למען הסר ספק??? את מי זה מרגיע??ולמה זה מועיל???

ניסית לאכול אוכל בכשרות מצוינת לא מצאת לכן תאכל רבנות???? מה הקשר???
תודה רבה שאתה מרוצה עד הגג אחרי שהלכת נגד פסק דעת תורה, אולי יתקשה אדם לשמור שבת ינסה... לא יצליח ויעגל פינות???
מה שאסור אסור!!!! אמת יש אחת !!! תבדוק ותראה מי בדיוק מהרבנים המקובלים עלינו ועל כל ירא דבר ה' שמאשרים את כל האופציות האחרות- אין כאלו!!!!
כאמור היחיד שאושר זה נתיב!!!! תמיד ניתן לבקש להתייעל,
אני בנתיב ואני ב"ה מרוצה!!! היחס אדיב ואכפתי!!! ואני בטוחה שהם מנסים לשרת ולהשתדרג כמה שיותר, ובכל מקרה אפשרות אחרת אינה אופציה נ-ק-ו-ד-ה!!! אלא אם כן מדובר באנשים ששומרים תורה ומצוות רק במה שמסתדר להם בקלות!!!! ומתי שלא אז... לא ... אין שום הבדל בין הדברים!!!

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
א, יש אפשרות לעשות גופן הרבה יותר גדול,

ב, תבדקי את התאריך של הפשקוויל הנ"ל, כי נראה לי שהיום אתרוג קיבלו הכשר למהדרין

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י start;1061513:
באתרי התמונות לצור העבודה אכן לעולם לא אפתח לחפש ליד ילדי, תמיד אסנן במנוע החיפוש שם לסנן תמונות המכילות אנשים נשים וכו'. זה ממזער מאד את מה שמוצג.
מה הכוונה? איך עושים את זה?

esti0527603

משתמש רשום
חבל שזה הדבר היחיד בו את מתרכזת, סימני הפיסוק, כנראה שאין מה להגיב, כי האמת ידועה וקשה לפעמים ללכת בדרכה, ידוע שליצנות אחת דוחה אלף תוכחות.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י esti0527603;1061616:
חבל שזה הדבר היחיד בו את מתרכזת, סימני הפיסוק, כנראה שאין מה להגיב, כי האמת ידועה וקשה לפעמים ללכת בדרכה, ידוע שליצנות אחת דוחה אלף תוכחות.
לא משנה מי צודק
סגנון הכתיבה הזה לא מתאים לפורום הזה.
יש ברחבי הרשת מספיק פורומים שאפשר לכתוב כך, ולהוסיף קבצי gif מדליקים.
אם נתיב חוסם לך אותם תפני אליהם והם ישחררו לך.
כאן כותבים בצורה עניינית ואנושית.

אפרתה

משתמש מקצוען
אני חושבת שכל האשכול הזה ובמיוחד הכותרת שלו היא לא מאוד אנושית, כך שזה על אותו הגל.

high

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
ויש מי שחושב שהיחס והשירות של נתיב הם הבלתי אנושיים והכותרת היא רק תיאור מצב

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י esti0527603;1061593:
טקסט מופלא הולך וגדל באפקט מרהיב של טיפוגרפיה משובחת

אל תאכילו את הטרול.
שימו לב שהמשתמש הזה נפתח רק במאי 2013, ופירסם עד כה 6 הודעות בלבד.
מה שאומר שזה כנראה ניק משני שנועד בשביל דברים כאלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה