כללי נמאס לי מההתעללות של נתיב!!!!1

• פותח הנושא high
  • פורסם בתאריך

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
דווקא אני עכשיו עשיתי לבית מייל כשר והעונג כולו שלי... נכון במחירים יש להם מונופול כל שהוא שהרבנים הקציבו להם, אבל קיבלתי אחלה שירות.

איציק דרעי

משתמש רשום
קשה להיות יהודי אהה!!! לפסח אנחנו עובדים לנקות בחורים ובסדקים, מנקים משחקים וקליקס
מפרקים תנורים לגורמים, ורק כאן משום מה קשה לנו...

high

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
גם אם מנקים לפסח בהתלהבות דקדושה, מותר להתלונן על הסחבה הלא מוצלחת!...

אין אפשרות לקבל סינון אתרים במחיר ושירות יותר סבירים?

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אתה מוזמן לפרט לי בהודעה פרטית ממה אתה כל כך מאוכזב ואשתדל להפוך אותך למרוצה.

איציק דרעי

משתמש רשום
נכתב ע"י high;1061435:
גם אם מנקים לפסח בהתלהבות דקדושה, מותר להתלונן על הסחבה הלא מוצלחת!...

אין אפשרות לקבל סינון אתרים במחיר ושירות יותר סבירים?

זה היה בהומור...כשרות לא אמורה לחסוך באיכות.

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חברים שלום,

לצערנו היום נתיב וגם רימון ושו"ת לטא באמת נותנים מענה לגרפיקאי דתי שגם רוצה חומר עיצובי רעיוני ועוד טוב וגם סינון טוב.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השאלה אם יש אפשרות לתת מענה לגרפיקאי?
גרפיקאי צריך המון אתרים שמלאים בזבל!
להתחיל לסנן אתרים אלו זה לא כ"כ אפשרי.

STHEDKOL

משתמש רשום
נכתב ע"י s_h;1061438:
אתה מוזמן לפרט לי בהודעה פרטית ממה אתה כל כך מאוכזב ואשתדל להפוך אותך למרוצה.

אני מודיע לך קבל עם ועדה--לא תצליח להוציא אותו מרוצה!!!!!!!!!
השירות שלכם על הפנים!!!
הסינון שלכם, יש דברים שלוקה בחסר ובגדול!! [חיפוש גוגל הזוועתי, בו בזמן שלאתרוג יש גוגל מותאם אישית. חסימת אתרים שכלל אינם בעייתים, ורק בגלל שאין לכם את הכלים להתמודד עם איזשהו באנר או משהו כזה-אתם חוסמים את האתר לגמרי. ועוד ועוד..]
הייתי בנתיב חודשיים, וברחתי!!!!!!!
לאתרוג, יש מסלולי סינון מצויינים בדיוק כל אחד מה שהוא צריך! והסקרים יוכיחו-רוב משתמשי האינטרנט החרדיים, לקוחות אתרוג!!!

אגב, מגניב איך שהוא הצליח להקפיץ אתכם.. :D:eek:

בהצלחה לכולם.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י STHEDKOL;1061462:
השירות שלכם על הפנים!!!
הסינון שלכם, יש דברים שלוקה בחסר ובגדול!! [חיפוש גוגל הזוועתי, בו בזמן שלאתרוג יש גוגל מותאם אישית. חסימת אתרים שכלל אינם בעייתים, ורק בגלל שאין לכם את הכלים להתמודד עם איזשהו באנר או משהו כזה-אתם חוסמים את האתר לגמרי. ועוד ועוד..]
לאתרוג, יש מסלולי סינון מצויינים בדיוק כל אחד מה שהוא צריך! והסקרים יוכיחו-רוב משתמשי האינטרנט החרדיים, לקוחות אתרוג!!!

מפחדת לגבות את הניק STHEDKOL בגלל הצורה הקצת בוטה שלו,
אבל זה ברור שכל מי שהיה בנתיב ובגלל איזשהי המלצה של חבר או משהו כזה עבר לאתרוג (אפילו לנסיון) לא חזר ולא יחזור לנתיב לעולם, ומכל הסיבות שיהיו,, אין את הזמן עכשיו לפרט..

נכתב ע"י park;1061456:
השאלה אם יש אפשרות לתת מענה לגרפיקאי?
גרפיקאי צריך המון אתרים שמלאים בזבל!
להתחיל לסנן אתרים אלו זה לא כ"כ אפשרי.

בוא נאמר ככה, נתיב לא כ"כ נותנים מענה לגרפיקאים, המון אתרים שאין בהם בעיה, הם פשוט לא פותחים, כי אין להם את הכלים להתמודד עם בעיות טכניות בניהול סינון האתר, מה שלאתרוג יש כלים הרבה יותר מפותחים משלהם (בזה אני מסכימה עם הניק STHEDKOL)
לעומת זאת לאתרוג יש מסלול גרפיקאיים שנותן מענה הולם לצורך עבודת הגרפיקה..

והכי פשוט זה מה שאני עשיתי, אם יש מישהו שצריך מסלול גרפיקאיים ולב"ב הוא מעדיף מסלול יותר סגור, בדיוק בשביל זה יש לאתרוג אופציה בתוספת אך ורק של 5 ש"ח לחודש לפתוח פרופיל נוסף, וכשאני על המחשב מסלול הגרפיקאיים פתוח, ובשאר הזמן לא, וזהו.

מתענינת

משתמש רשום
ויכוח ישן נושן
אני לא מבינה על מה מדברים בכלל
אני בנתיב ומרוצה עד הגג, שירות מצוין וחסימה מושלמת
יש לי חברה עם אתרוג, חרדית כמוני.... ובדרגת סינון הטובה של אתרוג, ותסלחו לי אבל זה לא סינון...
לא חכמה להיות מבסוטים מאתרוג כשכל מה שצריך פתוח...(וגם מה שלא....)
נתיב ואתרוג עבדים על שיטות סינון אחרות אתרוג- כל מה שלא גרוע- פתוח
נתיב- רק מה שלצרכי עבודה
וכן, קרה לי גם ששלחתי בקשה לפתיחת אתר בנתיב, וענו לי שזה לא לצרכי עבודה אז אי אפשר
והתקשרתי והסברתי שאני צריכה את זה לזמן מוגבל אכן לא לכל הזמן ופתחו לי ליום או יומיים וכו'

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני דווקא בנתיב כבר כמה שנים (!!) ואני מרוצה. גם מהשירות, וגם מהסינון.
אני יודעת שאתרים שאני צריכה - יש לי אפשרות לגשת אליהם. ומה שאין לי אפשרות - כנראה שאינני צריכה אותם.
למעט פעמים בודדות לא הרגשתי בחסר ובקושי, וגם בפעמים אלו מצאתי פיתרון. (היו כמה פעמים שנתיב שיחררו את החסימה כולה למספר שעות כדי שאוכל לגשת לאתרים מסוימים).
אין לי אחוזים מהם, וההודעה שלי נכתבת רק כדי לאזן את התגובות פה, כי אני בטוחה שיש עוד הרבה כמוני שמשתמשים ומרוצים.
ובנוגע להשוואה לסינונים אחרים - אין לי מושג איך זה אצליהם, כי לא ניסיתי. בדיוק מאותה סיבה שמעולם לא ניסיתי לטעום אוכל בכשרות רבנות רגילה.

אפרתה

משתמש מקצוען
יאלללה, כמו תמיד, יש צודקים ויש אינטרסנטיים. מי שלא מעונין- יכול לחפש אלטרנטיבות. עלו כאן אינספור אשכולות עם המון הצעות לסינונים מסינונים שונים. עדיין אני ועוד רבים הצביעו באשכולות קודמים על כך שהם מרוצים מנתיב, או מרוצים מאוד. ניק STHEDKOL היקר- לא ראיתי את הסקרים שלך. בציבור שסביבי הסקר שלך לא יחזיק אפילו מים. אז עיזבו- קחו ת'צמכם ולכו לאן שאתם רוצים. ישרדו גם בלעדיכם.

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י STHEDKOL;1061462:
השירות שלכם על הפנים!!!

אגב, מגניב איך שהוא הצליח להקפיץ אתכם.. :D:eek:

בהצלחה לכולם.

א. ניכר שאתה ממש שמח לאיד. תחשוב שוב אם זה מותר.
ב. עדיין לא שמענו ממה הלקוח לא מרוצה ואתה כבר יודע לקבוע שמה שלא הסתדר לו לא ניתן לפיתרון.
ג. אלפי הלקוחות של נתיב כנראה מוכיחה שאתה טועה בכמה מהקביעות שלך.
ד. המטרה שלי אינה להתנצח איתך מעל במת הפורום אלא לגרום ללקוח שיוכל לעבוד עם נתיב. והצלחתי באתגרים האלו בעבר. ולכן ביקשתי ממנו שיפנה אליי בפרטי ויקבל עזרה.
ה. לא הקפיצו אותנו. יש אנשים עם לב טוב שהפנו אותי לאשכול הזה.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממש עכשיו עברתי לאתרוג, נהנתי מאוד מרמת הסינון ופוחדת שיחסר לי באתרוג, אבל השירות מתחת לכל כל ביקורת!
בלתי הגיוני בעליל.
הייתי מאוד מרוצה בהתחלה עד שהם הפסיקו לענות לטלפונים, לא חוזרים לשיחות לא עונים למיילים.
סבכו אנשים עם ווינדוס 8 בלי בכלל להודיע שאין להם את היכולת (ככה היו חוסכים להרבה את התמימות בהתקנה)
וכשהגירסה הגיע יש נפילות מרגיזות.
אני יודעת מחברה שיש להם מענה, אבל אין מצב להשיג אותם!
והאבסורד שגם להתנתק משירות גרוע זה צריך לשלם.
אכן, אני זועמת מאוד
וחבל!
כי מבחינת רמת הסינון הם מעולים!

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
מי שהיה עם אינטרנט פתוח יכול לומר שקשה לו עם נתיב.
הכל עניין של הסתגלות.
אין!!!!! על נתיב.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י album;1061497:
מי שהיה עם אינטרנט פתוח יכול לומר שקשה לו עם נתיב.
הכל עניין של הסתגלות.
אין!!!!! על נתיב.
אכן, אין על נתיב מבחינת רמת הסינון.
אבל הם חייבים לשפר את שירות הלקוחות, עברו הזמנים שהחברה היתה קטנה והיה מספיק מענה לכולם, צריך להגדיל את הצוות, לעבוד מסודר.
היו צריכים לעדכן את החברים באי היכולת שלהם לספק סינון לווינדוס 8.
לתת תאריך יעד משוער.
ולא כמו שקרה אצלי שהתקשרתי מידי תקופה ואף אחד לא ידע מתי זה יקרה, וכשזה קרה הם סמכו על פרוג כנראה, כי רק מכאן הבנתי שיש סינון למה לא מודיעים?
ומה עם כל האנשים שהיו עם אינטרנט פתוח בתקופה הזו??
העדפתי סינון של אתרוג על פני אינטרנט פתוח בחסות נתיב.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני עם נתיב כבר כ10 שנים מיום שהתחברתי לנט ואני מרוצה מאד!!
לא יודעת על מה נפלת ואין לי עדין וינדוס 8 ולא נתקלתי בבאגים כלל
כל בקשה שלי בד"כ נענית במהירות ובשמחה, בד"כ אני שולחת מייל לתמיכה והענין מטופל.
רק שבוע שעבר בקשתי לחסום באנרים של פרסום באתר של דיסקונט שהכילו תמונות לא צנועות וחסמו אזור זה לחלוטין והאתר כולו עובד כרגיל.
באתרי התמונות לצור העבודה אכן לעולם לא אפתח לחפש ליד ילדי, תמיד אסנן במנוע החיפוש שם לסנן תמונות המכילות אנשים נשים וכו'. זה ממזער מאד את מה שמוצג.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י בן של מלך;1061451:
לצערנו היום נתיב וגם רימון ושו"ת לטא באמת נותנים מענה לגרפיקאי דתי שגם רוצה חומר עיצובי רעיוני ועוד טוב וגם סינון טוב.
זה לא נכון בכלל.
תנסה להסתדר ותראה שזה אפשרי לגמרי!
עובדה, רוב הגרפיקאים כאן מסוננים מסתדרים ומרוויחים תרתי משמע!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה