כללי נמאס לי מההתעללות של נתיב!!!!1

• פותח הנושא high
  • פורסם בתאריך

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בבקשה קבל עדות פה מגולשת אתרוג:
נכתב ע"י לנדא;1062110:
אני באתרוג, ...ומה הבעיה באתרוג?
כי כדי להמנות על קבוצת "גרפיקאים" באתרוג, חייבים להיות במסלול המתקדם שהוא פתוח יותר מהמורחב.
וכולל: (ציטוט מניסוח באתר אתרוג) "אתרים דינאמיים ואתרי חדשות עם סינון קפדני של כתבות ותמונות." (שזה אומר: כיכר השבת, אתרי הרדיו ה"חרדיים" וכדו')
וזה ממש לא מה שאני מחפשת שיכנס אלי הביתה גם אם זה מסונן... (ואני חייבת לציין שזה אכן מסונן בסינון פנימי)
וכאן הבעיתיות. לתשומת לב "אתרוג"

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י start;1063194:
בבקשה קבל עדות פה מגולשת אתרוג:
שתנסה להכנס...
אני משתמש באתרוג, במסלול הכי פתוח שלו..
בנוסף, אפשר לבקש תוכן ללא חדשות.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי מושג מי פה עובד על השני בעינים ומה אכן נכון..
רק אני חושבת שהתוכן בכיכר השבת גרוע פי כמה מהתמונות שבו כך שזה ממש לא עוזר חסימת תמונות במקרה כזה.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י start;1063201:
רק אני חושבת שהתוכן בכיכר השבת גרוע פי כמה מהתמונות שבו כך שזה ממש לא עוזר חסימת תמונות במקרה כזה.
לא נפתח בכלל, נקודה, תבקשי מהחברה שלך להכנס..

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י start;1063201:

לא רק את חושבת כך.
והוא לא פתוח, כפי שהזכירו לעיל.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי מושג מי זו לנדא שכתבה כן, ולא מאמינה שיש לה ענין להמציא דבר כזה. אני שמחה מאד לשמוע שהמצב יותר טוב מכפי שחשבתי.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י start;1063212:
אין לי מושג מי זו לנדא שכתבה כן, ולא מאמינה שיש לה ענין להמציא דבר כזה. אני שמחה מאד לשמוע שהמצב יותר טוב מכפי שחשבתי.
כנראה שהיא בחרה במסלול שנקרא "מתקדם" + קבוצת גרפיקאים
באותה מידה יש מסלול שנקרא "יעיל" + גרפיקאים
שהוא סגור בערך כמו נתיב, + השימה הלבנה של אתרי גרפיקה.
ולכן ממש אין קשר בין מה שהיא כתבה לבין המציאות בשני המישורים, היא בחרה במסלול מתקדם, והיא לא כתבה שכיכר השבת נפתח, היא רק ציינה כדוגמא אז אין פה עניין להאמין או לא...

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כיון שאני רואה שיש פה דיון על מה ש"לנדא" כתבה אני חייבת להביהיר:
א. ברור שאין לי עניין להמציא.
ב. כיכר השבת ממש נפתח אצלי, לא באקראי בחרתי בו כדוגמא...
ג. כשהתחברתי לאתרוג דיברתי עם נציג וביקשתי את החסימה הכי חסומה שאפשרית+ גרפיקאים.
הוא הציע לי את "מתקדם" + גרפיקאים, ושהתענינתי אם זו רמת הסינון הגבוהה ביותר האפשרית לגרפקאית, נאמר לי שאני יכולה לעבור גם למסלול סגור יותר אך עלי לקחת בחשבון שאז אתנתק מקבוצת גרפיקאים...

כל הדיון ה"מטופש" פה, סליחה, משהו אחד טוב יצא ממנו:
בעז"ה אני אעבור למסול חסום יותר.עד היום המסלול שלי היה פתוח מידי, מתוך מחשבה שזה התנאי לקבוצת גרפיקאים כפי שנראמר לי בפרוש על ידי הנציג של אתרוג,
אך העובדות (אלו שהיבו לי, ואלפי תודות להם!!!!) מוכיחות שכנראה הנציג טעה, ואני בטיפשוטי לא ניסיתי לפנות שוב.
אז שוב,
אלפי תודות ל"אסתי ו." ו"רמה פלוס" שהגיבו לי ענינית, (ול"קקטוס" שלא הגיב ענינית) ועוררו אותי לבדוק בעצמי את המסלולים של אתרוג ולא להסתמך על נציגי החברה שכנראה לא יודעים מימינם ומשמאלם...
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה