מידע שימושי נכשלתם בטסט? ספרו לי למה!

חושב מחדש

משתמש מקצוען
ואני היחיד בארץ שנפסל על נתינת זכות קדימה במקום שלא צריך...

אוטובוס יצא מתחנת אוטובוס, והאטתי לתת לו להכנס לכביש.
אני הייתי בכביש יחסית ראשי.

ועוד פעם אחת על מהירות שלא לפי תנאי הדרך...

כח1

משתמש פעיל
כביש חד סיטרי שנהפך לדו סטרי ב-10 מטר לפני שהוא מסתיים ומשאית הסתירה את התמרור, ובפנייה שמאלה הייתי על הנתיב השמאלי.

חנצי

משתמש פעיל
צודק! השאלה רק באיזה טסט הם עברו :)

לא כל כך מסכים עם הבעיה של הלחץ של הטסטר
מה שכן
מרבית התלמידים יכולים לעבור טסט לפי רמת המוכנות שלהם, רק שהלחץ מהטסט גורם לביצועים מחרידים! ולכן, החלק החשוב ביותר הוא להיות רגוע בטסט כדי להוציא מעצמך את המיטב. אני ממליץ למצוא כל דרך להיות רגועים, ומי שמכיר את עצמו ויודע שבסוף הלחץ ינצח, מומלץ לפנות לרופא משפחה ולקבל כדור הרגעה חד פעמי זה עוזר פלאים.

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק, אחרי בלימה של הטסטר אפשר לומר מה שרוצים....
אין הרבה סיכוי.....

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הרבה נופלים על נסיעה במעבר חציה לפני שהולך הרגל סיים לעבור.

אני נפלתי בטסט ראשון כי הידיים שלי כ"כ רעדו שנהגתי לאט ולא הכי יציב... אחרי 5 דקות הבוחן רחם עלי ואמר לי לעצור בצד, ובזה הסתכם הטסט:(

טסט שלישי באיזור ארמון הנציב (מי שמכיר זה הכביש החלק הכיפי) עברתי בקלי קלות.

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
ואני היחיד בארץ שנפסל על נתינת זכות קדימה במקום שלא צריך...
מכירה גם פסילה כזאת,
ועוד אחד שנכשל כי משהו התפרץ לו לכביש והוא עם הטסטר ביחד לחצו על הבלמים, אבל זהו, הטסט נכשל.
הנבחן השני באותו זמן עשה ברקס לא קשור במהלך הנסיעה ועבר,
לטסטר פתרונים.

nicky

משתמש מקצוען
אני חושבת שהסוד הוא בטחון עצמי.. ואיך משיגים את זה?? תתפללו! אני אחד האנשים עם הכי פחות בטחון עצמי שמן הסתם תפגשו... אבל התפללתי ובאמת בטחתי בה' שמה שיהיה יהיה טוב. ועוד דבר - הייתי בטוחה מראש שלא אעבור (אולי לכן היה לי קל יותר להאמין שכל תוצאה מבורכת...) . כי התאריך היחיד שהצלחתי להשיג היה בתשעת הימים. וכידוע שום דבר טוב לא קורה לישראל בתשעת הימים. אז כנראה שזה שעברתי את הטסט - זה לא דבר כ"כ טוב לעמ"י ;)

בשורה התחתונה - הגעתי לטסטעם המון תקווה אבל בכ"ז משוכנעת שאין סיכוי לעבור ובאתי רק 'בשביל לנסות' וכדי שיוריד לי מהלחץ של הפעם הבאה..
אבל הטסט התחיל ופשוט זרמתי עם הכביש, ולא נתתי לטסטר להיות בכלל פקטור במשוואה. להיפך, הוא העיר לי מדי פעם דברים והתווכחתי איתו כשהיה ברור לי שאני צודקת (כמובן בנועם אבל עמדתי על שלי.) ולדעתי זה מה שהוכיח לו שאני בטוחה בכביש ויודעת מה אני עושה ולא רועדת כמו עלה נידף מכל צפצוף ומכל רכב שכן . (ואגב, לא ידעתי מה אני עושה! הבטחון המדומה שלי הסווה את זה ;))

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא זוכרת כבר על מה נכשלתי...
אבל אחרי 8 טסטים (עברתי בתשיעי ) לקח אותי הטסטר למקום שלא הייתי בו חצי שנה בשיעורים כי המורה חשב שכבר לא עושים שם טסטים ודווקא זה מקום עם כל מיני רחובות שיכולים להכשיל
ובסוף דווקא שם עברתי אז מתי שהקב"ה מחליט זה הזמן המתאים לעבור וצריך רק תפילות והרבה אמונה גם כשמקבלים תשובה שלילית להאמין שזה מה שה' רצה.
וה' הוא הטסטר והוא מכשיל ולא אף טסטר בשר ודם. פשוט עדיין לא הגיע הזמן שלך לנהוג.

חנצי

משתמש פעיל
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק, אחרי בלימה של הטסטר אפשר לומר מה שרוצים....
אין הרבה סיכוי.....
הי, תתפלאי,
אותי הטסטר בלם יחסית בתחילת הטסט.
הסברתי את עצמי (זו באמת היתה סיטואציה מורכבת מאוד), קיבלתי את ההערה והטיפ שלו, והמשכתי ברוגע יחסי.
כל הטסט תמללתי את עצמי (אני מתקרבת למעבר חציה.... אין הולכי רגל... ממשיכה...)
ולמרות שהיה לו בכיף על מה להכשיל אותי - עברתי!
זה היה המון סיעתא דשמיא, וכנראה טסטר אדיב במיוחד,
אבל חשוב להמשיך לנסות...

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הי, תתפלאי,
אותי הטסטר בלם יחסית בתחילת הטסט.
הסברתי את עצמי (זו באמת היתה סיטואציה מורכבת מאוד), קיבלתי את ההערה והטיפ שלו, והמשכתי ברוגע יחסי.
כל הטסט תמללתי את עצמי (אני מתקרבת למעבר חציה.... אין הולכי רגל... ממשיכה...)
ולמרות שהיה לו בכיף על מה להכשיל אותי - עברתי!
זה היה המון סיעתא דשמיא, וכנראה טסטר אדיב במיוחד,
אבל חשוב להמשיך לנסות...
תתפלא ולא תתפלאי....

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
א.לגבי הסירטונים של הטסטים יש אתר בשם סימוטסט אבל בנטפרי הסרטונים לא עובדים (הם הסבירו שאין להם זמן/תקציב לבדוק את זה

ב. בגדול אין משהו שאפשר להצביע עליו בתור הדבר קריטי כי בעצם הכל קריטי מה שכן צריך להתאמן הרבה

הרעיון שלי לקחת חבר או מישהו שיש לו אוטו ולהסתובב איתו באזור מסלולי הטסטים (לא חייב לנהוג)
פשוט לראות את המקומות ובעיקר את המקומות שצריך להזהר שם וכך נהייה מיומנים יותר
זה רעיון שעובד מנסיון וגם הרבה יותר זול משיעור נהיגה
אגב אפשרי פשוט ליסוע אחרי רכב של מורה נהיגה....

שמחה בהצלחה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אבל זה יעזור גם עכשיו כשהמסלול נבחר באקראי ע"י המחשב?
ה' יעזור בטוח
א
הרעיון שלי לקחת חבר או מישהו שיש לו אוטו ולהסתובב איתו באזור מסלולי הטסטים (לא חייב לנהוג)
פשוט לראות את המקומות ובעיקר את המקומות שצריך להזהר שם וכך נהייה מיומנים יותר
זה רעיון שעובד מנסיון וגם הרבה יותר זול משיעור נהיגה
אגב אפשרי פשוט ליסוע אחרי רכב של מורה נהיגה....
זה כמו הפרסי שלקח את הבן שלו לראות אנשים אוכלים גלידה.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה