אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ש"ס - עוד מקמפיין החרדה מהקורונה
"זכות התורה תגן עליך" - הגאון רבי חיים יוסף דוד אברג'ל שליט"א

1612698076257.png

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה זה בא להביע?!
שלזינגר ב׳ישראל היום׳: כל הפוקוס של קמפיין גדעון סער יהיה בשבוע הקרוב על בנט. על פי כל הבדיקות של אנשי סער, מס׳ מנדטים של בנט מחפשים חלופה לנתניהו, לכן הם יוכיחו לכל מצביעי בנט שהוא מתכנן ללכת עם נתניהו מיד לאחר הבחירות. המסר יהיה: ״הצבעת בנט - קיבלת נתניהו״.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
שלזינגר ב׳ישראל היום׳: יהדוה״ת טרם החלה בקמפיין משום שבאופן מסורתי מתחילים אותו שם רק כשבועיים לפני יום הבחירות, השבוע כבר ייערכו ישיבה ראשונה להתנעת הקמפיין. ההערכה במפלגה כי סדר היום הציבורי, ההתקפה התקשורתית נגד החרדים והאירועים האלימים בב״ב - יחזקו את המפלגה ויגרמו לכל המצביעים הפוטנציאלים להצביע.
לשיטתו של הרב שלזינגר שטוען, שלשיטתם של המפלגה,
ובניגוד לשיטתם של רבים אחרים(...)
שדווקא המצב המעורער כיום יחזק את המפלגה..

מעניין!

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
הקמפיין של ש"ס בעיני מעורר תמיהה.
במקום ללכת על הקטע הרציונאלי, שדרעי היה כתובת לכל פנייה בנושא הקורונה, ושהוא זה שהוביל הרבה מההחלטות בממשלה וכו', הם הולכים על קטע מיסטי לגמרי, בזכות שתצביע ש"ס תינצל מהמגפה.
לא יודע, אבל זה נשמע לי מאוד מוזר.

מוטי קורץ

משתמש פעיל
במקום ללכת על הקטע הרציונאלי, שדרעי היה כתובת לכל פנייה בנושא הקורונה, ושהוא זה שהוביל הרבה מההחלטות בממשלה וכו', הם הולכים על קטע מיסטי לגמרי, בזכות שתצביע ש"ס תינצל מהמגפה.
ככה זה המצביע הפוטנציאלי של ש"ס.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
ככה זה המצביע הפוטנציאלי של ש"ס.
נכון שהמיסטיקה תופסת גם שם חזק, אבל מפלגה כמו ש"ס שיש לה הרבה מאוד מה למכור בקטע של עשייה והצלחות - לא צריכה ללכת למסלול של המיסטיקה בכלל.
יהדות התורה, בניגוד לש"ס, לצערנו עיקר הטיקט שלהם צריך להיות או "ועשית ככל אשר יורוך" או שאם תצביע תזכה ל... כי במישור הפרקטי אין לה הרבה מה למכור.

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בנט עושה את מה שהוא הכי טוב בו (אולי אפילו מתחרה בנתניהו).
מסרים באנגלית. חדים ברורים ומדויקים.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מצטרף.

חוץ מזה
כל ה*סגנון של המודעה נראה כמו מגבית של 'ועד הרבנים'
או לפחות כמו של תרומה לבית כנסת
אנשים שמצביעים למפלגה רוצים להשתייך למשהו חזק, עדכני, מדליק.
המודעה כרגע משדרת התארגנות של שמשי בית כנסת אוספים כסף למאור
לש"ס פתרונים

*גרפיקאים ידייקו את מה שאני מתכווין

בנט עושה את מה שהוא הכי טוב בו (אולי אפילו מתחרה בנתניהו).
מסרים באנגלית. חדים ברורים ומדויקים.
סורי,
הוא לא יכול להראות עם החיוך ילדותי הזה
ולאיים על האג
באמת..

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אז מה שאתה אומר זה, לא להצביע למפלגות החרדיות אלא להצביע לליברמן, למשל, כדי להפחית את ההסתה כתשובת המשקל?
מה שאני אומר זה שהסתה לא אמורה לגרום למישהו ללכת להצביע למפלגה כלשהי, היא לכל היותר אמורה לגרום לו לתרום כסף לארגון שעוסק בהסברה.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לשיטתו של הרב שלזינגר שטוען, שלשיטתם של המפלגה,
ובניגוד לשיטתם של רבים אחרים(...)
שדווקא המצב המעורער כיום יחזק את המפלגה..

מעניין!
החבר'ה במפלגה מחפשים תירוצים מתחת האדמה למה להמשיך לישון שנת ישרים... אם אפשר להמשיך לקבל כסף ולא לעשות כלום, ואף פעם לא לקחת אחריות לכישלון, מה רע?

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
החבר'ה במפלגה מחפשים תירוצים מתחת האדמה למה להמשיך לישון שנת ישרים... אם אפשר להמשיך לקבל כסף ולא לעשות כלום, ואף פעם לא לקחת אחריות לכישלון, מה רע?
נורא.
אם דרישת פרוש היתה לעשות ועדת כספים שקופה לכל חברי המפלגה, הרי שהמתבקש הוא שתהיה הועדה הזו שקופה לכלל הציבור.

משתדל להיות טוב

משתמש מקצוען
לסיכום, יש כרגע לפחות ארבעה דעות בעניין:

1. הוא חושב שזה יעזור אלקטורלית, כך הוא יוצג גבר, שתולה שלט כזה בכניסה לב"ב.
2. שנאה נטו, לתקוע אצבע בעין לשונא שלך, ועוד עם מימון כספי המיסים שהוא עצמו משלם, נחמד, למה לא?!
3. להשיג קולות חרדים שיצביעו עבורו, כי גם להם נמאס משלטון החרדים...
4. לעזור למפלגות החרדיות בכך שהוא מדבר נגד החרדים, ויגרום למקסום אחוזי ההצבעה בציבור שלנו.
4.5. וכל זה בתאום עם המפלגות החרדיות...

משום מה, רק סעיף 2 נראה לי הגיוני,
ויהדות התורה שנהנתה מהעניין, צודקת לגמרי.
אני חושב שהוא חושב שגם סעיף 1 נכון אבל תכלס מה שהמציאות תיצור היא שסעיף 4 יהיה נכון

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סורי,
הוא לא יכול להראות עם החיוך ילדותי הזה
ולאיים על האג
באמת..
הוא לא מאיים.
הוא מסביר עד כמה ההחלטה צבועה וחצופה ומעביר בקרב הישראלים את התחושה 'נתמודד עם זה ונצליח', והוא עושה את זה בכישרון כמו כל הופעותיו באנגלית.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה