דרוש מידע ניתוח פרטי בשרפ במעבר בין קופות חולים

שולי איטח

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מנסיון או מידיעה ברורה
אנחנו צריכים ניתוח פרטי
בקופת חולים שלנו העלות הספיציפית למנתח מסוים יקרה בהרבה מקופת חולים אחרת
(ברופאים אחרים זה הפוך , מכמה בירורים של מנתחים שעשיתי אין קופה מסוימת זולה יותר אלא תלוי בעיר/בבית חולים/במנתח)

אם נעבור קופה , לפי החוק ראיתי שרצף ביטוחי נשמר ואין צורך בתקופת המתנה, השאלה אם בפועל זה אמנם כך שמייד לאחר תוקף המעבר יתנו לי כבר התחיבות ??

תודה רבה

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את יכולה להגיד להם את זה מראש
בד"כ הם רוצים שיעברו אליהם
לי היה כזה מקרה ואמרו שאין בעיה בסוף מסיבה אחרת עשינו בציבורי
מעבר קופה יכול להיות אופציה מצויינת למי שאין מספיק וותק כי נדרש רק 60 יום ביטוח שב"ן לרצף

שולי איטח

משתמש מקצוען
את יכולה להגיד להם את זה מראש
בד"כ הם רוצים שיעברו אליהם
לי היה כזה מקרה ואמרו שאין בעיה בסוף מסיבה אחרת עשינו בציבורי
מעבר קופה יכול להיות אופציה מצויינת למי שאין מספיק וותק כי נדרש רק 60 יום ביטוח שב"ן לרצף
לא בטוח
נראה לי שצריך תקופת אכשרה באותה מידה
כלומר אם צריך תקופת אכשרה של חצי שנה חייבים שבביטוח המשלים הקודם היה את התקופה הזו

אני רק שואלת אם הקופות מערימות קשיים או מייד נותנות התחיבות
זה ניתוח די יקר

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא בטוח
נראה לי שצריך תקופת אכשרה באותה מידה
כלומר אם צריך תקופת אכשרה של חצי שנה חייבים שבביטוח המשלים הקודם היה את התקופה הזו

אני רק שואלת אם הקופות מערימות קשיים או מייד נותנות התחיבות
זה ניתוח די יקר
אני בררתי וזה לא כך
אם יש לך 60 יום בשב"ן בקופה X את מצטרפת לשב"ן בקופה Y בלי המתנה
לגבי השאלה הספציפית שלך תרימי טלפון למנהלת המרפאה שאת רוצה לעבור ואני בטוחה שהיא תהיה מאושרת שאת רוצה לעבור. הרבה פעמים מנהלת מרפאה מרויחה על מצטרפים ולאשר לך דברים זה לא מהכיס שלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה