בריאות ניתוח בקע/ארניה/שבר

gg

משתמש מקצוען
יכול להיות קשור בהחלט
אם את רוצה תני לי מייל ואפרט לך

gg

משתמש מקצוען
אשלח לך מייל מחר
את יכולה למחוק את הכתובת

המליונרית

משתמש מקצוען
צריך לדעת שזה ניתוח לכל דבר. גם אותי הרגיעו שה שום דבר אבל צריך להיות מוכנים שיש אופציה ששבוע הבעל לא יתפקד. הרדמה כללית אם היא עם גז יכולה לגרום לכאבי שרירים כמה ימים
וזה מחליש. זה בכל אופן ניתוח
ממליצה על דר פינטו מהר הצופים

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איזה קופה אתה?
זה היה באופן פרטי?
היו החזרים?
בזמנו זה היה דרך מכבי, כיום אין לי מושג, אבל לדעתי שווה כל שקל

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
צריך לדעת שזה ניתוח לכל דבר. גם אותי הרגיעו שה שום דבר אבל צריך להיות מוכנים שיש אופציה ששבוע הבעל לא יתפקד. הרדמה כללית אם היא עם גז יכולה לגרום לכאבי שרירים כמה ימים
וזה מחליש. זה בכל אופן ניתוח
ממליצה על דר פינטו מהר הצופים
אם זו התוצאה, אזי בכלל לא כדאי להמליץ על כזה מנתח......
בשיטות הטובות כלל לא מרדימים הרדמה כללית.
עיקרי השיטה של ד”ר גורמן
”בשיטה הייחודית של ד"ר גורמן, הניתוח נעשה בהרדמה מקומית בלבד, ללא החדרת רשת אלא בשיטת “אריגה” ייחודית המשחזרת את מעטפת שריר הבטן. שיטה זו מאפשרת התאוששות מהירה וחזרה אל השיגרה ללא כאבים וללא תחושת אי-נוחות של גוף זר בבטן. יתרה מכך, שיטה זו מבטיחה שקט לאורך שנים וחזרה לפעילות נורמלית ללא סיבוכים עתידיים כמו זיהום של רשת סינטטית, או סיכוי להווצרות חוזרת של הבקע.”

המליונרית

משתמש מקצוען
אם זו התוצאה, אזי בכלל לא כדאי להמליץ על כזה מנתח......
בשיטות הטובות כלל לא מרדימים הרדמה כללית.
עיקרי השיטה של ד”ר גורמן
”בשיטה הייחודית של ד"ר גורמן, הניתוח נעשה בהרדמה מקומית בלבד, ללא החדרת רשת אלא בשיטת “אריגה” ייחודית המשחזרת את מעטפת שריר הבטן. שיטה זו מאפשרת התאוששות מהירה וחזרה אל השיגרה ללא כאבים וללא תחושת אי-נוחות של גוף זר בבטן. יתרה מכך, שיטה זו מבטיחה שקט לאורך שנים וחזרה לפעילות נורמלית ללא סיבוכים עתידיים כמו זיהום של רשת סינטטית, או סיכוי להווצרות חוזרת של הבקע.”
יש הרבה מתנגדים לשיטה של דר גרמן
הוא בעצמו הפסיק לנתח
באיזה בית חולים עושים את השיטה הזאת?

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש הרבה מתנגדים לשיטה של דר גרמן
הוא בעצמו הפסיק לנתח
באיזה בית חולים עושים את השיטה הזאת?
מאז ומתמיד התנגדו, כי הוא בא להם לא טוב, הוא גילה את כל נקודות החולשה בשיטה הגרועה של הרשת. והם לא מוכנים להודות.
אותי הרב פירר שלח אליו לפני 30 שנה, ועברתי ניתוח ללא כאבים כלל,
אגב, הוא ניתח את מרן הרב שך לפני כ 35 שנה כשהרב היה מעל 90 באופן שהפתיע אז את כל הרופאים.

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
היום פירר לא ממליץ בכלל
השאלה מדוע?
כל מי שאני מכיר שנותח בשיטה שלו, מאד מרוצים, ואין זכר לניתוח.
הייתי מרים בחדר כושר משקל של 150 ק"ג, למרות הניתוח. מה שבשיטות אחרות אסור בהחלט, ויכול להביא לניתוח חוזר.

המליונרית

משתמש מקצוען
השאלה מדוע?
כל מי שאני מכיר שנותח בשיטה שלו, מאד מרוצים, ואין זכר לניתוח.
הייתי מרים בחדר כושר משקל של 150 ק"ג, למרות הניתוח. מה שבשיטות אחרות אסור בהחלט, ויכול להביא לניתוח חוזר.
ממש לא. גם בשיטה השניה אפשר הכל אפילו יום אחרי הניתוח
למישהו שאני מכירה שעבר בשיטה של דר גרמן חזר לו

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כאן כבר דובר ע”כ

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
היי עברתי ניתוח בקע מפשעתי אצל מנתח מעולה לפני שלוש שנים ועד היום יש לי רגישויות במקום למישהו יש מושג האם זה תקין ומה אפשר לעשות עם זה ?

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שוחררתי מבי"ח אחרי 5 שעות מתחילת הניתוח. והלכתי על רגלי, אמנם בצליעה, אבל שישה ימים אח"כ כבר עשיתי מסלול של 8 שעות בדרום, עם התחבושת של הניתוח וצליעה קלה. אבל לא היו לי כאבים כלל.
תבין שאתה המוזר רובם לא יכולים לעשות מסלול 8 שעות חודש אחרי אני מבקש אל תכניס לאנשים דברים כמעט לא הגיוניים צריך לנוח בפורפורציה כל אחד וכמה שהוא צריך אבל חד משמעית זה ניתוח כליל ולא מצדיק לחץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה