עיצוב נישות באמבטיה ???

אוראנג אוטאנג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צריכה להכריע בדחיפות איפה והאם לעשות נישה בקיר. מצורף שרטוט של הרעיון המקורי. נישה ארוכה מעל האסלה ובתוך המקלחון.
מתלבטת כי זה נגמר בקיר של המקלחון, אבל זה לא באמת מצד לצד, אז פחות יפה.
גם מתלבטת אם בכלל לעשות נישה, כי האריח שלם מלמטה עד למעלה, ואולי יותר יפה לא לקטוע את הקוים האנכיים.
1701868192570.png
1701868309217.png

אין מתנות חינם

משתמש מקצוען
לא יודעת לגבי מה ששאלת, רק תוודאי קודם שאין שם עמוד בפינה
אני עשיתי כל מיני תוכניות לנישות באמבטיות ובשירותים ובסוף הייתי צריכה לשנות תוך כדי תנועה כי היו עמודים

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
צריכה להכריע בדחיפות איפה והאם לעשות נישה בקיר. מצורף שרטוט של הרעיון המקורי. נישה ארוכה מעל האסלה ובתוך המקלחון.
מתלבטת כי זה נגמר בקיר של המקלחון, אבל זה לא באמת מצד לצד, אז פחות יפה.
גם מתלבטת אם בכלל לעשות נישה, כי האריח שלם מלמטה עד למעלה, ואולי יותר יפה לא לקטוע את הקוים האנכיים.צפה בקובץ המצורף 1517708צפה בקובץ המצורף 1517709
לדעתי זה יכול לצאת מאד יפה

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לי יש נישה לאורך כל הקיר של חדר האמבטיה לדעתי זה מהמם. קחי בחשבון שנישות תיפסות אבק!

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מקווה שאני מבינה מה התכוונת, זה מה יש לי בבית:
IMG_6568.JPG

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
משהו בתרשים לא מובן לי-
אם הנישה נוצרת כתוצאה מעיבוי ניאגרה, אמבטיה וקיר עליון- איך היא מסתיימת באזור הכיור?
או שהכוונה שגם קיר הכיור מעובה?
זה מאד יפה ויזואלית
אבל חושבת שממש חבל על המשטח הפנוי שלפני הכיור שקטן כ"כ ב-15 ס"מ שניתן לחסוך אותם

אוראנג אוטאנג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הנישה חצובה בקיר 20 ס"מ, שהאסלה גם כן שקועה בו, כך שהקיר הזה כולו חלק, והנישה מתוכננת להיחצב מאחרוי האסלה ובמקלחון כך שהיא תיגמר בקיר מצד אחד בלבד.
שוקלת אם זה יפה במקרה הזה, בפרט לאור העובדה שהאריח שלם ובעל קוים אנכיים מלמטה עד למעלה. או שאולי עדיף נישה רק באזור המקלחון, אולי משהו בכלל אנכי, כמו למשל משהו דומה לזה ?
1702165625325.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה