מידע שימושי ניצחה הרוח- מסע פולין בהדרכת הרב ישראל גולדווסר

מצב
הנושא נעול.

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מזכירה לכולן
מחר בספרית רמת שלמה קהילות יעקב 10 בשעה 20:00
מחכות לכן
כרטיסים ממש אחרונים

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שנה שעברה בט' באב היה בירושלים לגברים,
השנה יהיה גם? או אולי מתישהוא בזמן אחר?
תודה.
עובדים על זה מול העיריה
נעדכן כשנדע...
שימו לב היום ומחר הזדמנות אחרונה בספריות, אין לי מושג אם עוד יש כרטיסים בכלל, מה שכן מחר בספריה במקור ברוך נפתח סבב נוסף בעקבות הביקוש אז ייתכן
שנזכה ונפגש בירושלים הבנויה

חומה בצורה

משתמש רשום
מחר במקור ברוך הטורים 23
דיברתי איתם כרטיסים אחרונים
לארוע השני שפתחו ב 21:45-לא מופיע במודעות
שווה !!!!
50 ש"ח כרטיס !!!

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מברור מול הספריה היום, נותרו כרטיסים בודדים אחרונים
הספריה בשמעון חכם 14 בשעה 21:00
מחר נותרו כרטיסים לסבב השני בשעה 45 :21 בספריית מקור ברוך
כרגע זה מה שיש לנשים בירושלים, אז מי שרוצה- מומלץ לנצל את ההזדמנות ולהצטרף למסע המטלטל
שנפגש בשמחות!

נערך לאחרונה ב:

מעצב

משתמש צעיר
כרגע זה מה שיש לנשים בירושלים,
זה רק לנשים???
למה עושים את זה שוב ושוב רק לנשים?
מה הגברים חטאו שנותנים להם פעם בשנתיים ולנשים כל שני וחמישי?
(בכלל כל המודעה שבתחילת האשכול מיועד רק לנשים?)
אני כבר מחכה על זה יותר מחצי שנה ותמיד כותבים לי באותו נוסח: כרגע זה רק לנשים....
אני חושב שצריך לעשות בו זמנית לגברים ולנשים (כמובן בהפרדה) כדי שיוכלו להגיע עם הבן זוג

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה רק לנשים???
למה עושים את זה שוב ושוב רק לנשים?
מה הגברים חטאו שנותנים להם פעם בשנתיים ולנשים כל שני וחמישי?
(בכלל כל המודעה שבתחילת האשכול מיועד רק לנשים?)
אני כבר מחכה על זה יותר מחצי שנה ותמיד כותבים לי באותו נוסח: כרגע זה רק לנשים....
אני חושב שצריך לעשות בו זמנית לגברים ולנשים (כמובן בהפרדה) כדי שיוכלו להגיע עם הבן זוג
צחקתי כהוגן
פשוט הפעילות לנשים יותר ממוסדות

רקורדית

אולי אתם יודעים יותר פרטים על כינוסים לגברים
באמצע להתמודד עם הצונאמי הנוכחי במקור ברוך:)
נסיים עם הסבב הזה ומבטיחים לעבוד על השוואת תנאים לצד הגברי בהקדם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה