תנו לי ביקורת ניסיון

ברכי שווייצער

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה אפשר לשפר?
יוסי רה.jpg

מירב שרעבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תחליפי בין התמונות, הימנית לשמאל וכן להפך,
קצת מקושקש הגרפיקה, נסי להוריד את הפסים השחורים , ולשים אולי פס אחד אלגנטי
בהצלחה

והתמונות מתוקות:)

• תודה
Reactions: T E

אוהבת אמנות

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מיוחד!!!
גם אני חושבת שכדאי להחליף את מיקום התמונות...
השחור לא כ"כ מתאים כאן, מה גם שהפסים יחסית עבים, אולי כאי לדקק אותם, או להוריד אותם בכלל.
שימי לב: בתמונה השמאלית המטוס ממש זורח ולא נראה אדום (אלא ורוד). לדעתי כדאי לסדר לו את הצבע, אבל זה כמובן לטעמי האישי בלבד...

(:Chavy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מיוחד!!!
גם אני חושבת שכדאי להחליף את מיקום התמונות...
השחור לא כ"כ מתאים כאן, מה גם שהפסים יחסית עבים, אולי כאי לדקק אותם, או להוריד אותם בכלל.
שימי לב: בתמונה השמאלית המטוס ממש זורח ולא נראה אדום (אלא ורוד). לדעתי כדאי לסדר לו את הצבע, אבל זה כמובן לטעמי האישי בלבד...
צודקת !!!!!!!!!!!

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L

אוהבת אמנות

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלמות נרכשת!
השאלה למה את קוראת שלמות???
התמונות שלך מקסימות!!!
יש מצב שהן תצטרכנה טיפהלה ליטושים, אבל יש לך את זה!!!
וכל צלמת התחילה מחששות ומלחצים והגיעה בסוף לאיפה שהיא היום....

ברכי שווייצער

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חן חן על העידוד;)
הגיע בזמן...
כבר חשבתי להתייאש
אני עוסקת בצילום כבר כמה שנים, כתחביב
עכשיו החלטתי להפוך למקצוע
וקצת קשים לי החבלי לידה...:eek::(

אוהבת אמנות

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
"כל ההתחלות קשות"
וזה לא במטרה לייאש - כי זו המציאות!!!
את חושבת שכל הצלמות שמעלות את ההפקות המיוחדות שלהן, לא מפרפרות לפעמים מרוב מתח מה יגידו כאן הקולגות.... לדעתן התמונה יותר ממושלמת אבל ה"מה יגידו" מחליש לפעמים גם אותן!
כל המטרה של הפורום הזה הוא כדי לפתח את הצלמות עוד יותר.
כי חיכוך עם חברות למקצוע מעלה את הצלמות להיות אלופות כמו שהן היום.
ויש עתיד לכולן!!!

בדיוק היום העלה הניק @אליהו פריד פוסט מהמם שכדאי לכל אחד לקרוא https://www.prog.co.il/threads/שבירת-מיתוסים-אין-לי-כשרון-לעיצוב.481496/
בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה