עזרה נטספארק או כושר פליי?

סביונית

משתמש מקצוען
אחרי בירורים, זה מה שהכי מתאים לי. אשמח לעזרה:
נטספארק או כושר פליי?
מבחינת חסימה יותר טובה, נוחות וכו'.
תודה רבה!

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
אחרי בירורים, זה מה שהכי מתאים לי. אשמח לעזרה:
נטספארק או כושר פליי?
מבחינת חסימה יותר טובה, נוחות וכו'.
תודה רבה!

יש לי חסימת "כשר פליי" ואני ממש ממש מרוצה,
גם מבחינת המחיר (עולה הכי הכי זול מכל החסימות) זה מחיר שמשלמים חד פעמי,
וגם מבחינת החסימה היא ממש ממש מצויינת,
כן יש להם קטעים שהם חוסמים דברים שאין בהם הגיון לחסום:
אבל מה כן אפשר בכל רגע אפשרי לשלוח להם קישור והם פותחים זאת
ממש מהר,

סביונית

משתמש מקצוען
יש לי חסימת "כשר פליי" ואני ממש ממש מרוצה,
גם מבחינת המחיר (עולה הכי הכי זול מכל החסימות) זה מחיר שמשלמים חד פעמי,
וגם מבחינת החסימה היא ממש ממש מצויינת,
כן יש להם קטעים שהם חוסמים דברים שאין בהם הגיון לחסום:
אבל מה כן אפשר בכל רגע אפשרי לשלוח להם קישור והם פותחים זאת
ממש מהר,
תודה!
יש לך גם דפדפן? איך הוא?
ועוד שאלה- הם באמת פותחים אפליקציות נצרכות שלא נמצאות בחנות שלהם?
ושאלה אחרונה- איך התקנת? לבד או אצל סוכן?

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
תודה!
יש לך גם דפדפן? איך הוא?
ועוד שאלה- הם באמת פותחים אפליקציות נצרכות שלא נמצאות בחנות שלהם?
ושאלה אחרונה- איך התקנת? לבד או אצל סוכן?
כן ,
יש לי "כרום מסונן" אני חושבת שבכדי לפתוח אותו צריך לשלם חד"פ
סתם כך על מה את מתקינה את החסימה??
ובאמת הם פותחים כלל מה שאת מבקשת,
גם מורידים אפליקציות גם פותחים אתרים,
הם ממש ממש טובים בקטע הזה, (וממש זריזים)
והמוכר בחנות התקין לי את זה,

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי נטספארק על מחשב אחד. זה טוב. זה מעצבן לפעמים. שירות לקוחות מאד לא נגיש. תכל'ס, עושה את העבודה ואפשר לבחור רמות חסימה ולפתוח אתרים בעצמי, או לבטל לגמרי לזמן קצוב.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע להגיד איך נטספארק?
סה"כ עושה את העבודה.
יש שליטה מלאה על הסינון-
אפשר לחסום/לפתוח אתרים ספציפיים או לשנות רמת הגנה בקלות.
זה יתרון למי שזקוק להרבה דברים פתוחים, אבל גם חיסרון עצום מבחינת הסינון עצמו...
(ממליצה לתת את הסיסמה למישהו אחר, או לחלק את הסיסמה לשני אנשים. זה אולי פחות נוח, אבל יותר בטוח)
לגבי שירות לקוחות- במייל היה בסדר. לא ניסיתי שירות טלפוני.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
יש לי נטספארק על מחשב אחד. זה טוב. זה מעצבן לפעמים. שירות לקוחות מאד לא נגיש. תכל'ס, עושה את העבודה ואפשר לבחור רמות חסימה ולפתוח אתרים בעצמי, או לבטל לגמרי לזמן קצוב.
נטספרק על מחשב הרבה פחות נוח מבפלאפון. עם הרבה יותר באגים. מנסיון.
(מנטספרק על סמרטפון היינו מרוצים. על המחשב זה עשה יותר מדי בעיות עד שבסוף עברנו לרימון, למרות שזה יקר יותר)

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצר בעיות. כל מיני אפליקציות שחסומות גם כשכבר הפסקתי את הנטספארק. ההתראות למייל (על שימוש בסיסמה לא נכונה) לא עובדות, כבר חודשים בפינגפונג מול שירות לקוחות במייל כשבין תשובה לתשובה לוקח להם שבוע. מעצבן להוסיף אתר לרשימה הפתוחה/ חסומה, צריך לדייק בלינק. זה טוב לי למחשב שאני צריכה חסימה גמישה, אבל יש הרבה מה לשפר.

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השתמשתי בנטספארק תקופה, היתי לא מרוצה ועברתי לנטפרי. ב"ה מרוצה יותר.
היו הרבה חסימות בלי הצדקה - על משהו ברמה רוחנית גבוהה אבל אצלם ההגדרות קצת שונות ומאד כוללניות, כך שאת יכולה לראות דברים פחות טובים ואפילו גרועים שפתוחים חופשי והדברים הטובים ברמה גבוהה יותר - חסומים. את יכולה לבקש לפתוח אבל מבחינתי זה לא שווה את המאמץ והטרחה וההמתנה לפתיחה. כי כמעט כל הדברים הטובים חסומים וזה מיאש. אצלי הי'ה סיוט.
דיברתי איתם המון ולא כל כך זכיתי ליחס רציני ומענה בזמן. היתה בעי'ה של הסרת הגנה בלי שביקשתי וכשביקשתי לפתוח חזרו עם המון בעיות ובאגים עד שנאלצתי לבטל אותם. בכללי - מתאים למי שרוצה רק להיקרא מוגן. אבל זה לא ממש מוגן. הרמה לא ממש גבוהה בהתחשב בכך שרוצים הגנה על יוטיוב. ויש בו הרבה בלאגן שלא תמיד חסום כמו שצריך. בעיני זה גרוע.
היתי אצלם לפני שנים - ממה שכתוב פה זה אולי השתנה. אבל היתי ממליצה לך ללכת על הדרן ונטפרי או אם ממש חשוב לך לראות נשים בדברים שמחיבים - נטספארק וזהו.
בהצלחה רבה!

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השתמשתי בנטספארק תקופה, היתי לא מרוצה ועברתי לנטפרי. ב"ה מרוצה יותר.
היו הרבה חסימות בלי הצדקה - על משהו ברמה רוחנית גבוהה אבל אצלם ההגדרות קצת שונות ומאד כוללניות, כך שאת יכולה לראות דברים פחות טובים ואפילו גרועים שפתוחים חופשי והדברים הטובים ברמה גבוהה יותר - חסומים. את יכולה לבקש לפתוח אבל מבחינתי זה לא שווה את המאמץ והטרחה וההמתנה לפתיחה. כי כמעט כל הדברים הטובים חסומים וזה מיאש. אצלי הי'ה סיוט.
דיברתי איתם המון ולא כל כך זכיתי ליחס רציני ומענה בזמן. היתה בעי'ה של הסרת הגנה בלי שביקשתי וכשביקשתי לפתוח חזרו עם המון בעיות ובאגים עד שנאלצתי לבטל אותם. בכללי - מתאים למי שרוצה רק להיקרא מוגן. אבל זה לא ממש מוגן. הרמה לא ממש גבוהה בהתחשב בכך שרוצים הגנה על יוטיוב. ויש בו הרבה בלאגן שלא תמיד חסום כמו שצריך. בעיני זה גרוע.
היתי אצלם לפני שנים - ממה שכתוב פה זה אולי השתנה. אבל היתי ממליצה לך ללכת על הדרן ונטפרי או אם ממש חשוב לך לראות נשים בדברים שמחיבים - נטספארק וזהו.
בהצלחה רבה!
הייתי הולכת על נטפרי אם לא היו מוחקים 51% מהאוכלוסיה. ברמה העקרונית לא יכולה לתת יד לדבר כזה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קחו בחשבון שגם כושר פליי וגם נטספארק אפשר להסיר בקלות ממש ע"י איפוס מלא דרך הריקוברי.

פעולת האיפוס ההיא כ"כ פשוטה ובסיסית, שזה מגוחך בעליל שהם מתיימרים להוות איזשהי אלטרנטיבת סינון..
וגם אם הגדרתם שמנהל הסינון יקבל מייל על ההסרה, הוא לא יקבל שום מייל. ואפילו בהגדרות החשבון באתר שלהם, יהיה מצויין שהאפליקצייה עדיין פעילה במכשיר ומסננת, כשהיא כבר ממש לא..

נערך לאחרונה ב:

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
היא מתכוונת שנט פרי חוסם באופן מלא תמונות נשים (שהן 51%/52% מהעולם)
וזה משהו שמפריע לה ברמה העקרונית...
נראה לי אם כן היא בכלל לא צריכה חסימה
(וזו גם תגובה לא הולמת לדעתי)
כאילו, אם את רוצה אפשרות לראות הרצאה של מרצה (קמץ בצ') כמו שאת רואה בחיים האמיתיים, זה כבר הופך אותך לחילונית?

יעל פ.

משתמש רשום
כאילו, אם את רוצה אפשרות לראות הרצאה של מרצה (קמץ בצ') כמו שאת רואה בחיים האמיתיים, זה כבר הופך אותך לחילונית?
אם היא היתה כותבת שיש לה בעיה בגלל שהיא רוצה לראות הרצאה של מישהי , ניחה
אבל עפע'ס בסגנון כתיבה ... לא מריח טוב
הייתי הולכת על נטפרי אם לא היו מוחקים 51% מהאוכלוסיה. ברמה העקרונית לא יכולה לתת יד לדבר כזה.
ההדגשה שלי , כמובן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה