דרוש מידע נטסטיק - נתיב או נטפרי

אלי7 א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואני באמת מעוניין לדעת אם זה דורש גם התקנה על המחשב, כי התוכנה שלהם עלולה מאוד להכביד.
לא דורש.
זה נתון לבחירה אם רוצים שגם המחשב עצמו יהיה מסונן למקרה של גלישה עם רשת אחרת.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
סטיק אם נטפרי איטי מאאד
האיטיות ממש לא קשורה לחברת הסינון אלא בעיקר לספק האינטרנט.
לי יש סטיק דור 4 עם ספק גלישה מצוין לאזורי, (לא אפרט איזה ספק כי בכל איזור זה שונה, לפי האנטנות)
אני גולשת על הסטיק דרך WIFI והלוואי על כולם כזו מהירות גלישה.

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
אני ממליצה מנסיון על סטיק ללא חסימה, ואת החסימה להתקין כתכנה על המחשב.
בלי קשר לדעתי הרבה יותר בטוח מבחינה רוחנית כשהמחשב עצמו חסום, ולא משנה איזה סטיק נכנס אליו הוא מוגן...
ובלי קשר סטיק עם חסימה אמור להיות איטי הרבה יותר...

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בלי קשר לדעתי הרבה יותר בטוח מבחינה רוחנית כשהמחשב עצמו חסום, ולא משנה איזה סטיק נכנס אליו הוא מוגן...
הכי בטוח מבחינה רוחנית זה לחסום גם את המחשב וגם את הנטסטיק. ככה במקרה שיש גישה זמנית למחשב בלי חסימה אין אפשרות לגלוש מיידית ללא סינון....

מדוע? המציאות מוכיחה שזה לא כך.

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואז צריך להתקין את התוכנה על כל המחשבים שהולכים להשתמש בהם....
לא יותר פשוט להשתמש מראש בסטיק מסונן?

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L

עצת אחיתופל.
חיבור בלתי מסונן זה דבר ממש מסוכן.
ולהסתמך על תוכנה במחשב, זה גם דבר ממש מסוכן.

נתון שגוי לחלוטין.

ביחס לנטפרי:
נטפרי היא עמותה שמפתחת תוכנת סינון. התוכנה מיועדת לפעול במערכות ספקי אינטרנט שמעונינים להשתמש בה ולספק אינטרנט מסונן. לקוחות נטפרי יכולים להתחבר לכל ספק כזה.
נטפרי אחראים על התוכן, אחרי שהלקוח התחבר לספק.
הספק אחראי על מהירות החיבור ועל נפח הגלישה.
תוכנת הסינון עצמה לא משפיעה על המהירות, ובפועל מי שמחובר בחיבור קווי גולש במהירות גבוהה ממש.

ככלל, גלישה במודם סלולרי היא לא דבר שמומלץ בכלל לצרכי עבודה (בלשון המעטה), מהרבה סיבות.
מי שמתעקש, שיבדוק קודם אם יש באזור שלו קליטה טובה, ושיקנה סטיק דור 4 שתומך בתדרים המצויים בשימוש בארץ, ושיתפלל ויקווה לטוב.

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עצת אחיתופל.
חיבור בלתי מסונן זה דבר ממש מסוכן.
ולהסתמך על תוכנה במחשב, זה גם דבר ממש מסוכן.

נתון שגוי לחלוטין.

ביחס לנטפרי:
נטפרי היא עמותה שמפתחת תוכנת סינון. התוכנה מיועדת לפעול במערכות ספקי אינטרנט שמעונינים להשתמש בה ולספק אינטרנט מסונן. לקוחות נטפרי יכולים להתחבר לכל ספק כזה.
נטפרי אחראים על התוכן, אחרי שהלקוח התחבר לספק.
הספק אחראי על מהירות החיבור ועל נפח הגלישה.
תוכנת הסינון עצמה לא משפיעה על המהירות, ובפועל מי שמחובר בחיבור קווי גולש במהירות גבוהה ממש.

ככלל, גלישה במודם סלולרי היא לא דבר שמומלץ בכלל לצרכי עבודה (בלשון המעטה), מהרבה סיבות.
מי שמתעקש, שיבדוק קודם אם יש באזור שלו קליטה טובה, ושיקנה סטיק דור 4 שתומך בתדרים המצויים בשימוש בארץ, ושיתפלל ויקווה לטוב.
כל מילה!

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
רק נטפרי
היה לי בעבר נתיב. והיו לי כל מיני בעיות במחשב שלא בהכרח קשורות לגלישה או לקליטה.
ביום שעברתי לנטפרי, הכל נפתר!!!

הקליטה מצויינת. עובד גם דור 4
רק חשוב לבדוק, לפעמים 019 לא עובד כראוי ויש לו הפסקות. אני הייתי ממליץ על חברת X21 '[אקס תו וואן]' שעובדים עם נטפרי, עם נסטיק של דור 4.
מהירות גלישה סוף הדרך. יותר מהיר מהבזק הביתי שהיה לי לפני 5 שנים.

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
ואז צריך להתקין את התוכנה על כל המחשבים שהולכים להשתמש בהם....
לא יותר פשוט להשתמש מראש בסטיק מסונן?
להזכירכם-במחשב ללא סינון אפשר לגלוש בכייף דרך WIFI בכל מיני מקומות שיש קליטה . סטיק הוא לא הדרך היחידה לגלוש.
ברור שהרבה יות חשובה החסימה על המחשב...

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
להזכירכם-במחשב ללא סינון אפשר לגלוש בכייף דרך WIFI בכל מיני מקומות שיש קליטה . סטיק הוא לא הדרך היחידה לגלוש.
אני חושבת שכולם מסכימים שהכי חשוב זה גם וגם .
למה להחזיק טריפות בבית?

קצרה

משתמש מקצוען

המקומות שיש קליטה לא חסומה הם לרוב ציבוריים ופומביים וצריך ללכת אליהם במיוחד.
יש מודעות גבוהה בציבור לחסימה של הWIFI . וקשה ללכת עם המחשב בלי שמישהו ידע למקום שבו יש בכל זאת רשת.

סטיק ללא סינון הוא כלי נשק מסוכן!!!!! יש לך ילדים בבית?!?!
בשניה שהשארת את הנטסטיק לא בתוך כף היד שלך הוא עלול להחליק לכיס - ומכל מחשב בכל חור שלא תדעי , הגלישה על האינטרנט הפתוח חופשית. ואת עוד רק תחפשי כמה שעות לאיפה נעלם הנטסטיק ובסוף תמצאי בלי לדעת על הטיול שלו באמצע... (או שאפילו לא תספיקי לחפש)

עדיפות ראשונה - נטסטיק + חסימה על המחשב שיגלוש רק דרך חברת הסינון של הנטסטיק.
עדיפות שניה - נטסטיק ללא חסימה.

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
המקומות שיש קליטה לא חסומה הם לרוב ציבוריים ופומביים וצריך ללכת אליהם במיוחד.
יש מודעות גבוהה בציבור לחסימה של הWIFI . וקשה ללכת עם המחשב בלי שמישהו ידע למקום שבו יש בכל זאת רשת.
אשרי המאמין!!
היום כל ילד קצת יותר חכם ולא פרייאר, שחשוף לכל הנושא הזה של אינטרנט ויש לו חברים "מבינים" יודע למצוא בבית את הנקודה המדויקת שמשם-איזה פלא-אפשר לגלוש באינטרנט...
כמעט בכל בניין יש את השכנים האלה שיש להם WIFI והם לא טורחים לחסום אותו עם סיסמא...
אני חושבת שמחשב בלי חסימה זה הפרצה הכי גדולה...

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשרי המאמין!!
היום כל ילד קצת יותר חכם ולא פרייאר, שחשוף לכל הנושא הזה של אינטרנט ויש לו חברים "מבינים" יודע למצוא בבית את הנקודה המדויקת שמשם-איזה פלא-אפשר לגלוש באינטרנט...
כמעט בכל בניין יש את השכנים האלה שיש להם WIFI והם לא טורחים לחסום אותו עם סיסמא...
אני חושבת שמחשב בלי חסימה זה הפרצה הכי גדולה...
נכון, באמת צריך לחסום את המחשב, לא התכוונתי שאם הסטיק חסום אז המחשב יכול להיות פתוח, ממש לא!
גם המחשב וגם הסטיק צריכים להיות חסומים.
אבל המשפט הזה שלך:
אני ממליצה מנסיון על סטיק ללא חסימה
הקפיץ אותי.
זה הכל.

האיש המוצלח

משתמש פעיל
לא יודע למה זה נראה שיש כאן אנשים שמדברים אם נגיעות!,

אנשים פה הביאו מקרים מעצמם שהאינטרנט מהסטיק שלהם איטי (גם אני.),
ומייד מותקפים , לא באנו לדבר על שום גורם אלה שבסטיק זה איטי מניסיון שלל כמה וזה דבר מוכח,
אז אם לכם זה לא כך יופי , אבל יש מי שזה כן איטי לא ולא צריך לצאת נגד כל מילה שלו
בהצלחה.

א.ש.א.

משתמש פעיל
איני יודע על נתיב אך סטיק אם נטפרי איטי מאאד
(אני מדבר על סטיק 4G).
לי יש סטיק של נטפרי דור 4 ב 019 והיה איטי ביותר ואחרי שהגדרתי בהגדרות של הסטיק שיגלוש רק על דור 3 הגלישה השתפרה פלאים.
תנסה.

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
אשמח לעזור בייעוץ והכוונה! אפשר לכתוב לי באישי.
זה תלוי - בקליטה/בדירה/בחברת סלולר/בנטסטיק -דור,חברה/במחשב -איטי מהיר.
אני משווק של 019 וגם של RL מגוון חברות סלולר ומודמים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה