עזרה נטסטיק נטפרי

צורבא מרבנן

משתמש חדש
בס"ד
קניתי עכשיו נטסטיק של ZTE דגם MF79U וכשאני מתחבר לאינטרנט מהירות ההורדה מאוד איטית (פחות מ1MB) ואפי' מהירות ההעלאה יותר גבוהה ממהירות ההורדה.
אשמח אם מישהו יכול לעזור לי בפתרון לזה.
מדובר על סים של 019, הגדרות הAPN מוגדרות כמו שצריך.
אשמח גם להבין איך אפשר להתחבר לנטסטיק דרך הWIFI כשהנטסטיק מחובר למחשב, כי כשאני מנסה לחבר אותו דרך הWIFI הוא יוצא לי מההגדרות של הנטסטיק בדפדפן וגם לא מתחבר לאינטרנט.
תודה לעונים

צורבא מרבנן

משתמש חדש
בס"ד
זה אותו סים שהיה לי בנטסטיק הכותם וגם באותו מקום, ובנטסיק הקודם הוא הגיע למהירויות הרבה יותר גבוהות -10MB ולפעמים אפי' יותר. (החלפתי אותו כי הוא כל הזמן מתנתק מהמחשב)
השאלה אם יש איזה הגדרות נוספות שאני אמור לדעת עליהם בנטסטיק של ZTE כי השתמשתי בנטסיק אחר בעבר עם הגדרות יותר ברורות.
עכשיו המהירות עלתה קצת לאזור ה2-3MB אבל כמובן זה לא מספק בכלל בפרט שזה נטסטיק דור 4.
תודה לעונים

צורבא מרבנן

משתמש חדש
בס"ד
אז ככה: לאחר בדיקה שמתי לב שאני מחובר לרשת לפרטנר ו019 עובדים גם עם רשת פלאפון שהיא יותר טובה באזור שלי אז החלפתי את הרשת לרשת של פלאפון ועכשיו הוא עובד טוב (45-50MB).
למי שיקרה לו את זה כדאי לשים לב שלמרות השיחות הרבות שעשיתי עם 019, ההעברה לרשת פלאפון לא הייתה חלקה ולא הצליחה ורק אחרי שלחצתי על כפתור הריסט של הסטיק זה הצליח.
ולגבי צבע הנורית המהבהבת זה לא קשור בהכרח כי הנורית המהבהבת שלי הייתה נורית כחולה ובכל זאת זה היה איטי מאוד, פשוט פרטנר פחות חזקים במהירות לפחות באזור שלי.
תודה למי שניסה לסייע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה