מידע שימושי נטסטיק מומלץ - מידע מעודכן

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לאיזה מכשיר אתם צריכים?
@קו ירוק @אברךליטאי אולי תוכלו לעזור?
מחפשת נטסטיק הכי טוב.
יש לי ראוטר אבל צרכי העבודה מחייבים זמינות גם בדרכים וכולי.
אני מחפשת המלצה על נטסטיק מאליאקספרס, כזה בדגש על הקליטה שלו שתהיה הכי טובה שאפשר. ושיאפשר חיבור WIFI.
יש לי בבית של חברת HUAWEI E5573-210. לא מרוצה. מתחבר בקושי במקומות מעוטי אנטנות למרות שסמארטפונים באזור מתחברים בקלות.

ראיתי את זה, לא יודעת להבין אם זה מומלץ, מתאים לישראל.

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@קו ירוק @אברךליטאי אולי תוכלו לעזור?
מחפשת נטסטיק הכי טוב.
יש לי ראוטר אבל צרכי העבודה מחייבים זמינות גם בדרכים וכולי.
אני מחפשת המלצה על נטסטיק מאליאקספרס, כזה בדגש על הקליטה שלו שתהיה הכי טובה שאפשר. ושיאפשר חיבור WIFI.
יש לי בבית של חברת HUAWEI E5573-210. לא מרוצה. מתחבר בקושי במקומות מעוטי אנטנות למרות שסמארטפונים באזור מתחברים בקלות.

ראיתי את זה, לא יודעת להבין אם זה מומלץ, מתאים לישראל.
מקפיצה
מישהו יוכל לתת המלצה לנטסטיק מהיר וטוב?

loving music

משתמש מקצוען
קנית עכשיו נטסטיק חדש ואני מאד מאד מרוצה, אשמח אם זה יועיל למישהו..
הוא הרביעי שאני מנסה, כולל יקרים ואיכותיים של וואווי וכו,
הוא נותן לי מהירויות של פי 3 עד פי 6 מכל נטסטיק אחר!
והוא מהארץ, יחסית זול, דור 4, כולל וויפיי, נדלק במהירות, מגיע עד הבית במשלוח חינם...
בקיצור - מומלץ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה