נטוויז'ן גנבים!! ואין שום פתרון לזה???

תרצה

משתמש מקצוען
נ פלוס - התאריך ששאלת אודותיו זה רק יום בחודש וחודש הווה אומר - השביעי לרביעי, השביעי לשמיני וכן הלאה.

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תרצה;1247163:
נ פלוס - התאריך ששאלת אודותיו זה רק יום בחודש וחודש הווה אומר - השביעי לרביעי, השביעי לשמיני וכן הלאה.

אז מה זה 07/11 07/12
הם נזכרו עכשיו מ2013?

ch3

משתמש פעיל
..

נכתב ע"י נ פלוס;1247146:
חשבתי שסיימתי איתם!
קבלתי עכשיו חשבונית מבזק :eek::eek::eek::eek::eek:

אני גם כך חשבתי... נראה מתי תתייאשי מלרדוף אחריהם. :p:rolleyes:
נכתב ע"י נ פלוס;1247181:
ועוד יותר מוזר- כל שביעי לחודש עשיתי שיחה לחו"ל ;):rolleyes::cool::eek::confused:

אולי שירות מסוים, שגובים פעם בחודש כפי שאמרו לפני.

ושכחתי, אם עוזר לך בסופו של דבר, תעדכני אותי גם.

אולי יעזור מכתב עם עותק לעורך דין, וכשחוזרים אליך ממחלקת הגביה, להתעקש על דברים כתובים.

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ch3;1247232:
אולי שירות מסוים, שגובים פעם בחודש כפי שאמרו לפני.

ושכחתי, אם עוזר לך בסופו של דבר, תעדכני אותי גם.

אולי יעזור מכתב עם עותק לעורך דין, וכשחוזרים אליך ממחלקת הגביה, להתעקש על דברים כתובים.

אין לי שום עסק כזה בשום מקום!
ודברתי איתם בטלפון ואין להם בכלל פרטים עלי! ולא יודעים על מה החיוב בכלל! אבל ממשיכים לחייב!

1020

משתמש צעיר
אני לא יודעת אם זה קשור.אבל..................מה שבטוח שהם נוראיים.....
היה לי בעבר קו שלהם ולא הסתדרתי עם זה.ביטלתי את הקו ומאז כל מנויי נטוויזן לא ליצור איתי קשר!!!
איך נשמע לכם העונש שקיבלנו מהם??????
ניסיתי לדבר איתם והם מפילים את זה על בזק .....בקיצור גנבים!!!אני אימתי עליהם ושום דבר לא עוזר
בנוסף...אחרי ביטול הקו קיבלתי מלא חשבוניות מהם לתשלום על כל מיני שטויות...

ch3

משתמש פעיל
בואו נתאחד לתביעה יצוגית,

:mad: הבעיה שאין מה להוכיח...
נכתב ע"י 1020;1247287:
אני לא יודעת אם זה קשור.אבל..................מה שבטוח שהם נוראיים.....
היה לי בעבר קו שלהם ולא הסתדרתי עם זה.ביטלתי את הקו ומאז כל מנויי נטוויזן לא ליצור איתי קשר!!!
איך נשמע לכם העונש שקיבלנו מהם??????
ניסיתי לדבר איתם והם מפילים את זה על בזק .....בקיצור גנבים!!!אני אימתי עליהם ושום דבר לא עוזר
בנוסף...אחרי ביטול הקו קיבלתי מלא חשבוניות מהם לתשלום על כל מיני שטויות...

נ פלוס

משתמש מקצוען
הפתרון לבנתיים-
בזק נתנו לי זיכוי על החיוב!
וגם חסמו אותי מלקבל חיובים בעתיד מנטוויזן
נעדכן בחודש הבא אם זה עזר באמת ;);)

עפולה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י shifra19875;1232990:
סיפור דומה רק שקרה להורים שלי
לפני שנה אימי ביקשה להתחבר לקו הטלפון שלהם והם נתנו לה בנדל (חבילה של ספק, תשתית וטלפון) לאחר שהיא ראתה שזה כך היא ביטלה מהם כל קשר ועד היום היא סובלת מכך
אתמול קיבלה מכתב מבזק ברכות על הטרפותך לאינטרנט של בזק עם פירוט התשלומים
מה מתברר שנטוויז'ן שלחו קובץ פנימי לבזק עם בקשה לפצל את המנוי של אימי ומעכשיו הספק אינטרנט יהיה בזק
ועל סמך קובץ אומלל זה החלו בשמחה ובששון לחייב את חשבון הוריי
א. זה נשמע לכם הגיוני שחברה אחת מעבירה קובץ לחברה שניה לבקשת חיבור לאינטרנט ובלי אישור או אימות מהלקוח העיניין מתבצע?????
ב. אם אין לה כבר חצי שנה שום חשבונית מנטוויזן איך יכול להיות שהם שולחים בקשה בשם הלקוח????
משו כאן מסריח מאוד!!!!!!!!
שימו לב שלא תפלו בפח

היום קרה לי סיפור כמעט זהה!
לפני מספר חודשים הצטרפתי לנטויז'ן המחיר שניתן לי הוא: 55 ש"ח תשתית [לבזק] 35 ש"ח קו טלפון [לנטויז'ן] ועוד 20 ש"ח ספק [לנטויז'ן].

משום מה כבר אחרי שהצטרפתי גבו ממני 22.9 ש"ח על הספק [במקום 20 ש"ח].
ואולם בזה לא די, לפתע אני מקבלת מבזק חשבונית לתשלום על סך 99 ש"ח, מבירור מול בזק עולה הסיפור הנ"ל, נטויז'ן הלחליטו לפצל את החיוב, כך במקום 55 ש"ח מחייבים אותי ב- 99 ש"ח:eek:
טלפון בהול לנטויז'ן מעלה הכחשה גורפת לכל מה שסיכמו איתי מראש:eek: ואני אין לי שום סיכום בכתב:(.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני לאחרונה עברתי לבזק, והופתעתי שהגם שהובטח לי תא קולי חינם, ושיחה מזוהה חינם, על שניהם גבו לי תשלום.
מעבר לכך גבו לי גם על הראוטר, דבר שהובטח לי שהוא בחינם.
התקשרתי, והם ביטלו את התשלום על הכל.
אצלהם הכל הולך בשיטת "מצליח".

ועצה טובה שלמדתי מן הנסיון - סיימת לדבר עם נציג על העסקה ביניכם - תרשום מיד הכל. בד"כ איננו זוכרים מה הובטח, לכמה זמן, באיזה תעריף וכו'. כשזה רשום אצלי במסמך וורד מיידית, כשאני צריכה לבדוק מה סוכם - אני מיד פותחת את המסמך והכל מול העיניים.
כמו"כ אני מציינת אצלי ביומן - מתי העסקה מסתיימת ומתחיל תעריף יקר יותר. ואז אני מתקשרת ומחדשת את העסקה בתעריף הזול, שאם לא אני עוזבת...
הם סומכים על השוכחים למיניהם, השוכחים את מה שסוכם, ואת התאריך שהתעריף קופץ...

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תחכה שלשה חודשים ותבדוק שלא התחילו שוב לגבות לך...

אני בדקתי אחרי חצי שנה והתחילו לגבות לי על התא קולי ועל שיחת מפגש, כמובן שביקשתי שיפסיקו והם לא הסכימו, ואחרי שבקשתי מהנציג שיבטל לי את הקו ואין לי צורך במספר העבירו אותי לשירות אחר ששם נתנו לי תא קולי ושיחה מזוהה ושיחת מפגש בחינם ל"שנה" (מה יהיה אח"כ ? ה' יעזור) ובנוסף הורידו לי מהמחיר של התשתית. (כמובן, למשך שנה...)

צריכים לדעת שכל המחירים של בזק זה לשנה ואחר כך המחירים נוסקים במהירות מדהימה ומאד קשה להוריד את זה.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

צריך כל פעם שמדברים עם נציג לבקש מס' שיחה (פניה) לבקש שם עם מי מדברים וגם להקליט את כל השיחה (יש היום אפשרות להקליט ע"י שיחת ועידה ל 0773136666) ולשמרו לשעת הצורך

וכולי האי ואולי

ASUS

משתמש צעיר
אני היה לי את הסרט הזה, עם פלאפון ועם 012
פשוט התקשרתי לחברת האשראי וחסמתי אותם קדימה שלא יוכלו לחייב אותי,
עם פלאפון זה נתן לי שקט, 012 לא התביישו ושלחו לי מכתב מעורך דין,
שלחתי להם מייל, שאני לא חייב להם כלום, ואם הם ימשיכו להטריד אותי, אני אלך
להגיש עליהם תלונה גם על הטרדה, וגם על לקיחת כסף ללא חשבונית, וגם על גניבה
מאז גם מהם היה לי שקט

חניק

משתמש פעיל
לא קראתי את האשכול כי ברגע שאני רואה שהאשכול נוטה לכוון השלילה אני מעדיפה לדלג עליו מחשש לשון הרע, רכילות, הוצאת שם רע או מה שתרצו...
רק לשתף את מי שמעונין,
גם לי נט וויז'ן לקחו במשך כשנה סכום כסף על דבר שלא הזמנתי ועוד יותר מזה, אינני יודעת מה זה בכלל,
צילצלתי אליהם ובתוקף דרשתי החזר כספי, אמרתי שאין לי מושג על מה מדובר והמציאות היא שאיננו משתמשים בשרות זה כך שהם יכולים להבין לבד שלא נשלם על דבר שאיננו משתמשים בו, לקח קצת זמן אבל לאחר תקופה קצרה (ו3 שיחות טלפון אם אני זוכרת טוב) הובטח לי שיקשיבו להקלטה של השיחה הטלפון בין נציג לבין בעלי - בו לטענתם בעלי ביקש את השרות עליו שילמתי ויבדקו אם בעלי נתן את הסכמתו להזמנת השרות,
אני כמובן התיאשתי מראש אבל אמרתי להם שאם הם יטענו שבעלי ביקש את השירות אדרוש לשמוע בעצמי את ההקלטה,
לאחר כשבוע הם חזרו אלי והודיעו שבאמת בהקלטה בעלי לא בקש את השרות והם מזכים אותי על כל הסכום.

תוך כמה ימים הוכנס לי כל הסכום לחשבון הבנק והכל שב על מקומו בשלום.
(כמובן שמאז הם לא מחייבים אותי על שרות זה.)

בהצלחה רבה לכולם והמשך יום נעים.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שימו לב שבשנה האחרונה נעשו שינויים נרחבים בשירותי הלקוחות של החברות.
סלקום רכשה את 013, ואורנג קנו את 012.
החברות התאחדו לגמרי לחברה אחת !, והשירות השתפר פלאים בשתי החברות.

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מיכל123;1288892:
שימו לב שבשנה האחרונה נעשו שינויים נרחבים בשירותי הלקוחות של החברות.
סלקום רכשה את 013, ואורנג קנו את 012.
החברות התאחדו לגמרי לחברה אחת !, והשירות השתפר פלאים בשתי החברות.
והכל קרה בחודשים האחרונים.....

ahnh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נ פלוס;1232550:
קבלתי חשבונית מבזק עם סכום של 10.14 ש"ח (לא כולל מע"מ) - חיוב שיחות לחו"ל עבור 013 נטוויז'ן.
-חשוב לי לציין כי אין לי מכלל מכשיר טלפון בבית! ואני בכלל לא משתמשת עם הקו רק לתשתית אינטרנט (אני משלמת כל חודש להחזקת הקו - אבל זה לא בשימוש בכלל)
אני מ10 בבוקר על הטלפון לברר על מה ולמה החיוב?! אני 1000% שלא התקשרתי לחו"ל דרך הטלפון! אין שום מצב בעולם!
דברתי כבר עם 5 נציגים בנטוויז'ן ו4 נציגות מבזק ואף אחד לא יודע על מה רק שולחים אותי מבזק לנטוויז'ן ומנטוויז'ן לבזק וחוזר חלילה!!!
וזה לא הסיפור הראשון ששמעתי מנטוויז'ן. מי יכול לטפל בזה??? אני רוצה לתבוע אותם על החיוב הזה!! + 3 שעות שלא עשיתי כלום היום רק הייתי על הטלפון :mad::(

היה לי סיפור דומה לפני חודשיים שחוייבתי מנטויזן ע"ס 0.57 אגר' ולא התייחסתי לזה בגלל הסכום הנמוך וגם לא ידעתי על מה ולמה גבו את זה ממני ולאחר חודש קיבלתי חשבונית ע"ס 40 ש"ח , התקשרתי אליהם על מה החיוב הם ענו לי שהם ניסו לגבות מהו"ק שלי ולא הצליחו ולכן אני משלם עמלה של 39 ש"ח
אף פעם לא נרשמתי לשירות שלהם התברר שהם ניסו לגבות מחשבון הבנק של אבא שלי ואז נזכרתי שבתור אברך צעיר עשיתי מנוי באורנג' ומאז יש להם את הפרטים שלי
דיברתי עם אחד הנציגות קשות והיא זכתה אותי בכל הסכום.:)

ch3

משתמש פעיל
נכתב ע"י ahnh;1288938:
היה לי סיפור דומה לפני חודשיים שחוייבתי מנטויזן ע"ס 0.57 אגר' ולא התייחסתי לזה בגלל הסכום הנמוך וגם לא ידעתי על מה ולמה גבו את זה ממני ולאחר חודש קיבלתי חשבונית ע"ס 40 ש"ח , התקשרתי אליהם על מה החיוב הם ענו לי שהם ניסו לגבות מהו"ק שלי ולא הצליחו ולכן אני משלם עמלה של 39 ש"ח
אף פעם לא נרשמתי לשירות שלהם התברר שהם ניסו לגבות מחשבון הבנק של אבא שלי ואז נזכרתי שבתור אברך צעיר עשיתי מנוי באורנג' ומאז יש להם את הפרטים שלי
דיברתי עם אחד הנציגות קשות והיא זכתה אותי בכל הסכום.:)

ו... בדקתם את החשבוניות של בזק לאחר מכן, לוקחים את זה מהדלת האחורית.
אני ניסיתי מס' פעמים לדבר, ללא הצלחה, אם מישהו מוכן לעזור לי לקבל את כל החיובים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה