טיול נחל עמוד ממרון לטבריה

עיון התלמוד

משתמש רשום
האם זה נכון לתת לה להתאמץ הרבה כדי שתשאר עם המשפחה (אם היא רוצה כמובן) אבל היא לא הכי בכושר
כלומר היא תצליח ובסוף תתלונן הרבה לכאו' האם חינוכית זה נכון?

נערך לאחרונה ב:

אין מצב!

משתמש פעיל
אנחנו עשינו פעם מסלול של שעתיים + כולל טיפוס על סלעים.
מי שהלך הכי הכי טוב ולא סבל אח"כ מכאבי שרירים זה הילד בן 2.5!!!

משה 05276

משתמש מקצוען
שני דברים
א. זה אזור מסוכן כעת
ב. זה ממש לא מסלול שמתאים לילד שלא יכול ללכת מעל 4 שעות כולל עצירות

ר.א.א

משתמש פעיל
האם אפשרי עם ילדה בת 3.5 את כל המסלול שתלך לבד
(אולי עם קצת עזרה אבל באופן כללי שתלך לבד)?
אתם מתכוונים על ממירון לטבריה או לצפת?
כי אם לצפת אז זה יהיה לה קשה עד בלתי אפשרי.
ואם זה לטבריה אז זה בכלל בלתי אפשרי לחשוב על זה!!!
סתם נתונים על המסלול יש לכם?
באו קחו קצת פורפורציות.
בתור אחד שעשה את המסלול הזה יותר מ10 פעמים על כל האופציות שלו ומכיר שם כל סלע.
קחו ספוילר קצר
נחל עמוד ממירון לטבריה: אורך המסלול כ27 קילומטר!!! רשמית המסלול לוקח 9 שעות!!!
בפעם הראשונה שעשיתי אותו זה היה בגיל שיעור א' יש"ג לקח לי 9:30 שעות!!! (אז אתם מדברים על ילדה בת 3.5???
נכון בגיל יותר בוגר ואחרי כמה פעמים שעשיתי אותו שברתי שיא עם חבר אחד את כל המסלול בריצה ב2:47 אבל לילדה בת 3.5??? אני די בהלם מהשאלה.
נחל עמוד ממירון לצפת: הקטע הראשון עד בריכות השכווי הוא ירידה והליכה נוחה (לילדה בגיל הזה זה הליכה מאתגרת! והקטע השני שעולים מבריכות השכווי עד צפת (לא משנה עם עד הבית קברות או עד הכביש) הוא עליה נורא קשה ובלתי אפשרית לילדה בגיל הזה (לוקחים לשם חיידרים בכיתות ה'-ו' בדרך כלל)
מה שכן אפשרי אם אתם רוצים דווקא נחל עמוד זה להתחיל אותו מכיוון הכינרת (מול חוף גינוסר במטעי הבננות וללכת לכיוון מירון אבל לא יותר מידאי אלא רק עד הבריכות הראשונות ולחזור באותה דרך.

rivkar

משתמש מקצוען
יש לי ילדה בת 3.5
לא הייתי עושה לה את זה
חד משמעית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה