טיול נחל אבוקה- מי מכיר מניסיון?

רייזי 36

משתמש מקצוען
עושה רושם שיותר ריק שם מנחל קיבוצים
יש שם מסלול או רק בריכה?
והאם שייך לעשות את זה עם ילדים קטנים?

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
היינו שם בריכה ענקית ועמוקה (בהתחלה רדוד).
הרבה יותר ריק מקיבוצים, אך אין שם מסלול רק בריכה גדולה.

מקבילית

משתמש רשום
ריק ברמה של עוד משפחה אחת שהיתה איתנו, והוא גם ארוך אז אפשר ללכת למקום אחר אם יש משהו בעייתי.
הוא לא ממש ״מוכרז״ וממש ממש עמוק
הגדולים עמדו רק ממש קרוב לגדה, אחכ כבר היה מלחיץ, לא הייתי ממליצה ללכת את כולו כי הוא רחב עמוק וסוחף, אנחנו היינו רק בקצה שלו עם גלגלים לילדים והשגחה מטורפת.. לוידת אם הייתי חוזרת, היה קצת מלחיץ, כמוכ הירידה והעלייה קשות ממש הבחורים איכשהו הסתדרו הבנות היו צריכות מנוף (סתם:giggle:) אבל היה קשה..
בקיצור אם אתם עם ילדים קטנים פחות.. אם עם גדולים זה ממש נחמד ושקט, הייתי הולכת על קונספט של מנגל קליל על הגדה וירידה קצת למים..
תכלס אצלינו נהנו אבל יצאתי עם דופק קצת מהיר..

רייזי 36

משתמש מקצוען
ריק ברמה של עוד משפחה אחת שהיתה איתנו, והוא גם ארוך אז אפשר ללכת למקום אחר אם יש משהו בעייתי.
הוא לא ממש ״מוכרז״ וממש ממש עמוק
הגדולים עמדו רק ממש קרוב לגדה, אחכ כבר היה מלחיץ, לא הייתי ממליצה ללכת את כולו כי הוא רחב עמוק וסוחף, אנחנו היינו רק בקצה שלו עם גלגלים לילדים והשגחה מטורפת.. לוידת אם הייתי חוזרת, היה קצת מלחיץ, כמוכ הירידה והעלייה קשות ממש הבחורים איכשהו הסתדרו הבנות היו צריכות מנוף (סתם:giggle:) אבל היה קשה..
בקיצור אם אתם עם ילדים קטנים פחות.. אם עם גדולים זה ממש נחמד ושקט, הייתי הולכת על קונספט של מנגל קליל על הגדה וירידה קצת למים..
תכלס אצלינו נהנו אבל יצאתי עם דופק קצת מהיר..
שכנעת אותי לרדת מהרעיון
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה