דרוש מידע נזקי רטיבות

ג'ינג'י אמיתי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום וברכה

יש לי דירה בבנין שנמצא על רחוב במפלס גבוה, במפלס מתחתי יש עוד בנין, לאחרונה אחת השכנות מהמפלס הנמוך יצרה עמנו קשר והתלוננה שבעקבות בור ביוב סדוק נגרמו לה נזקי רטיבויות, היא הביאה אינסטלטור שבדק עם סורק עד שמצא את הרטיבות ובסוף טיפל, אני מעונין לדעת האם החשבוניות שהיא שלחה לנו תואמות את המחירים שמקובל לקחת על מקרה כזה.

האם יש פה מישהו שמתמצא בתחום?

A052

משתמש סופר מקצוען
הסיפור נשמע מאד מוזר. יש לכם בניין? או דירה בניין? ממתי בעל דירה קשור לנזקים בבניין אחר מבור ביוב? הבור ביוב הוא לא רכוש פרטי.
ועליות נזקים משתנות בין כמות הנזקים ובין מי שמבצע את התיקון לכן לא נראה לי שמישהו יוכל לענות לכם. (כמובן שאם זה תיקון של מ"ר בקיר ועלה 2,000,000 ש"ח זה לא העלות...)

הכריש החרדי

משתמש חדש
קודם כל תסדר את השאלה כי היא לא ברורה למה אתה קשור לדירה אחרת בבנין אחר במקום נמוך יותר דבר שני אין דבר כזה להזמין בעל מקצוע ואז לחייב את המשכיר (לדוגמא) צריך לפני ביצוע הפעולה לבקש הצעת מחיר ואם נראה למשכיר מתקדמים אחרת אחריות התשלום והתיקון על השוכר
ובקשר לשאלה בראסמי תשאל עוד אינסטלטור או שתעלה את הקבלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה