נזילת מים במקרר

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
זה קרה לי פעם בדגם הזה, שאלתי בזמנו מישהו שהסביר לי איך לסדר את זה, נראה לי שזה היה כמו שכתבו פה באחד ההודעות על סתימה באחד המקומות של הניקוז, אח"כ אבדוק אם אזכר אכתוב פה מדוייק איפה לסדר.

נראה לי שבחוברת כתוב על זה משהו (למי יש בכלל את החוברת)

chf

משתמש רשום
המשתמש נחסם
למישהו יש נסיון עם מקרר של בקו
לבעיה הנ"ל?

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י GRN;1480517:
איזה דגם?
יש לי הרבה ניסיון עם הדגמים הישנים

ג'י, אולי נתקלת גם בתופעה הבאה:
המקרר עובד יופי, אבל כל פעם כשהוא מתחיל לפעול הוא עושה רעש חזק.
טכנאי אמר שזה המעבד, ועולה 1300 להחליף.
אנחנו מעדיפים לקוות שזו בעיה אחרת זולה יותר..
המאוורר עובד, אבל הרעש...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מלפפון;1481251:
ג'י, אולי נתקלת גם בתופעה הבאה:
המקרר עובד יופי, אבל כל פעם כשהוא מתחיל לפעול הוא עושה רעש חזק.
טכנאי אמר שזה המעבד, ועולה 1300 להחליף.
אנחנו מעדיפים לקוות שזו בעיה אחרת זולה יותר..
המאוורר עובד, אבל הרעש...
בדירה הראשונה בה גרתי היה מקרר של בעל הבית שבחודש האחרון לשהותנו שם טרטר נוראות כל אימת שהחל לפעול.
בעל הבית אמר שאין מה לעשות.
כשהגיעו הדיירים החדשים, פלא פלאים, היה מה לעשות והמקרר השתתק בהוראת טכנאי (כנראה)
בכל מקרה, אם מדובר על מקרר לא חדש במיוחד אני ממליצה לא להשקיע ולקנות יד שניה. המקררים הישנים הם אמינים וטובים ויש בהם פחות בעיה בשבת.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י GRN;1481296:
בדירה הראשונה בה גרתי היה מקרר של בעל הבית שבחודש האחרון לשהותנו שם טרטר נוראות כל אימת שהחל לפעול.
בעל הבית אמר שאין מה לעשות.
כשהגיעו הדיירים החדשים, פלא פלאים, היה מה לעשות והמקרר השתתק בהוראת טכנאי (כנראה)
בכל מקרה, אם מדובר על מקרר לא חדש במיוחד אני ממליצה לא להשקיע ולקנות יד שניה. המקררים הישנים הם אמינים וטובים ויש בהם פחות בעיה בשבת.

זה מה שאמר הטכנאי.
שעדיף לתקן כי הוא מקרר טוב מאשר לקנות חדש כי החדשים מתקלקלים מהר..

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תשמעו קטע, לי יש מקרר זקן בן 19 שנה, מאחורי המקרר מוצמדת כמו צלחת שתפקידה לאסוף את המים המטפטפים. אם יש סתימה לא נוזל לצלחת הזו אלא בתוך המקרר. פעם הזמנו טכנאי בגלל סתימה והא היה אצלנו 5 דקות- תקשיבו מה עשה- הוציא את הצינורית הסתומה, מצץ (!) בפה שלו כמו מקש את הסתימה (ברר...) החזיר למקום וחסל. קיבל 220 ש"ח והלך. לא שהייתי עושה את זה לבד בשביל לחסוך 200 ש"ח, אבל סתם סיפור מענין.

טוב

משתמש רשום
אצלינו היה מים במקרר, עד שמישהו יעץ לבדוק האם הצינור שמאחורי המקרר שמנקז את המים לצלחת סתום, הוצאנו את הפלסטיק המולבש בסוף הצינור ואז יצא הרבה מים ומאז אין מים במקרר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה