דרוש מידע נושא נדוש- טיולונים....

gila zohar

משתמש מקצוען
אני רוצה לקנות טיולון לבת שלי.
אני לא בתקציב של יויו (וגן הבנתי שהגלגלים לא משהו במדרגות. לא חזקים)
התנאים שלי-
מחיר נורמלי עד 1300.
חזקה ממש- אני גרה בקומה גבוהה בלי מעלית. נוסעת רק בתחצ-אוטובוסים או מוניות
לתינוקת אחים מופרעים קצת....
עד כה היתה לי מקלרן, היא מעולה, עדיין קיימת, למעט חור בגגון, שימשה מעולה לתנאים הנ"ל. אבל היא מיושנת ובא לי להתחדש...
בחנות ראיתי ספורטליין ויפר, וגם אפאבייבי וגם איזיווקר מיילי.
יש עוד?
מה אומריםן?
לא מצליחה להחליט בכלל

כל בו לרכב

משתמש פעיל
לנו יש את עגלת MAM עגלה מאד פרקטית ונוחה מאד
sbaby - חנות מוצרי תינוקות הזולה בארץ | טיולון MOM דגם Neo | עגלות  וטיולונים | טיולון

כל בו לרכב

משתמש פעיל
מאד חזקה הבן שלי השתמש בה שנתיים + שלפעמים אפילו לקחנו שני ילדים בתוך העגלה , אם משכיבים את הטיולון למצב שוכב אז אפשר להכניס 2 בכיף מאד מאד נהנים מימנה וגם מתקפלת ונכנסת לאוטו כמו שצריך
עלות העגלה עם זכור לי נכון 600 שקל בכלל לא יקרה

gila zohar

משתמש מקצוען
THP
מאד חזקה הבן שלי השתמש בה שנתיים + שלפעמים אפילו לקחנו שני ילדים בתוך העגלה , אם משכיבים את הטיולון למצב שוכב אז אפשר להכניס 2 בכיף מאד מאד נהנים מימנה וגם מתקפלת ונכנסת לאוטו כמו שצריך
עלות העגלה עם זכור לי נכון 600 שקל בכלל לא יקרה
איפה קניתם?
לא מוצאת חנות שמוכרת שהיא לא און ליין

כל בו לרכב

משתמש פעיל
אני ירושלמית....
אפשר לברר לאו דווקא בסופר ביבי פלוס אולי יש חנויות רגילות שמוכרות את הדגם הזה
היא עגלה מאד עממית אז בטוח לי שגם חנויות סטנדרטיות יש להם גם את הדגם הזה והוא דגם מאד מוצלח
תבררו....

bnoya

משתמש מקצוען
ראיתי שיש מבצע על בוגבו אנט ב-1000 ש"ח
נראה לי בסופר בייבי או חסדי שמואל. לא זוכרת
לא מכירה את העגלה מבחינת חוזק

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
חברה שלי קנתה לפני כמה חודשים בשילב טיולון של אינגלזינה היא יפה
היא עולה כרגע 900 ש"ח היא רחבה וחזקה אם יש לך תווים / נקודות של דרים קארד את יכולה לשלם זול יותר
שווה לך לראות

ykdesign

משתמש צעיר
אם את רוצה עגלה שתחזיק מעמד תקני יויו - בהשוואה לעגלות אחרות של גיסות שלי שקנינו באותו זמן (להם יש mom ן silver crose)להם לא החזיק מעמד ונוסע מקרטע אחרי חצי שנה ואני קניתי אותה לפני 6 שנים וחזקה כמו חדשה והיתרון הגדול זה האפשרות לכבס בקלי קלות ואפשר להחליף בדים או חלקים אם צריך ויש גם חיקויים באלי אקספרס.
הקלות שלה וזה שהיא צרה במיחד ואפשר להרים אותה בידים עם הילד או לקפל קטן לא יצא לי להרים ולהוריד במדרגות ואני גרה בקומה רביעית

מצליחה

משתמש מקצוען
ם את רוצה עגלה שתחזיק מעמד תקני יויו - בהשוואה לעגלות אחרות של גיסות שלי שקנינו באותו זמן (להם יש mom ן silver crose)להם לא החזיק מעמד ונוסע מקרטע אחרי חצי שנה
איזה שטויות!
היויו של היום ממש לא שווה את המחיר.
אין לה שכיבה כמעט בכלל. ובגדול, הבנתי שאנשים פחות מרוצים ממנה.
הווינג של סילבר קרוס לוקחת בענק!!!!
טיולון מהמם!!! חזק! יציב! יפה! קליל! נשכב! עם פאגוש! קיפול קל! צר! בקיצור, כל המעלות.
כמה אחיות וגיסות וגם אני כבר כמה שנים מאוד מאוד מרוצות!
(כתבתי לך כבר בחכמת, מדגישה שוב את ההמלצה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה