עזרה נוקיה c2 לא עובד. רישום כרטיס סים נכשל

cofix

משתמש פעיל
נוקיה c2 מפל למים לשניות בודדת פורק ועבר ייבוש כמובן. מספר ימים לאחר שחזר לעבוד רגיל מופיע "רישום כרטיס סים נכשל" הטלפון לא עובד ואי אפשר להטעין את המכשיר, כי רשום שהמטען לא נתמך.
מה עושים ? יש פתרון ?
תודה.

לחמניה טריה

משתמש פעיל
גם לנו מופיעה ההודעה הזו לפעמים,
בד"כ כיבוי והדלקה וזה מסתדר.

ואם לא מצליחה להטעין אולי תנסי אם בטריה נוספת אם יש לך, זה כמו של 208,
ואם הוא אכן בסוף מסתדר וחשוב לך הטלפון, יכולה לקנות בטריה נוספת ומטען לבטריות
ופשוט לעשות כל הזמן החלפות במקום להטעין דרך הטלפון.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לגבי הסים יכול להיות שצריך לחזק את החיבורים או להחליף פנל
או אם היה בזה סים פרוץ של חברה מסוימת אז יכול להיות שזה בגלל זה
לגבי ההטענה אפשר להחליף כניסה של המטען

יחודית

משתמש צעיר
כנראה זה קרוזיה כי זה קרה לאחר כמה ימים לכן כדאי ליבש תמיד לחומרה אולי ניקוי קרוזיה יספיק ואולי הוא מת רח"ל

cofix

משתמש פעיל
לתועלת הרבים, בס"ד בסופו של דבר פירקתי אותו שוב נשפתי על החלקים בתוכו, והוא חזר לעבוד. נשארה בעיה אחת שלא שמעו אותי בשיחות. פירקתי שוב, בדקתי בעדינות רבה את החלק שבו שומעים אותי, בסגירה חיזקתי חזק את הברגים וזה חזר לעבוד.
לפי דעתי הבעיה הייתה במגעים, ולאחר סגירה חזקה הוא שב לעבוד ב"ה.
כל הנכתב על דעתי האישית בלבד ללא לקיחת אחריות.
תודה למסייעים.

תן סימן

משתמש פעיל
קופץ על האשכול....
הזמנתי C2 מאלי אקספרס, הכנסתי את הסים הכשר שלי של סלקום, והוא כותב 'רישום כרטיס סים נכשל'.
עשיתי בהגדרות חיפוש רשת ידנית והוא העלה לי רשימה של רשתות אבל סלקום לא מופיע ברשימה.
השוותי עם הרשימה שמעלה לי מכשיר אחר [נוקיה 208], הנה ההבדלים: יש הסבר? @גיחצי שפומפה ?
WIN_20211017_20_34_49_Pro.jpg
WIN_20211017_20_35_34_Pro.jpg

נערך לאחרונה ב:

תן סימן

משתמש פעיל
עדכון...
עשיתי שוב סריקה והתוצאות שונות - הפעם סלקום מופיע, מצורף תמונה, אבל כשאני מנסה להתחבר התגובה היא אין גישה!
?
WIN_20211017_20_45_34_Pro.jpg

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופץ על האשכול....
הזמנתי C2 מאלי אקספרס, הכנסתי את הסים הכשר שלי של סלקום, והוא כותב 'רישום כרטיס סים נכשל'.
עשיתי בהגדרות חיפוש רשת ידנית והוא העלה לי רשימה של רשתות אבל סלקום לא מופיע ברשימה.
השוותי עם הרשימה שמעלה לי מכשיר אחר [נוקיה 208], הנה ההבדלים: יש הסבר? @גיחצי שפומפה ?צפה בקובץ המצורף 983865צפה בקובץ המצורף 983866
לכורה ניחסם לך הסים
אם לא עשיתה פריצה לפני שהכנסתה למכשיר אז הסים יחסם לך
במיוחד במכשירים שמזינים מחו"ל

יושבי יעבץ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קופץ על האשכול....
השוותי עם הרשימה שמעלה לי מכשיר אחר [נוקיה 208], הנה ההבדלים: יש הסבר? @גיחצי שפומפה ?צפה בקובץ המצורף 983865צפה בקובץ המצורף 983866
אין פתרון לסלקום - רק פריצת סים (נראה לי שהיום כבר א"א)
צריך פרטנר

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין פתרון לסלקום - רק פריצת סים (נראה לי שהיום כבר א"א)
צריך פרטנר
יש שפוצרים סלקום רק יותר מסובך ופחות אולך
הכי טוב זה רמי לוי או פלאפון
פרטנר טוב במקרה שיש גירסה של 722

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה