נוקיה C2 כשר שננעל , מה עושים???

ויזואלית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בקשת עזרה נואשת:
פלאפון חדש שהלכנו כבר לכמה טכנאים וכן למרכז שירות של אורנג וכולם אמרו שאין מה לעשות . מכיון שאי אפשר לחבר את הפלאפון לאינטרנט ואז לאפס אותו

אודה לכל מי שיודע על מישהו שיודע כיצד לפרוץ אותו או מישהו שיודע להפנות אותנו לטכנאי כלשהו
תודה.

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ישי פון בר"ע.

טיגר

משתמש מקצוען
להתקשר לחברה.
לנו ננעל נוקיה 208 והחברה פתחה אותו- סלקום

טיגר

משתמש מקצוען
להתקשר לחברה.
לנו ננעל נוקיה 208 והחברה פתחה אותו- סלקום

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כשקניתי את הפלאפון שלי (נוקיה 208) הזהירו אותי שאם זה ננעל על סיסמא שאני קבעתי- הפלאפון אבוד! לפח!
מה שכן- כבר קרה לי פעמיים שפתאון זה ננעל (בלי שאני אנעל את זה, אלא אחרי שנכבה המסך- זה נפתח עם הוראה לכתוב סיסמא.) וכשכתבתי את הסיסמא שלי- זה לא נפתח!! מאוד מלחיץ..... אבל אחרי כמה ניסיונות, ויאוש טוטלי, כמה תפילות, ועזיבת הפלאפון לנפשו- ניסיתי שוב אחרי שעה- שעתיים- שלוש, ו.....זה הצליח! יש להם איזשהו קריץ, אבל זה מום עובר:rolleyes:
תנסו... מקסימום- תנו לאיזשהו קופת העיר או משהו להרוויח עליכם שקל-שניים,;) והכל יסתדר....:p:p:p
המון הצלחה!

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בדיוק השבוע זה קרה גם לי

חסמתי שיחות יוצאות דרך התפריט
והילד שלי שיהיה בריא הקיש סיסמאות שגיאה וננעל
הייתי בכמה חנויות וכולם רק ניסו וניסו כל מיני איפוס וכיוצא בזה ללא הועיל
גם סים חדש שעשיתי לא עזר.
ואז נפל לי האסימון להתקשר לחברה [במקרה שלי סלקום]
בתחילה לא היה פתרון אבל לאחר חצי שעה כשהנושא עבר למומחים
עשו איפוז לכל ההגדות שקשורות למספר שלי.
והכל חזר לעבוד כבתחילה

ויזואלית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה לכל המנסים לעזור , אנסה הכל כולל קופת העיר וכו' במרכז שירות של אורנג' זה לא עזר גם להחליף סים לא עזר. ישי פון לא הצלחנו לתפוס אני אנסה היום שוב תודה.

לכל מי שיש עוד רעיון אני אודה מאוד.

חמג

משתמש מקצוען
יש לי בעיה בפלאפון שאני יכולה להוציא שיחות אבל לא מקבלת שיחות , שומעים תא קולי
אולי יהיה למישהו פיתרון עבורי ????

ש

שרות

אורח
יש לי בעיה בפלאפון שאני יכולה להוציא שיחות אבל לא מקבלת שיחות , שומעים תא קולי
אולי יהיה למישהו פיתרון עבורי ????
תבדקו בהגדרות שיחה אולי הגדרתם חסימת שיחות נכנסות או בהפניית שיחה.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה