דרוש מידע נופש עם הנשואים

מצב
הנושא נעול.

ניק 5595

משתמש חדש
דווקא יש לנו קשר מאוד טוב אני הרבה שומרת על הילדים שלהם הם באים אלינו המוןןןןן!!! חיים פה!!
אבל בנופש זה שונה כל אחד והרעיונות שלו במיוחד אלו שלא מהמשפחה הגרעינית וכל תקלה כל זוג פורש לעצמו והרווקים נשארים לעצמם ככה שאין תקשורת אמא שלי נורא מתעצבנת מזה גם החדשים במשפחה לא רגילים לסוגי נופש שלנו...

אפרוחית413

משתמש פעיל
מזכיר לי את צעירותי שאז היינו יוצאים לחופשים
טיפים מאצלנו במשפחה, לא יודעת אם יילך אצלנו הלך ב"ה!
(וזה בנה אותנו בתור משפחה, הבין הזמנים המשותף!)
תחליטו על מקום ואוכל בשותפות את כל שאר הדברים שצריכים אחריות תחלקו בינכם זה יחסוך מריבות וכעסים מיותרים
שמישהו אחד יתכנן את התוכניות לאן לצאת והאחרים יכולים לבקש ממנו מקומות ספציפיים
תביאו לו כסף לתוכניות לדוג' 200 שקל כל משפחה ותביאו מבחוץ
אנחנו עשינו ככה נופש אחד עד שהבנו שאנחנו נהנים ביחד ולא צריכים מבחוץ
ראינו כולם סרט
הכנו ביחד אוכל
דיברנו
הבאנו משחקים ותוכניות מהבית
העניין הוא לפני הנופש כבר להיות מאוחדים בדעות
לארגן מראש תוכניות ספייר לילדים
יש לי עוד הרבה מה שצריך אני פה
:)

ניק 5595

משתמש חדש
לא מצליחים להגיע לשום מסכנה ניסינו לדבר בינינו אבל פשוט התייאשנו כי כל אחד רוצה משהו אחר
כל זוג יש לו את הרעיונות שלו, זה רוצה שהנופש יהיה מותאם לילדים, זה במשפחה שלו היו הולכים למקומות מטורפים, זה רוצה זמן עם אשתו וזה פשוט רוצה לנוח... (כמובן לא חושבים על הפרקטיקה - מחיר, מסוגלות של אנשים נשים וטף, רק כל הזמן חושבים למה לא זה למה לא זה...) אף אחד לא באותו הראש, כמובן שיש גם את ההורים שלי שמעדיפים פשוט לשבת במזגן ברוגע. זה יוצר אוירה עכורה שזה בסדר, תמיד היו דברים מאין אלו אבל בגלל שזה נשואים... לא עוברים את זה, הזוג הזה בורח לחדר הזוג השיני שם את הילדים לישון מעוצבן והזוג השלישי יצאו לבד לאן שהוא... כשזה הרווקים אפשרי לדבר ישירות ההורים יכולים לתקשר עם הילדים ויש תקשורת, כשזה כל זוג לעצמו והרווקים לעצמם... המצב כבר שונה אי אפשר לתקשר אפילו אם כולם באותו החדר וכמובן אם כל זוג בחדר שלו והרווקים בסלון חסרי עצה... זה נהיה פשוט בלתי נסבל ההורים גם מתעצבנים מחוסר התקשורת - כל הנופש פשוט הופך לחוסר תקשורת אחד גדול, עצבים, בכיות, והפגנות.

גם זה מאוד קשה להגיע למשהו שמתאים לכולם כולל הילדים וההורים...

מישהו וזהו...

משתמש רשום
המשתמש נחסם
מה לעשות שתמיד יש מריבות ויש חוסר תקשורת משוועת כשכל זוג חי לעצמו? זה לא כמו כשהיינו כולם רווקים...
לא מצליחים לארגן שום דבר זה נורא מעצבן!!!
יש לכם אולי עצות בשבילינו איך לעשות את הנופש יותר זורם וכיפי?
א. לדעת שבכל מקום יש מריבות אם פחות אם יותר
ב. אבל צריך לדעת להסתדר ואם לא אז להתראות, אי אפשר להכריח וזה הפסד של כל המשפחה

מליון

משתמש מקצוען
ליסוע רק המשפחה שבבית= הורים וילדים
לא כולל זוגות נשואים
או לומר שמקבלים כל זוג שרוצה להגיע בשמחה, בתנאי שזורם עם כולם ולא חי לעצמו.
ושהרווקים יחליטו לאן נוסעים..

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא מצליחים להגיע לשום מסכנה ניסינו לדבר בינינו אבל פשוט התייאשנו כי כל אחד רוצה משהו אחר
כל זוג יש לו את הרעיונות שלו, זה רוצה שהנופש יהיה מותאם לילדים, זה במשפחה שלו היו הולכים למקומות מטורפים, זה רוצה זמן עם אשתו וזה פשוט רוצה לנוח... (כמובן לא חושבים על הפרקטיקה - מחיר, מסוגלות של אנשים נשים וטף, רק כל הזמן חושבים למה לא זה למה לא זה...) אף אחד לא באותו הראש, כמובן שיש גם את ההורים שלי שמעדיפים פשוט לשבת במזגן ברוגע. זה יוצר אוירה עכורה שזה בסדר, תמיד היו דברים מאין אלו אבל בגלל שזה נשואים... לא עוברים את זה, הזוג הזה בורח לחדר הזוג השיני שם את הילדים לישון מעוצבן והזוג השלישי יצאו לבד לאן שהוא... כשזה הרווקים אפשרי לדבר ישירות ההורים יכולים לתקשר עם הילדים ויש תקשורת, כשזה כל זוג לעצמו והרווקים לעצמם... המצב כבר שונה אי אפשר לתקשר אפילו אם כולם באותו החדר וכמובן אם כל זוג בחדר שלו והרווקים בסלון חסרי עצה... זה נהיה פשוט בלתי נסבל ההורים גם מתעצבנים מחוסר התקשורת - כל הנופש פשוט הופך לחוסר תקשורת אחד גדול, עצבים, בכיות, והפגנות.

גם זה מאוד קשה להגיע למשהו שמתאים לכולם כולל הילדים וההורים...
מזדהה איתך לגמרי!!!
גם אצלינו זה בדיוק ככה!
אפרוחית תודה על העצות!!!!
אשמח לעוד עצות מעוד אנשים!!!!!

תודה!
אז למה נוסעים ביחד? למי זה מועיל?
תעשו שבת משפחתית, או מפגש של יום בודד, וחלאס.
לא חבל להורס את האווירה והמשפחתיות בשביל הנופש?

פ.נ

משתמש מקצוען
לדבר קודם
לעשות מיפגש הכנה וההורים שלך ידברו מהלב ויגידו שרוצים שהשנה יההיה שיתוף פעולה מצד כולם
כדי שיהיה אוירה טובה...
או שעם זה לא הולך פשוט תעשו נופש לבד בלי הנישואים

efrarush

משתמש מקצוען
ליסוע רק המשפחה שבבית= הורים וילדים
לא כולל זוגות נשואים
בדיוק!!
מכירה הרבה משפחות שעושות ככה, נוסעים רק הורים עם רווקים ומזמינים את הנשואים לבקר במהלך הנופש (בלי לינה).
כך כולם יוצאים מרווחים

בלי עין הרע

משתמש חדש
אז למה נוסעים ביחד? למי זה מועיל?
תעשו שבת משפחתית, או מפגש של יום בודד, וחלאס.
לא חבל להורס את האווירה והמשפחתיות בשביל הנופש?
בגלל שזה יהרוס את האחדות המשפחתית
וגם בגלל שאצלנו נגיד הזוגות ממש יפגעו אם נעשה את זה

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
בגלל שזה יהרוס את האחדות המשפחתית
וגם בגלל שאצלנו נגיד הזוגות ממש יפגעו אם נעשה את זה
מה יכול להרוס יותר ממה שהמריבות במהלך הנופש הורסות?
ממש מרגיש כמו אכל, לקה שילם

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
או לוותר על הרעיון או לוותר שלא יהיה שוויון בנטל..
שווה ציטוט.
הפנמה...
השלמה...
הבנה והכלה....
שבמשפחה יש שלל סוגי אנשים...
שלל סוגי מעלות...
ושלל סוגי בעיות...
בהצלחה רבה !

שמואל המלך

משתמש פעיל
או לומר שמקבלים כל זוג שרוצה להגיע בשמחה, בתנאי שזורם עם כולם ולא חי לעצמו.
ושהרווקים יחליטו לאן נוסעים..
זה לא הכי רלונטי
זה תלוי בכמות הרוקים
אני חושב שאם מנסי להתעקש שכולם יגיעו ואם לא כולם אז כלום אז זה באמת קשה אבל אם יש אבא או אמא שיודעים להחליט או אחד מהאחים ואחיות שיש לו כח לגבש רעיון אז צריך לתת לוז ומיקום לנסות להתחשב כמה שאפשר בכולם בלי להשתגע מידי
ומי שמתאים לו מצוין מי שלא מתאים לו ממש חבל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה