טיול נופש לזוג בחו"ל,יעד מומלץ,עם מניני תפילות

קובי2020

משתמש חדש
היי לכולם אני ואישתי מעונינים לצאת לנופש בחו"ל, לא יודעים כ"כ, לאן, מטרת הטיול בעיקר גם שופינג, אז חשוב שיהיה מקום עם חווית קנייה זולה יחסית כמובן , חשוב לי מאוד מקום שאפשר להשיג תפילות במניין, ראיתי שדיברו כאן הרבה על בודפשט, יש שם מניני תפילה?
נ.ב.
עדיפות למקום שיש גם קברי צדיקים.
אשמח להמלצות, הטיול מתוכן לסוף חודש שני.

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פראג
או וינה

נערך לאחרונה ב:

Achinoam

משתמש פעיל

פראג מלון כשר
מניני תפילה
טיולים מאורגנים

Achinoam

משתמש פעיל
היי לכולם אני ואישתי מעונינים לצאת לנופש בחו"ל, לא יודעים כ"כ, לאן, מטרת הטיול בעיקר גם שופינג, אז חשוב שיהיה מקום עם חווית קנייה זולה יחסית כמובן , חשוב לי מאוד מקום שאפשר להשיג תפילות במניין, ראיתי שדיברו כאן הרבה על בודפשט, יש שם מניני תפילה?
נ.ב.
עדיפות למקום שיש גם קברי צדיקים.
אשמח להמלצות, הטיול מתוכן לסוף חודש שני.
קבר המהרל מפארג
נודע ביהודה

Achinoam

משתמש פעיל
טיולים מארגונים

קבצים מצורפים

• 20211003_140629.jpg
    20211003_140629.jpg
    1.4 MB · צפיות: 60

Achinoam

משתמש פעיל

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פראג מומלץ מאוד
מתאימה לכל הדרישות כאן

3524

משתמש מקצוען
פראג מומלץ מאוד
מתאימה לכל הדרישות כאן
הטיסות לפראג יקרות, אבל מצאנו דרך לעקוף את המיגבלה.

טסנו לוינה, הטיסות לשם זולות. משדה התעופה בוינה יוצא כמעט כל שעה 'האוטובוס הצהוב', 3 שעות של נסיעה נוחה ונעימה באוטובוס חדיש עם כורסאות עור ודיילים חביבים, ומגיעים הישר למרכז העיר פראג. עלה לנו 21 יורו כל כיוון.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

טסנו לוינה, הטיסות לשם זולות. משדה התעופה בוינה יוצא כמעט כל שעה 'האוטובוס הצהוב', 3 שעות של נסיעה נוחה ונעימה באוטובוס חדיש עם כורסאות עור ודיילים חביבים, ומגיעים הישר למרכז העיר פראג. עלה לנו 21 יורו כל כיוון.
רק שלש שעות נסיעה? בטוח?

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
האוטובוס של flixbus
הוא בצבע ירוק
מחיר הנסיעה נע מ20 ל40 יורו בשעות העומס
כל מזוודה עולה 20 יורו נוספים ,
בשעות הלילה המאוחרות זמן הנסיעה הוא 4 שעות
ביום זה לפחות 4 וחצי שעות.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

האוטובוס של flixbus
הוא בצבע ירוק
מה הנכון?

קובי2020

משתמש חדש
פראג או וינה משמעותית הטיסות יקרות יותר, מאשר בודפשט, אני יחדד את העינין לא חשו לי כ"כ מלון כשר או שלא, אני לא אחד שיאכל במלון. יותר חשוב שיהיה באיזור בית כנסת פעיל. יש כזה בבודפשט?

3524

משתמש מקצוען
האוטובוס של flixbus
הוא בצבע ירוק
יש ירוק ויש צהוב, שתי חברות שונות.

הנה האתר של הצהוב

יש גם שעות בהם עולה כרטיס פחות מ15 יורו.

אנחנו עלינו בתחנה המרכזית של וינה בשעה 4.30 בבוקר והגענו לפראג לפני השעה 8 בבוקר. (כעת הנסיעה מעט ארוכה יותר עקב עבודות תשתית בכביש המהיר)

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
יש ירוק ויש צהוב, שתי חברות שונות.

הנה האתר של הצהוב

יש גם שעות בהם עולה כרטיס פחות מ15 יורו.

אנחנו עלינו בתחנה המרכזית של וינה בשעה 4.30 בבוקר והגענו לפראג לפני השעה 8 בבוקר. (כעת הנסיעה מעט ארוכה יותר עקב עבודות תשתית בכביש המהיר)
באתר של הצהוב רשום 4:30 שעות

avi++

משתמש מקצוען
פראג או וינה משמעותית הטיסות יקרות יותר, מאשר בודפשט, אני יחדד את העינין לא חשו לי כ"כ מלון כשר או שלא, אני לא אחד שיאכל במלון. יותר חשוב שיהיה באיזור בית כנסת פעיל. יש כזה בבודפשט?
יש את בית חב"ד

3524

משתמש מקצוען
יש בבודפשט בית כנסת שעדיין פעיל באותה מתכונת כמו בדור הקודם (הגבאי הישיש נמצא שם עוד מלפני השואה !), שחרית בשעה 7. מנחה וערבית בשקיעה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה