נוע ינועו מסילות מגירותי... בלום או דומיסיל?

תהילה חזקיאן

משתמש סופר מקצוען
ושוב... לקראת מטבחי ההולך ומוקם.
והנה נחלקו הפוסקים (קרי: הנגר והמעצבת) מאיזו חברה עדיף שיהיו הצירים של המגירות והקלאפות.
בלום - ת. גרמניה. יותר יקרים אמנם אך אומרים שהם הכי טובים (המעצבת)
דומיסיל של גראס - ת. גרמניה. יותר זולים, טובים לא פחות. אחריות ושירות. מנסיון, כך הנגר.

ובכן, בעלי מקצוע או נסיון, מה הנכם יודעים על הנ"ל?:confused:

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הנגר בדרך כלל יודע יותר טוב מהמעצבת, אלא אם כן יש לו אחוזים גבוהים יותר...
כדאי להתייעץ עם עוד נגרים.

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הנגר שלנו אמר רק בלום, שזה הבדל ענק! ושווה להשקיע את המחיר

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
דבר טוב שיש לי להגיד על בלום זה שהם עושים לעצמם עבודת יח"צ נהדרת, וכן - יש להם גם מצרים טובים...
אבל - חשוב לדעת שיש גם לבלום וגם לגראס סדרות שונות חלקן איכותיות יותר וחלקן איכותיות פחות.
שמעתי ממספר מעצבות שהמגירות של גראס עומדות במשקל כבד יותר מאשר של בלום ושהקלאפות והצירים שלהם יותר איכותיים (בהשוואה של הסדרות האיכותיות כמובן).
ועדיין - מסביב יתרשמו יותר אם תגידו להם שעשיתם "מטבח בלום" מאשר אם תגידו שעשיתם "מטבח גראס"...
יח"צ טוב, כבר אמרנו?!

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
את הדעה שלי בעניין את כבר יודעת... :)

טאצ' מטבחים

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
עבר קצת זמן מהתגובות האחרונות
אבל אשמח להוסיף מהניסיון היומיומי שלי
בגדול אין הבדל בין בלום לגראס המקורי שמיובא על ידי ח.ג סחר [לא דומיסיל שמייבאת גראס שונה שזה מפעל מייפלה לשעבר שנקנה ע"י גראס] שניהם תוצרת אוסטריה [לא גרמניה] משום מה בצירים גראס לא חזקים הם משקיעים הרבה אצל הנגרים אבל זה לא נכנס חזק הם גם לא זולים בצירים אז ההעדפה הראשונית היא בלום עוד חברה שנפוצה בצירים היא האטיש שהיא זולה ב2-3 שקלים לציר תוצרת גרמניה

במגירות הסיפור שונה ובלום מעט יקרים יחסית לגראס אבל המסילות בלומושן הרגילות הינם עד 30 קילו וגראס הרגילות הם עד 50 קילו מה שמחייב לשדרג את המסילות בבלום במגירות רחבות קצת . מבחינת הטיב אין הבדל גדול אני אישית נעמדתי בתוך מגירת גראס ולא זזה מילימטר הכיוון קצת יותר קל בגראס. לאחרונה בלום הוציאו מגירות חדשות דקות יותר שמבוססות על המסילות סמויות שלהם מובנטו והם הרבה יותר טובות אטומות לאבק מה שהיה הנקודה החלשה במסילות האלו
אבל גראס גם הוציאו מגירות חדשות שעדיין לא הגיעו אלינו ובנויות גם כן על מסילות סמויות דיינה פרו
לסיכום אין הבדל גדול אני מוכר ללקוחות בלום כי בלום עשו כבר את העבודה של שיווק וזה מוכר יותר.
אם הנגר שלכם מעדיף גראס תעמדו איתו שזה יהיה גראס של ח.ג
אשמח לעזור בעוד שאלות אם יהיו

אמיליה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י המטבחון;1424237:
אני אישית נעמדתי בתוך מגירת גראס ולא זזה מילימטר

רק תגידי כמה את שוקלת.....?;)
אם פחות מ30 ק"ג אז הבדיקה לא רלוונטיתתתתתתתתת

טאצ' מטבחים

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
ראשית שוקל ולא שוקלת
65 קילו ובדקתי על המסילה הרגילה של 50 קילו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה