נוירולוג ד"ר אנטולי ליברמן- מישהו מכיר?

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הרופאת משפחה אמרה ללכת לנוירולוג ויש תור קרוב אליו, האם מישהו יכול להמליץ?
לא מדובר פה על קשב וריכוז או משהו נפשי, ולכן חשוב לי לדעת אם הוא מקצועי, ופחות משנה לי אם הוא רגיש וכו'

מי שלא רוצה לכתוב כדי שלא יהיה חשש לשון הרע, אשמח אם יכתוב לי ל yedidyay5 שטרודל גימייל

תודה רבה

ayys

משתמש מקצוען
הרופאת משפחה אמרה ללכת לנוירולוג ויש תור קרוב אליו, האם מישהו יכול להמליץ?
לא מדובר פה על קשב וריכוז או משהו נפשי, ולכן חשוב לי לדעת אם הוא מקצועי, ופחות משנה לי אם הוא רגיש וכו'

מי שלא רוצה לכתוב כדי שלא יהיה חשש לשון הרע, אשמח אם יכתוב לי ל yedidyay5 שטרודל גימייל

תודה רבה
אנחנו פגועים ממנו בגלל ועדה בביטוח לאומי
אבל יתכן והוא מקצועי

GBSA

משתמש סופר מקצוען
יש פגועים ממנו בביטוח הלאומי,
ויש פחות.

הרושם הראשוני של ההתנהלות נראה בסדר, למעט זה אני לא יודע כי מדובר בהתרשמות מבדיקות ביטוח לאומי, ולא מביקור רפואי.

ולעצם העניין - מי שלא רגיש עלול גם לא להיות מקצועי כי לא באמת מעניין אותו. למרות שיש הרבה יוצאים מהכלל.
אני לא אומר שהוא ספציפית לא רגיש - להיפך הוא נראה בסדר, רק מהחלטותיו בביטוח לאומי חלק לא מרוצים.

ayys

משתמש מקצוען
יש פגועים ממנו בביטוח הלאומי,
ויש פחות.

הרושם הראשוני של ההתנהלות נראה בסדר, למעט זה אני לא יודע כי מדובר בהתרשמות מבדיקות ביטוח לאומי, ולא מביקור רפואי.

ולעצם העניין - מי שלא רגיש עלול גם לא להיות מקצועי כי לא באמת מעניין אותו. למרות שיש הרבה יוצאים מהכלל.
אני לא אומר שהוא ספציפית לא רגיש - להיפך הוא נראה בסדר, רק מהחלטותיו בביטוח לאומי חלק לא מרוצים.
אם המקצועיות שלו היא מה שקרה בוועדה של הביטוח הלאומי
הוא רופא גרוע מאוד וזה במילים עדינות מאוד

אבל מכיוון שזה כנראה חלק מהנוראיות של הממסד הזה
אז עדיין יתכן שהוא באמת מקצועי

מלי רוזן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום,

אשמח לקבל חוות דעת מקצועית בלבד על הרופא הזה.

תודה רבה!

חד גדיא

משתמש רשום
מנוי פרימיום
כמו שכבר כתבו - גם לי יש ניסיון איתו והוא אכן *מאד* לא רגיש (דווקא לגבי ביטו"ל היה די בסדר).
למי שזה חשוב כדאי לקחת פרטי ולא לבוא אליו. (למרות שביקשת חוו"ד מקצועית בלבד חשוב לכתוב את זה בשביל אחרים שיחפשו מידע עליו)
דווקא לגבי מקצועיות במבט לאחור הרושם שלי שהוא בסדר גמור, אבל בשעת מעשה קשה לצאת בתחושה טובה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה