התייעצות נדנדת טרמפולינה לתינוק - מה מומלץ?

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום וברכה אני מחפשת לקנות טרמפולינת נדנדה לתינוק אני רוצה משהו טוב ויפה
בדגש על יפה
אשמח לשמוע מבעלות הנסיון

וכן אשמח לשמוע חוות דעת ממישהי שיש הם את הנדנדה הזאת שהופכת לעריסה
האם זה מוצר מומלץ?
1699445949286.png

אתיז

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לי את של טייני לאב
מרוצה וממליצה
כיפית ונוחה לתינוק ומאוד יפה
(יש להם 2 דגמים, עם גגון ובלי, קניתי עם הגגון, חושבת שיש בו משהו יותר מגונן לגיל הקטן)

מרים זינגר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
היי,
אני מוכרת יד 2 את הנדנדה שלי
פשוט הקטנה שלי פחות אוהבת נדנוד
אז אני מעדיפה כבר לקנות לה טרמפולינה קטנה וקומפקטית

נערך לאחרונה ב:

מעצבי על

משתמש פעיל
ממליצה מאדדד אחרי שהשתמשתי קנינו את זה מתנה כמה אחיות לאחות שילדה וגם היתה מאדדד מרוצה
זה מושלם ומרגיע מאד את התינוק ומתאים עד גיל כמה חודשים בגדול גג עד חצי שנה תלוי בקצב ההתפתחות של התינוק כשהתינוק מתהפך צריך כבר יותר השגחה

מעצבי על

משתמש פעיל
המשך- לי יש של טיני לאב ויש אופציה שלא יהיה נדנוד לדעתי זה מושלם וגם מקל על היולדת

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה לכל העונות
אשמח לדעת
האם יש אפשרות של צלילים?
רטט? נדנוד?
אשמח לשמוע

מעצבי על

משתמש פעיל
של טיני לאב אני קניתי בשילב - ע"י בטריות יש רטט והמוזיקה זה במוט נשלף שממש נח לשבת פשוט מוציאים לפני שבת ונזהרים לא ללחוץ על כפתור הרטט ואפשר להשתמש בשבת (או שמוציאים את הבטריות )

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
של טיני לאב אני קניתי בשילב - ע"י בטריות יש רטט והמוזיקה זה במוט נשלף שממש נח לשבת פשוט מוציאים לפני שבת ונזהרים לא ללחוץ על כפתור הרטט ואפשר להשתמש בשבת (או שמוציאים את הבטריות )
האם זה גם מתנדנד או צריך לנדנד לבד?

מעצבי על

משתמש פעיל
השתמשתי בזה כבר לפני יותר משנה וכרגע זה בבוידם ואני לא זוכרת מדויק אבל נראה לי כשזה על הרטט זה גם מתנדנד קצת וגם כשהילד קצת זז זה מתנדנד והילד יכול גם להרדם שם בנח ממש כמו בעגלת אמבטיה עם כרית- אני ממליצה מאד (בלי אחוזים...)

נושנושה

משתמש רשום
יש עכשיו 30 אחוז הנחה בשילב על הטרמפולינה של טיני לאב

לנו יש את זה וממש מרוצים
ממליצה מאוד
גם מאוד נח שהוא נהפך לעריסה ככה אם התינוק נרדם פשוט משכיבים את זה
ובגלל זה קנינו עם הגגון שלא יסנוור אותו האור

אמונה בה'

משתמש חדש
אפשר להעלות קישור של הנדנדה של טייני לאב ?
לא רואה באתר של שילב כזה מוצר....
יש או טרמפולינה או עריסה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה