ב.ד.ה. נא להתפלל עבור אפרים נחום בן לאה ז"ל (הבחור שנעדר)

מצב
הנושא נעול.

Black white

משתמש פעיל

טרגדיה קשה: הבחור אפרים נחום ראם ז"ל נמצא ללא רוח חיים​

סמוך לכניסת השבת נמצאה גופתו של הבחור אפרים נחום ראם ז"ל, תושב שכונת בית וגן בי-ם, שנעדר מאז יום שני. הוא אותר בתום ימי חיפושים אינטנסיביים, לאחר שהחליק בשטח פתוח סמוך למושב אמירים | הוא נכדו של הגאון רבי יונה ראם זצ"ל והגאון רבי בן ציון בורדיאנסקי שליט"א​

משה ויסברג, אבי גדלוביץ' | ברוך דיין האמת25.12.2021 | 17:44

ecbb2084eaa4a6c31609.jpg
מבצע החיפושים צילום: דוברות יכ"ל
ביום שישי, שעה קלה לפני כניסת השבת, התגלתה גופתו של הבחור אפרים נחום ראם ז"ל, בן ה-22 תושב שכונת בית וגן בירושלים, לאחר שנעדר מאז יום שני האחרון. עקבותיו של ראם ז"ל אבדו בעת ששהה בצפון הארץ, סמוך לציון הרשב"י במירון.
מתנדבים רבים השתתפו במאמצים לאתרו, כשההבנה היא שככל שחולף הזמן, גובר הסיכון לחייו. ביום שישי איתרה המשטרה קצה חוט שסייע באיתורו. אל החיפושים הצטרפו מאז יום חמישי עשרות תלמידי ישיבה, מישיבות שונות ברחבי הארץ, שסייעו לכוחות ההצלה בסריקות, בעיקר סמוך למושב מירון, שם נראה בפעם האחרונה.
ביום שישי הוא נמצא, בשטח פתוח, סמוך לאמירים. חובשים ופראמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותו. מהמשטרה נמסר כי "לאחר שבימים האחרונים פעלו שוטרי משטרת ישראל בניסיונות לאתר את הנעדר שנראה לאחרונה בסמוך לציון הרשב"י במירון, לפני זמן קצר במהלך פעולות חיפוש שערכו שוטרים ומתנדבים, הוא אותר ללא רוח חיים בסמוך ליישוב אמירים שבצפון הארץ". במשטרה ציינו כי מבדיקה ראשונית - לא עולה חשד לפלילים. "הודעה נמסרה לבני משפחתו בהתאם", מסרה המשטרה.
dbfca5797090b1c1fd18.jpg
אפרים ראם ז"ל
הבחור אפרים נחום ז"ל הוא בנו של הרב זאב ראם, בנו של הגאון רבי יונה ראם זצ"ל, רב שכונת "מקור ברוך" ו"כרם" ורב בית המטבחיים בירושלים במשך עשרות בשנים. אמו היא בתו של הגאון רבי בן ציון בורדיאנסקי מראשי ישיבת 'קול תורה' בשכונת בית וגן בבירה.
אפרים ז"ל נקרא על שם סבו הגדול הגאון רבי אפרים נחום בורדיאנסקי זצ"ל.
בבחרותו למד בישיבת כנסת יצחק חדרה, ברבות השנים התקרב לקהילות החסידיות ולברסלב.
בימי החיפושים, אמו לאה, סיפרה כי בנה שהה במירון בשבת האחרונה, וביום שני הוא יצר עמה קשר וסיפר לה כי הכיר אדם ב'הכנסת אורחים', אשר המליץ לו על ישיבה ביבניאל שלדבריו, "ממש כדאי לו להגיע אליה". האם המודאגת ביקשה מבנה שיגיע הביתה ושם ידברו על הנושא. "הוא אמר לי שאין לו עוד כסף ברב-קו, ושממש סוער ומאד קשה לחזור ככה", סיפרה האם, "בכל זאת ביקש שאברר לו זמני אוטובוסים לירושלים, אחרי כמה דקות הוא התקשר ואמר שהפסיד את האוטובוס ויראה כבר מה לעשות".

מאז נותק עמו הקשר, ואמו כתבה: "כל הזמן מרחף החשש הגדול, אולי בכל זאת הוא החליט לצאת להתבודדות קלה או לחפש מחסה באיזה יער או ואדי, ומצבו מסכן חיים". כתבה האם המודאגת. בהודעתה ביקשה האם להתפלל לשלומו: אפרים נחום בן לאה.
על מסע הלוויה מירושלים נמשיך ונעדכן.
תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.
בחדרי חרדים

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קשה לשמוע את זה!
כל השבת חשבנו עליו ועל המשפחה, שה' יתן להם כוחות!

מפחיד לחשוב, שהיה כתוב לו בדיוק איפה הוא צריך להיפטר והוא פשוט הלך למקום המדויק מבלי לדעת שככה נגזר עליו.
ועוד אחרי תפילות אצל ר' שמעון! פשוט הלך טהור.

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

פ.נ

משתמש מקצוען
המלצה שלי תמחוק את האחרון שכתבת בהודעה האחרונה שצירפתי תחשוב שהאבא יושב ורואה את המשפט שרשמתה..... שהוא לא חזר לעצמו.
לא מספיק ש........ עיין במה שכתבת
הכוונה שלי שהוא גם צריך ישועות שיתפללו שיחזור לעצמו.......

גם אני סברתי כך, עד שהעמקתי במשפט. כוונת בכותב לכאו' היתה שאנחנו, כעם ישראל, צריכים להתחזק ולחזק את עצמנו.
עם זה היתה כוונת המושרר אני חוזרת בי ומיתנצלת..
כל אחד צריך לעשות חשבון נפש לעצמו ולהיתעורר!!

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עם זה היתה כוונת המושרר אני חוזרת בי ומיתנצלת..
כל אחד צריך לעשות חשבון נפש לעצמו ולהיתעורר!!
'אולי' זה היתה כוונת המשורר.
מה שבטוח הוא שכולנו צריכים להתחזק באהבת עם ישראל. כולנו. לא?

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
קבלה קטנה לעילוי נשמתו
תעזור יותר מכל צקצוק בלשון וודאי מניתוח המאורע או דיון.
עזרו לנו להגיע ל1000 קבלות עוד הלילה.

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוי אבאאאאאאאאאאאאאאאא
עד מתי????????

עצוב, דוקר, שורף!!
ב.ד.ה

2 נקודות קטנות אבל ענקיות בתוך כל הסבל הקשה הזה!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(
שעלה לי ברגעי האימה שראיתי שמצאו אבל...
מיד חשבתי שערבים יכלו למצוא את הגופה שלו וה' ישמור............ יכל להסתיים אחרת
ולפני שבת מצאו והמשפחה כאבה מאוד בטוח!:cry::cry::cry::cry: אבל לפחות ידעו איפה הוא..........
אוי אוי אוי אין מילים הלב לא מסוגל להכיל את הכאב הנורא

אז חשבתי לעצמי שבטוח אבל בטוח התהילים שכולם קראו ולא הפסיקו אפילו קרוב מאוד לשבת הם אלו שעמדו לזכותו

אבא, הטוב לא מסוגלים יותר! משיח עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
32.png
32.png
32.png

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אוי אבאאאאאאאאאאאאאאאא
עד מתי????????

עצוב, דוקר, שורף!!
ב.ד.ה

2 נקודות קטנות אבל ענקיות בתוך כל הסבל הקשה הזה!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(
שעלה לי ברגעי האימה שראיתי שמצאו אבל...
מיד חשבתי שערבים יכלו למצוא את הגופה שלו וה' ישמור............ יכל להסתיים אחרת
ולפני שבת מצאו והמשפחה כאבה מאוד בטוח!:cry::cry::cry::cry: אבל לפחות ידעו איפה הוא..........
אוי אוי אוי אין מילים הלב לא מסוגל להכיל את הכאב הנורא

אז חשבתי לעצמי שבטוח אבל בטוח התהילים שכולם קראו ולא הפסיקו אפילו קרוב מאוד לשבת הם אלו שעמדו לזכותו

אבא, הטוב לא מסוגלים יותר! משיח עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
32.png
32.png
32.png
עצוב ממש
כל השבת הייתי במתח והתפללתי שבמוצ"ש נקבל בשורה טובה!
אבל זה קרה
וזה קורע לב!
אבל בדיוק מה שכתבת חשבתי
שאי אפשר לדעת אם לא בזכות הקבלות והתהילים של כלל עמי"ש מצאו אותו
כי שימו לב, הוא נמצא במרחק הליכה של שעה וחצי ממירון..

שד' יאמר לצרותינו די! ונזכה לקבל פני משיח בקרוב!!!!

ייצ'ק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
היו יכולים אולי עוד המון זמן לחפשו ולא למוצאו ה"י...
אני בטוח שבזכות הקבלות שקיבלו כאן בפרוג ובכלל הוא נמצא עכשיו.. ולא... ה"י..
ברוך דיין האמת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה