דרוש מידע מתנת בת מצווה לילדה שיש לה כמעט כל מה שאפשר לקנות...

undo

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עוצו עצה בבקשה...
אני מחפשת מה לקנות לילדת בת מצווה,
שלא אוהבת תכשיטים בשופו"א.
סביב 250 - 300 ש"ח.

תודה רבה!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תחביבים? אפיה צנטרים טובים? נגינה? אמנות? צבעי מים טובים ומכחולים (אישית קיבלתי לבת מצווה ומאד נהניתי חוברת של נייר אקוורל וסט צבעים ומכחולים) כך לפי תחביב תמיד תמצאי חידוש או משהו מעניין בתחום
ואגב משחקי אסטרטגיה תמיד הולך ומאד מתאים לגיל כל הזמן יוצא חדשים

אני מאמין ...

משתמש רשום
עיצוב גרפי
פאזל
נתתי בתקופה האחרונה מתנה -פאזל וההיא לא מפסיקה להודות לי
במיוחד בתקופה הזאת זה ממש הציל אותה משעמום
ממליצה מאד
מצורף קטלוג

קבצים מצורפים

• kataloge prati (1) (1).pdf
    11.6 MB · צפיות: 120

undo

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש למשהו עוד רעיונות אולי?

תודה רבה!

undo

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לקרוא, משחקי חשיבה, אפיה.
היא נערונת מאוד לוגית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה