מתנה לבעל לסוף הזמן

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה להביא משהו קטן לבעלי, משהו סמלי לרגל סוף הזמן, משהו שיביע הערכה על זמן קשה ומוצלח.
יש לכן רעיון כלשהו?
לא משהו גדול/ יקר / מתנה מפוצצת, יותר בכיוון של משהו סימלי עם רעיון מקורי.:)
תודה רבה!!!

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עשית חיפוש?
יש פה אשכולות מדהימים בנושא, אני כבר נעזרתי כמה פעמים ברעיונות...

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה, כן, עשיתי חיפוש, לא מצאתי רעיון מתאים, היה כמה רעיונות כמו פחית XL (לי יכנס אלי הביתה...) סיגריות (כנ"ל...) וכד'...
אני מחפשת משהו ברעיון הזה אבל אחר...

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני הייתי שמח אם אשתי הייתה נותנת לי מכתב ברכה מלב אל לב, בצירוף איזה עט או ממתק נחמד.

בתש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אין כמו הדברים האלה וההתייחסויות הקטנות האלו לתת "כח"
וכמו בכל דבר תלוי מאד בסגנון ובסוג

יש לי 2 רעיונות בכיוון של אוכל....

1. שימוש עם הפס' "וקוי ה' יחליפו כח"
במכתב בסגנון של: עם סיום הזמן, בימי אגירת כח... רציתי להביע את הערכתי... ואז לפרט את המעלות המיוחדות שאת רואה בו....
להצמיד לפסק זמן /מאכל שהבעל אוהב.

2. להכין עוגה/ עוגיות/ אותיות משוקולד שיוצרות את המילה "בהערכה" ולהניח על שולחן על מפה צבעונית שמבליטה את המילה/ על מגש.
פעם אפיתי שושנים (בצק שמרים) והעמדתי את השושנים לפני האפיה בתבנית קרובים כך שבאפיה הם התחברו ויצרו את המילה שרציתי, פעם עם כדורי שוקולד, פעם עם ריבועי קרם שניט קטנים ...
ואם את אדריכלית אז כנראה תדעי לבנות את זה טוב.
מקווה שהובנתי...

על זה אולי אפשר לומר "שלום רב לאוהבי תורתך", אנחנו הנשים זוכות לשלמות בלי טרחה רבה מידי אלא באהבת התורה ובנתינת הכח...

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני הכנתי פעם בתור זוג צעיר, עוגת "לקח" (טורט וניל-בשפה של פעם) הנחתי על סטנדר שקניתי וכתבתי את הפס': "כי לקח טוב...תורתי..."

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ספר על רבי אברהם גניחובסקי זצ"ל ("ויאמר הנני", "אגן הסהר")
בעלי התענג על הספר... (ואח"כ גם אני ;)

זהבה גרין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עוד כמה דקות יעלה תגובה
לעבור לנט פרי המתנה המושלמת לבעל

סמייל (:

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לקחת אחד מהמגנטים ששמים על הדלת של בעלי מקצוע(קצת גדול) לעצב מגנט נחמד עם הכיתוב שהביאו כאן ולהדביק על המגנט

למשקיע בלימוד התורה
היודע ערכו של כל דף גמרא
לך ישלם מי שבידו הזמן
על הכל הכל - ובמזומן!

דוגמא-
צפה בקובץ המצורף 248457

קבצים מצורפים

• 11עותק.jpg
    KB 123.8 · צפיות: 209

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה