תנו לי ביקורת מתנדב השבוע - איחוד הצלה סניף חולון אזור

ליאור מ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שם: חיים טפירו
מצב משפחתי: נשוי + 3
כמה זמן מתנדב בארגון: 3 שנים
עיסוק: נהג אוטובוס

למה התחלת להתנדב : תמיד היה בי את הדחף לתת ולעזור לאחר, ואחרי שהתחלתי להתנדב רציתי להנחיל את החסד הזה גם לילדים שלי.

פעם באמצע סעודת ליל שבת כשהיינו כל המשפחה ביחד יצאה קריאה על דום לב, יצאתי לקריאה וחזרתי כעבור כ45 דקות. הבן שלי שאל אותי שאלות בסגנון "מה יצא לי מזה" או "כמה כסף הרווחת" מאותה הקריאה. בהזדמנות הזאת הסברתי לו שיש דברים יותר חשובים בחיים מכסף, או רווח אישי.

אמרתי לו שאני עוזר למישהו שאני לא מכיר יש בזה ערך עליון וגבוהה יותר, החסד והעזרה לאחר לפעמים שווה הרבה יותר מכסף. וזה העיקר שבגללו אני מתנדב ורוצה להציל חיים- התחושה הזאת שווה לי הרבה יותר מכל דבר אחר.

NJ1_9486x.JPG

NJ1_9495x.JPG

NJ1_9520x.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה